Atraskite Electrolux

Atraskite Electrolux

Atraskite straipsnius, įsigilinkite į vadovus ir atraskite geriausius gyvenimo būdo patarimus

Ištyrinėkite mūsų įkvepiančius straipsnius ir išsamius produktų pirkimo vadovus, patirkite išmanių namų galią ir prisijunkite prie mūsų kelionės link tvarumo. Atraskite, mokykitės ir prisijunkite kiekviename žingsnyje.

Gyvenimo būdo patarimai Jūsų namams

Susikurkite namų gyvenimą be streso su patarimais, kaip supaprastinti kasdienę rutiną. Atraskite praktiškus būdus rūpintis savo namais, patarimus apie energiją taupančius sprendimus ir kaip gyventi tvaresnį gyvenimo būdą – neprarandant patogumo.

Prijunkite savo namus, valdykite savo gyvenimo būdą

Išbandykite išmanius gyvenimo būdo privalumus su Electrolux. Supaprastinkite savo kasdienes užduotis – nuo ​​protingo maisto gaminimo iki puikiai laiku suplanuotos skalbinių priežiūros. Patirkite belaidžio ryšio galią naudodami nuotolinį valdymą, balso komandas ir dar daugiau.

Atraskite tvaresnį gyvenimo būdą

Mes visi norime prisidėti prie aplinkos tausojimo. Sužinokite, kokių veiksmų galite imtis, kad sukurtumėte tvaresnį gyvenimo būdą su mūsų energiją taupančiais prietaisais – visi jie sukurti taip, kad sumažintų Jūsų anglies pėdsaką neprarandant našumo.

Virtuvės dizainas partnerių parduotuvėse

Atraskite visiškai naują dizaino liniją „Electrolux“ partnerių parduotuvėse ir pamatykite išskirtinius virtuvės prietaisų rinkinius nuo blizgios apdailos iki skirtingų atspalvių ir gylio matinės juodos spalvos. Derinkite savo pasirinkimą su privalumais, kurie padeda sutaupyti energijos arba prijungti savo prietaisus, kad galėtumėte juos valdyti patogiau ir nuotoliniu būdu.

Pirkimo vadovai

Atraskite mūsų išsamius pirkimo vadovus, kurie padės Jums išsirinkti tobulą buitinį prietaisą, kuris tiksliai atitinka Jūsų unikalius poreikius ir pageidavimus. Peržiūrėkite dabar, kad darytumėte pagrįstus pasirinkimus!

 • Trys skirtingos Electrolux skalbimo mašinos viena šalia kitos
  Raskite tinkamiausią skalbimo mašiną

  Supaprastinkite savo skalbimo rutiną naudodami mūsų skalbimo mašinas, kurios suteikia išskirtinius valymo rezultatus net esant žemai, energiją taupančiai temperatūrai. Mūsų pirkimo vadovas padės išsirinkti geriausią skalbimo mašiną pagal Jūsų poreikius ir gyvenamąją erdvę.

 • Trys skirtingos Electrolux skalbinių džiovyklės yra viena šalia kitos
  Raskite tinkamiausią džiovyklę

  Pakeiskite skalbimo dieną naudodami mūsų energiją taupančias skalbinių džiovykles. Mūsų pirkimo vadovas padės Jums išsirinkti geriausią džiovyklę pagal Jūsų poreikius ir gyvenamąją erdvę.

 • Įmontuota skalbyklė-džiovyklė stilingame ir šiuolaikiškame vonios kambaryje
  Raskite tinkamą skalbimo mašiną-džiovyklę

  Atraskite mūsų novatoriškų skalbimo mašinų-džiovyklių asortimentą, skirtą supaprastinti Jūsų skalbimo rutiną, prižiūrint drabužius ir audinius. Mūsų pirkimo vadovas padės išsirinkti geriausią skalbimo mašiną-džiovyklę, atitinkančią Jūsų konkrečius poreikius ir gyvenamąją erdvę.

 • Atviras šaldiklis su keliais patogiais skyriais maistui laikyti
  Raskite tinkamiausią šaldiklį

  Atraskite mūsų inovatyvius, energiją taupančius šaldiklius ir tobulai išsaugokite savo maistą, kad jis būtų šviežesnis. Nesvarbu, ar pageidaujate kompaktiško sprendimo, ar erdvesnio varianto, mūsų pirkimo vadovas padės rasti geriausią šaldiklį pagal Jūsų poreikius.

 • Atviras šaldytuvas-šaldiklis, pripildytas šviežio maisto, laikomo patogiuose skyriuose
  Raskite tinkamiausią šaldytuvą su šaldikliu
  Prailginkite savo produktų šviežumo laiką su mūsų energiją taupančiais šaldytuvais su šaldikliu, kurie išsaugo Jūsų maisto skonį ir maistinę vertę. Mūsų pirkimo vadovas padės Jums rasti šaldytuvą su šaldikliu, atitinkantį Jūsų konkrečius poreikius ir gyvenamąją erdvę.
   
 • Dvi įmontuojamos Electrolux orkaitės stilingoje virtuvėje sklandžiai įsilieja į dekorą
  Raskite tinkamiausią orkaitę
  Išlaisvinkite savo kulinarinius įgūdžius su mūsų inovatyviomis, lengvai valdomomis ir išmaniais gaminimo sprendimais praturtintomis orkaitėmis. Mūsų pirkimo vadovas padės išsirinkti geriausią orkaitę pagal Jūsų poreikius ir gyvenamąją erdvę.
   
 • Maisto gaminimas ant kaitlentės naudojant skirtingas kaitvietes. Integruotas gartraukis pašalina orą nuo kvapų ir garų
  Raskite tinkamiausią kaitlentę
  Mūsų kaitlentės leidžia lengvai kontroliuoti gaminimą, nesvarbu, ar verdate, kepate, garinate ar troškinate ingredientus. Naudodami mūsų pirkimo vadovą galite lengvai rasti geriausią kaitlentę pagal Jūsų poreikius ir gyvenamąją erdvę.
   
 • Electrolux viryklė su orkaite patalpinta stilingoje virtuvės aplinkoje
  Raskite tinkamiausią viryklę

  Mūsų universalios viryklės siūlo visapusišką gaminimo patirtį, kad galėtumėte gaminti sočius ir sveikus patiekalus visai šeimai. Naudodami mūsų pirkimo vadovą galite rasti geriausią viryklę pagal Jūsų poreikius.

 • Modernus juodas gartraukis su naujausiomis inovatyviomis funkcijomis
  Raskite tinkamiausią gartraukį

  Mūsų energiją taupantys gartraukiai palaiko švarų Jūsų virtuvės orą su efektyviais ventiliatoriais, kurie tyliai pašalina kvapus ir lengvai pašalina garus. Naudokite mūsų naudingą pirkimo vadovą, kad išsirinktumėte sau ir Jūsų gyvenamajai erdvei tinkamą gartraukį.

 • Pilkos spalvos oro valytuvas prie modernios ir stilingos svetainės sofos
  Raskite tinkamiausią oro valytuvą

  Užtikrinkite optimalią oro kokybę namuose naudodami mūsų pažangius oro valytuvus, kurie pašalina alergenus ir teršalus, todėl galėsite visiškai kontroliuoti orą, kuriuo kvėpuojate. Mūsų pirkimo vadovas padės Jums rasti oro valytuvą, atitinkantį Jūsų konkrečius poreikius ir gyvenamąją erdvę.

 • Naujausias laidinis dulkių siurblys, pastatytas svetainėje su žaliais augalais fone
  Raskite tinkamiausią dulkių siurblį

  Palengvinkite savo valymo rutiną naudodami mūsų aukštųjų technologijų laidinius dulkių siurblius, sukurtus taip, kad pašalintų dulkes ir nešvarumus ant visų tipų grindų. Mūsų pirkimo vadovas padės Jums rasti dulkių siurblį, atitinkantį Jūsų poreikius ir gyvenamąją erdvę.

 • Belaidis dulkių siurblys, padėtas ant grindų šalia šuns švariuose namuose
  Raskite tinkamiausią belaidį dulkių siurblį

  Patirkite belaidę dulkių siurbimo laisvę namuose su galingu siurbimu ir lengvu manevringumu. Mūsų pirkimo vadovas padės Jums rasti belaidį dulkių siurblį, atitinkantį Jūsų konkrečius poreikius ir gyvenamąją erdvę.