ATRASKITE

Skalbyklės su džiovinimu

Mūsų asortimentas

Atraskite mūsų produktus, labiausiai tinkančius Jūsų namams.

 • DelicateCare
 • UltraCare
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue
 • UltraCare
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue

Energetinis efektyvumas

Kiekviena „Electrolux“ skalbyklė su džiovinimu yra sukurta kaip įmanoma efektyviau sumažinti sunaudojamą energiją ir vandenį, užtikrinant geriausią drabužių priežiūros standartą. „Electrolux“ skalbyklių su džiovinimu energetinė efektyvumo klasė siekia nuo A iki A-40%. Tai reiškia, kad geriausiai vertinamos mašinos sunaudoja 40 % mažiau elektros energijos už A lygio prietaisus. Tam tikros technologijos gali sąlygoti geresnius energijos suvartojimo rodyklius. Tame tarpe - invertoriniai varikliai, „SensiCare“  ar „DelicateCare“ technologijos, mūsų šilumos siurblio technologija.  

PEREITI Į SENSICARE ASORTIMENTĄ

PEREITI Į DELICATECARE ASORTIMENTĄ

Skalbyklės su džiovinimu dydis

Jeigu Jūsų turimas plotas yra nedidelis, tinkamiausias būtų svarstyti įsigyti skalbimo mašiną su džiovinimo funkcionalumu. Taip Jūs turėsite geriausias abiejų prietaisų savybes išsaugant vietą. Yra dviejų tipų skalbyklės su džiovinimu: integruojamos/įmontuojamos ir laisvai pastatomos. Integruojamos ar kitaip, įmontuojamos yra uždengiamos plokšte, taip gražiai įsiliejant į Jūsų pvz. virtuvės interjerą.  

Skalbyklės su džiovinimu talpa

Sklabyklės su džiovinimu pasižymi dvejomis talpomis. Džiovinimo talpa yra šiek tike mažesnė už skalbimo, nes džiovinant skalbinius reikalingas didesnis plotas oro cirkuliacijai.  


Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis talpą:

Namų ūkio dydis: didelės šeimos ir vieniši asmenys
Įpročiai: kaip dažnai savaitės eigoje yra skalbiami ir džiaustomi drabužiai?
Tipas ir dydis skalbiamų daiktų: Pavyzdžiui: patalynei, antklodėms ir užuolaidoms reikalingas didesnis būgnas geriausiems rezultatams.  

Visos „Electrolux“ skalbyklės su džiovinimu pasižymi „SensiCare“ technologija. „SensiCare“ naudoja pažangius dregmės ir temperatūros sensorius, kurie pritaiko reikalingos energijos kiekį priklausomai nuo įkrovimo dydžio. Taip sutaupomas laikas ir pinigai užtikrinant drabužių apsaugą.  

Išmanioji sąsaja

Naudojant „My Electrolux Care“ programėlę Apple ir Android įrenginiams, nuotoliniu būdu galite valdyti savo prietaisus mobiliojo telefono pagalba. Pasinaudokite drabužių priežiūros patarimais siekiant rasti geriausius būdus juos išvalyti. Su „Mano mėgstamiausi“ funkcionalumu, Jūs galite išsaugoti specifinius nustatymus savo dažnai skelbiamiems drabužiams. 

Programa du viename: švarūs ir išdžiovinti rūbai

Naudokite skalbimo ir džiovinimo programą, efektyviam skalbinių tvarkymui, kad vienu sklandžiu procesu galėtumėte mėgautis švariais bei išdžiovintais rūbais.  

Programos

Skalbime netinkamas išsireiškimas - kas tinka vienam, tinka viskam. Skirtingi žmonės naudoja skirtingų audinių drabužius, kuriems reikalinga specifinė priežiūra. Štai kodėl mūsų skalbimo mašinos su džiovinimu pasižymi visa eile programų: 

 • Tamsiai mėlynas delikatus audinys
  Vilnai

  Saugiai skalbkite ir džiovinkite vilnonius drabužius. 

 • Balti marškinėliai iš arti
  Garų programa

  Sumažinkite susiglamžymus išdžiovinant drabužius, juos atšviežinus ar panaikinus kvapus. 

 • Rūbas skalbyklėje su džiovinimu
  Antialerginė programa

  Specialiai sukurta žmonėms, kenčiantiems nuo alergijų. Ši programa pašalina mikroorganizmus iš audinio skalbimo metu, kelioms minutėms pakeliant temperatūrą virš 60°C. Tai padeda panaikinti mikrobus, bakterijas, mikroorganizmus ir smulkiąsias dalelytes. Papildomas skalavimas užtikrina tinkamą skalbiklio likučių bei alergizuojančių žiedadulkių išplovimą. 

 • Vandens lašai ant tamsiai mėlyno audinio
  Lauko drabužiams

  Dėl „DualSense“ technologijos lauko drabužiams skirta programa apsaugo audinių savybes bei tekstūrą. Specialus džiovinimo ciklas atkuria audinių vandens atsparumą. 

Sertifikatai

„Woolmark“ sertifikatas yra išduodamas „Woolmark“ kompanijos. Tai reiškia, kad „Electrolux“ skalbimo mašinos su džiovinimu yra saugios bei gali rūpestingai prižiūrėti gaminius iš vilnos - skalbimo bei džiovinimo režimuose.  

DelicateCare - Pritaikyti ciklai, išskirtinė priežiūra

„DelicateCare“ sistema kartu su integruotu šilumos siurbliu švelniai rūpinasi audiniais net žemoje temperatūroje, pritaikytoje kiekvienam skalbimui.  Tai leidžia skalbti ir džiovinti striukes ir kitus lauko drabužius atstatant vandens atsparumo savybes. Net išdžiovinti šilkiniai drabužiai pasižymi 50 % mažesniu susiglamžymu. 

Nesvarbu ar skalbiate, ar džiovinate - būkite ramūs, drabužiai išimti iš prietaiso bus paruošti devėjimui!

 

50 % mažiau susiglamžę šilkiniai audiniai*

* Lyginant su džiovinimu patiesus

Temperatūra ir būgno judėjimas garantuoja tinkamą priežiūrą

Pūkinės striukės funkcionalumas gali prastėti, nuolat ją skalbiant ir džiovinant įprastoje skalbyklėje-džiovyklėje. Sistema „DelicateCare“ pritaiko rūpestingiausią priežiūrą garantuojančią temperatūrą ir būgno judėjimą, todėl pūkinis pamušalas nesukrinta.

Švarūs drabužiai su 96% mažiau vandens*

*Naudokite garus drabužių atnaujinimui ir sutaupykite daugiau nei 40l vandens vieno ciklo metu, išbandyta su 1kg delikačių drabužių, naudojant „FreshScent“ programą, palyginti su „Delicates“ programa.

„UltraCare“ – drabužių ilgaamžiškumo paslaptis

Sistema „UltraCare“ – unikalus mūsų skalbyklių-džiovyklių sprendimas. Ji iš anksto sumaišo skalbiklį ir minkštiklį, prieš šiems patenkant į būgną. Tad audiniu pasirūpinama dar geriau, pasiekiant ir apsaugant kiekvieną siūlelį. Galite būti tikri, jog puiki drabužių išvaizda bus ilgaamžė, o pojūtis dėvint – tarsi apsivilkus pirmą kartą.

Mėgstamiausias garderobas – švarus, sausas ir apsaugotas vienu ypu

Spinduliuokite pasitikėjimą savimi – pasirūpinsime drabužiais, kurie leidžia jaustis ir atrodyti puikiai. Pažangi skalbyklė-džiovyklė „PerfectCare 800“ su sistema „UltraCare“ užtikrina, kad tiek sunkiais viršutiniais drabužiais, tiek subtiliausiais audiniais bus pasirūpinta geriau ir jie tarnaus ilgiau. Mėgstamiausi deriniai švarūs vos per vieną skalbimo ir džiovinimo ciklą, tad viskas, ką įsigyjate, dėvite ir pamilstate, tarnaus pastebimai ilgiau. Tobulas sprendimas jūsų įvaizdžiui be jokių kompromisų dėl priežiūros.

Išsaugotas minkštumas – skalbimas po skalbimo

Skalbiklis ir minkštiklis sumaišomi ir aktyvuojami vandenyje dar prieš jiems patenkant į būgną. Taip priemonės pasiekia kiekvieną audinio centimetrą – efektyviau nei joms neištirpus. Tiesą sakant, sistema „UltraCare“ minkštiklį paskirsto du kartus efektyviau nei įprastos skalbimo mašinos.

Švarūs drabužiai su 96% mažiau vandens*

*Naudokite garus drabužių atnaujinimui ir sutaupykite daugiau nei 40l vandens vieno ciklo metu, išbandyta su 1kg delikačių drabužių, naudojant „FreshScent“ programą, palyginti su „Delicates“ programa.

Jūsų nepriekaištingai išvaizdai: mūsų technologijos išplaus, išdžiovins ir pasirūpins drabužiais.

Jūsų mėgstamiausios kelnės, kurios taip Jums tinka.  Mylimiausias džemperis, kuris yra be galo patogus. Su jais Jūs atrodote ir jaučiatės puikiai, kad ir ką esate suplanavę. Pasitikėkite inovatyvia 700 serijos „PerfectCare“ skalbimo mašina su džiovinimu, kuri pilnai pasirūpins Jūsų kasdienių drabužių nepriekaištinga išvaizda naudojant patogią, viską apimančią, programą. Kad apsirengimas taptų maloniu ritualu, kad ir ką nuspręstume daryti šią dieną. 

Švarūs ir sausi drabužiai vienu ypu

Mūsų skalbyklė-džiovyklė „PerfectCare 700“ pasirūpina drabužiais vos per vieną skalbimo ir džiovinimo ciklą. Sistema „DualCare“ nustato audinio tipą ir skalbinių kiekį, pritaiko temperatūrą ir būgno judėjimą, tad kiekvienu drabužiu pasirūpinama itin rūpestingai. Puiki drabužių išvaizda bus ilgaamžė, o pojūtis dėvint – tarsi apsivilkus pirmą kartą.

Švarūs drabužiai su 96% mažiau vandens*

*Naudokite garus drabužių atnaujinimui ir sutaupykite daugiau nei 40l vandens vieno ciklo metu, išbandyta su 1kg delikačių drabužių, naudojant „FreshScent“ programą, palyginti su „Delicates“ programa.