• 0
  (0)

  Kolekcijos „Infinite Chef“ 4,5 l talpos žema troškintuvė puikiai tinka gaminti skanius rizoto, vištienos troškinius, virti kiaušinius ar patiekalus, kuriems reikia šiek tiek papildomos vietos. Ji turi dvigubas rankenėles, todėl ją lengviau pakelti. Sukurta indukcinėms kaitlentėms, bet tinka visų rūšių kaitlenčių paviršiams. Tinka plauti indaplovėje ir naudoti orkaitėje iki 250 ºC temperatūroje. Matmenys: 4,5l, Ø 30 cm

 • 0
  (0)

  Naudojant kolekcijos „Infinite Chef“ makaronų įdėklą lengva nukošti išvirtus makaronus ir jis puikiai apsaugo makaronus nuo formos praradimo. Iškelkite įdėklą ir vanduo išbėgs atgal į puodą, o jo didelės rankenos apsaugos rankas nuo karšto vandens. Sukurtas specialiai, kad tilptų į „Electrolux“ kolekcijos „Infinite Chef“ 9 l sultinio puodą. Galima plauti indaplovėje. Matmenys: Ø 24 cm

 • 5
  (2)

  Kolekcijos „Infinite Chef“ 9 l talpos sultinio puodas suteikia galimybes gaminti puikaus skonio patiekalus šeimai ir draugams. Naudojant makaronų įdėklą galima gaminti tobulus savo mėgstamus "al dente" makaronus. Sukurtas indukcinėms kaitlentėms, bet tinka visų rūšių kaitlenčių paviršiams. Tinka plauti indaplovėje ir naudoti orkaitėje iki 250 ºC temperatūroje. Matmenys: 9 l, Ø 24

 • 0
  (0)

  Kolekcijos „Infinite Chef“ prikaistuvis suteikia naujo žavesio maisto gaminimui ir leidžia kurti įvairius skanius patiekalus viename universaliame prikaistuvyje. Dėl 3 l talpos ir trumpų tiesių šonų galima patikimai aptraukti glajumi, maišyti, troškinti ir karamelinti. Puikiai tinka ruošti padažus dėl tūrio žymų viduje. Sukurtas indukcinėms kaitlentėms, bet tinka visų rūšių kaitlenčių paviršiams. Tinka plauti indaplovėje ir naudoti orkaitėje iki 250 ºC temperatūroje. Matmenys: 3 l, Ø 22

 • 0
  (0)

  Infinite Chef Collection kūginė "Sauté" idealiai tinka kepti mažas mėsos ir daržovių porcijas, išlaikant drėgmę dėl nuožulnių kūgio formos sienelių, kad būtų galima gauti geriausius skonio rezultatus. Sukurta indukcinėms viryklėms, tačiau tinka visų tipų viryklių paviršiams. Saugus tiek indaplovėje, tiek orkaitėje iki 250ºC. Dydis: 2 l, Ø 22 . Daugiasluoksnė kolekcijos „Infinite Chef“ konstrukcija yra optimaliai pritaikyta „Electrolux“ indukcinėms viryklėms, bet taip pat tinkama naudoti ant visų kitų viryklių. Stori plokšti dugnai optimaliai sukimba su viryklės paviršiumi ir maksimaliai padidina šilumos perdavimo efektyvumą. Visos kolekcijos „Infinite Chef“ prikaistuvius galima plauti indaplovėje ir naudoti orkaitėje.

 • 4
  (1)

  Kolekcijos „Infinite Chef“ keptuvė tikrai yra universali – joje galima kepti kepsnius, žuvies filė ir ne tik. Mūsų keptuvė greitai ir vienodai įkaista bei nesmarkiai ir tolygiai sumažina drėgmę, kad būtų išlaikytas geriausias patiekalo skonis ir tekstūra. Ji skirta indukcinėms kaitlentėms, bet tinka visų rūšių kaitlenčių paviršiams. Galima plauti indaplovėje ir naudoti orkaitėje iki 250 ºC temperatūroje. Matmenys: Ø 28

 • 0
  (0)

  Picos orkaičių paslaptis – specialios, ugniai atsparios plytos, sulaikančios karštį ir suteikiančios autentišką skonį kepant picas, fokačijas ir kitą duoną ir tešlainius. Mūsų picos plyta sukuria tokį patį poveikį įprastoje elektrinėje ar dujinėje orkaitėje.

 • 5
  (2)

  Kepant garais ir karštu oru sudidaro traški, auksinė plutelė su skaniu drėgnu vidumi, idealiai tinka duonai ir bandelėms. Mūsų konditerinė skarda, skirta CombiSteam turi perforuotą paviršių, kad būtų užtikrintas vienodas karščio pasiskirstymas.

 • 0
  (0)

  Kasdien mėgaukitės puikaus skonio maistu. Dviejų kreminės spalvos tvirtų ir aliuminio danga padengtų keptuvių rinkinys sukurtas padedant profesionaliems virtuvėms šefams. Jis puikiai tinka kepimui ir skrudinimui – tiek su trupučiu aliejaus, tiek be jo. Kiekviena keptuvė padengta nesvylančia danga, greitai ir vienodai įkaista, viduryje švelniai mažina drėgmę. „Dupont“ patvirtinta neprisvylanti danga. Tinka plauti indaplovėje ir naudoti orkaitėje iki 250°C temperatūros. Matmenys: Ø 26 cm ir Ø 30 cm

 • 0
  (0)

  EFH12 „Hygiene“ oro filtras sulaiko net mažiausias dalelytes (99,5 % iki 0,1 mikrono dydžio dalelių), pavyzdžiui, žiedadulkes, pelėsio sporas, dulkių erkutes ir alergenus. Sumažina alergijos tikimybę.

 • 5
  (1)

  Daugiau jokio tauriu plovimo rankomis! Tauriu krepšys leidžia saugiai indaplovėje plauti net trapiausias taures, pasiekiant aukščiausių plovimo rezultatu.

 • 0
  (0)

  „s-bag® Classic Long Performance“ maišelius galima naudoti 50 % ilgiau nei įprastus popierinius dulkių siurblių maišelius.

 • 4,5
  (10)

  Akimirksniu paverskite savo kaitlentę kepsnine ir išgaukite tobulą kepimo grilyje skonį visus metus, naudodami grilį „Plancha“. Mėgaukitės grilyje skrudintais sultingais kepsniais, gardžiomis daržovėmis ir šviežiomis jūrų gėrybėmis, kada panorėję.

 • 0
  (0)

  Sukurtas pagal griežtus profesionalių virtuvės šefų standartus, šis nerūdijančiojo plieno indų, skirtų maisto gaminimui garuose, rinkinys leidžia pasiekti puikių rezultatų kaskart naudojantis savo garine orkaite. Perforuotieji indai tinkami maisto gaminimui garuose, blanširavimui, atšildymui, pašildymui. Neperforuotieji indai idealiai tinka troškinimui, kepimui, virimui, padažams ir sriuboms arba ištekėjusioms sultims surinkti (naudojant kartu su perforuotuoju indu). Indus tinka laikyti šaldytuve, nes jie pagaminti iš itin higieniškos medžiagos. Galima plauti indaplovėje.

 • 0
  (0)

  Šis plaunamas „Allergy Plus™“ filtras sulaiko net pačias smulkiausias dalelytes, pavyzdžiui, žiedadulkes, pelėsio sporas, dulkių erkučių ekskrementus ir alergenus. Šis filtras švarina orą ir sumažina alerginių reakcijų pavojų. Kad Jūsų dulkių siurblys veiktų veiksmingai, rekomenduojame filtrą išplauti kaskart, kai matosi, kad jis nešvarus. Filtrą reikia plauti po tekančiu vandeniu, o prieš įdedant jį atgal būtina išdžiovinti. 

 • 0
  (0)

  Plaunamo „Hygiene™“ FHG12W „GREEN“ filtro rėmelis pagamintas iš perdirbto plastiko. Veiksmingas plaunamas oro filtras sulaiko net mažiausias dalelytes (99,5 % iki 0,06 mikrono dydžio dalelių), pavyzdžiui, žiedadulkes, pelėsio sporas, dulkių erkučių ekskrementus ir alergenus.

 • 0
  (0)

  Kitaip nei įprastuose popieriniuose maišeliuose, kurie sugeria drėgmę, „s-bag® Anti-Odour“ naudojama atspari sintetinė medžiaga, padengta kvapus sugeriančiu vašku, kad sugertų nemalonius kvapus ir neleistų jiems sklisti iš dulkių siurblio. Naminių gyvūnų šeimininkams tikrai patiks šis savitas kvapų sugėriklis.

 • 0
  (0)

  „s-bag® Classic Long Performance“ maišelius galima naudoti 50 % ilgiau nei įprastus popierinius dulkių siurblių maišelius.

 • 0
  (0)

  „s-bag® Anti-Allergy“ maišeliai saugo sveikatą, prisideda prie higienos ir oro švaros palaikymo namuose bei pasižymi puikiu efektyvumu. „s-bag® Anti-Allergy“ sumažina alergenų poveikį ir alergijos riziką šeimoje.

 • 0
  (0)

  „Hygiene“ filtras sulaiko net smulkiausias daleles. Šis filtras švarina orą, saugo siurblį nuo užteršimo ir sumažina alerginių reakcijų pavojų. Kad Jūsų dulkių siurblys veiktų nepriekaištingai, rekomenduojame „Hygiene“ filtrą išplauti kaskart, kai matosi, kad jis nešvarus. Filtrą reikia plauti po tekančiu vandeniu, o prieš įdedant atgal jį būtina išdžiovinti. 

 • 0
  (0)

  „s-bag® Ultra Long Performance“ maišelius galima naudoti 80 % ilgiau nei įprastus dulkių siurblių popierinius maišelius ir jų optimali talpa yra 5 litrai. Naudojant šį maišelį tikrai galima daug ilgesnį laikotarpį pasiekti gerų valymo rezultatų.

 • 0
  (0)

  Vandens nulašėjimo padėklas šaldytuvams ir šaldikliams, 60 cm.

 • 0
  (0)

  Elektroninis termometras

 • 0
  (0)

  Ledo grandiklis

 • 4,5
  (2)

  Kamuoliukai džiovinimui

 • 5
  (6)

  Jūsų drabužiai mūsų sistemoje „FreshScent“ atgaivinami kvapu, todėl Jums nereikia jų skalbti visais skalbimo ciklais. Jūsų drabužiai atnaujinti ir paruošti naudoti tik per penkiolika minučių .Mėgaukitės ką tik išskalbto drabužio pojūčiu, nenaudodami visų skalbimo ciklų po kiekvieno dėvėjimo. Unikalus švelnių garų ir mūsų „Steam Fragrance“ derinys padeda išlaikyti Jūsų drabužius puikios išvaizdos ir skaniai kvepiančius – viskas tik per 15 minučių. Naudokite kartu su sistema „FreshScent“ „Electrolux“ skalbyklėse „PerfectCare“.

 • 5
  (1)

  Mūsų ultragarso dėmių šalinimo pieštukas tiesiogiai naudojamas ant dėmių: nuo išpiltos kavos iki šokolado dėmių. Vandens ir ploviklio derinys su ultragarso technologija – iš anksto apdoroti drabužiai visada bus geriausiai prižiūrimi skalbimo ciklų metu.

 • 5
  (4)

  Indaplovės gaiviklis

 • 0
  (0)

  Padėklas lašams surinkti 45cm

 • 5
  (3)

  Virtuvės indų rinkinys (3 dalių)

 • 5
  (1)

  Troškintuvas 3l.Išorinis magnetinis plieno paviršius užtikrina geriausią indukciją, be to, jį lengva valyti. Pagrindas, pagamintas iš trijų aliuminio sluoksnių, puikiai perduoda šilumą. Vidus, pagamintas iš higieniško, lengvai valomo, korozijai atsparaus 18/10 nerūdijančiojo plieno.

 • 0
  (0)

  Teppanyaki griliS. iesiog naudokite kartu su savo virykle ir pradėkite gaminti šviežią egzotišką maistą, kada panorėję. Jis puikiai tinka Jūsų indukcinei viryklei ir jį taip pat galima naudoti ant visų kitų kaitlenčių tipų. Supakuoto gaminio aukštis mm 558, gaminio plotis mm 265, gaminio gylis mm 65.

 • 0
  (0)

  Kepimo puodas/keptuvė. Penkių sluoksnių dizainas buvo rūpestingai sukurtas iš medžiagų, kurios greitai ir vienodai paskirsto karštį, kai tik įjungiama temperatūra.Kepimo indo dydis ir forma yra tokie, kad jis puikiai telpa ant kaitlentės ir orkaitėje. Naudojant dvigubas rankenas jį paprasta perkelti iš vienos vietos į kitą.

 • 0
  (0)

  Prikaistuvis padažams 1,7 l.Optimaliai pritaikytas indukcinėms kaitlentėms, bet tinka visų kitų tipų kaitlenčių paviršiams. Tinka plauti indaplovėje ir naudoti orkaitėje iki 250 ºC temperatūroje.

 • 0
  (0)

  Vaikų apsauga įmontuojamiems paviršiams apsaugoti jų smalsias rankytes.

 • 0
  (0)

  Apsauginė folija kaitlentei

 • 0
  (0)

  Nukalkintojas garinėms orkaitėms 250ml.Garinėms orkaitėms skirtas kalkių valiklis švelniai pašalina nuosėdas ir kalkes iš kameros ir vidinių sistemų nepalikdamas pėdsakų. Pagamintas iš natūralių valymo rūgščių, neutralaus kvapo.

 • 0
  (0)

  Vaikų apsauga laisvai pastatomoms viryklėms apsaugos jų smalsias rankytes.

 • 0
  (0)

  Jau šiandien pradėkite kurti Italijos skonius namuose su „Asistant“ spagečių pjaustykle. Spagečių pjaustyklė pagaminta iš patvaraus nerūdijančio plieno, ją galima lengvai ir greitai įstatyti į „Assistant“, tad makaronų gamybai rankų darbo beveik nereikės. Pjaustyklė supjaustys Jūsų paruoštą tešlos lakštą į tobulos formos spagečius. 

 • 0
  (0)

  Nukalkintojas ir nuriebalintojas skalbimo mašinoms ir indaplovėms (12vnt)

 • 0
  (0)

  Druskos akmuo 20x30x3 ir nerūdijančio plieno laikiklis

 • 0
  (0)

  Daugkartinio naudojimo kepimo lakštai

 • 0
  (0)

  17cm mažas antgalis skirtas valyti siauroms vietoms.

 • 0
  (0)

  Universalus nukalkintojas 1l

 • 0
  (0)

  Apsauginė dėžė kaitlentei

 • 0
  (0)

  Recirkuliacinių gartraukių anglinis filtras.Filtras išfiltruoja maisto ruošimo metu atsiradusius garus ir riebalus. Reguliariai keiskite jį, kad jūsų gartraukis gerai veiktų.Keiskite anglinį filtrą kas keturis-šešis mėnesius, kad gartraukis gerai veiktų.

 • 0
  (0)

  Electrolux modulinės sistemos "GemLine" grilio grotelės leidžia jums mėgautis kepsnių, skanių daržovių ir jūros gėrybių kepimu ant grilio ištisus metus. Didelio dydžio, nekimbančio paviršiaus ir plonas aliuminio pagrindas leis bet kuriuo sezonu kurti sveikus keptus patiekalus. Lengvai valomas ir saugus kepti orkaitėje iki 200°C. Matmenys: 33 x 43 cm

 • 0
  (0)

  Valymo kempinėlė. Išvalykite nešvarumus be ploviklių tik su vandeniu. Valo dažų dėmeles, riebalus ir purvą. Galima naudoti tiek medžio, plastiko, stiklo, nerūdijančio plieno ar keramikos paviršiams.

 • 4
  (1)

  Orkaitės teleskopiniai bėgeliai

 • 0
  (0)

  Mikrobangų krosnelėje sveikas maistas per kelias minutes. Šis mikrobangų garintuvas leidžia gaminti maistą be sviesto ar aliejaus ir kartu išsaugoti visus vitaminus ir maistines medžiagas. Puikiai tinka gaminti daržoves ir žuvis, taip pat tinkamas laikyti šaldytuve ar plauti indų plovimo mašinoje.

 • 5
  (7)

  Pasirūpinkite, kad jūsų mėsa būtų paruošta tinkamoje temperatūroje naudojant šį klasikinį mėsos termometrą su naudingomis maisto ruošimo temperatūros rekomendacijomis. Tiesiog įdėkite į storiausią mėsos dalį. Nuo 40°C iki 110° C , naudojamas tiek dujinėse, tiek elektrinėse orkaitėse.

 • 0
  (0)

  Paruoškite visus savo ingredientus viename prikaistuvyje. "Infispace Gourmet" keptuvė yra specialiai suprojektuota maistui ir patiekalams, kuriems reikia gilių indų, tokių kaip lazanija, kepsnys, žuvis ar moussaka. Specialiems gaminimo būdams, tokiems kaip bain-marie, virimui ant mažos ugnies ar apkepimui orkaitėje šis indas taip pat tiks. Nelimpanti danga daro jį lengvai valomu po kiekvieno naudojimo. Matmenys: 46,6 x 38,5 x 6,6 cm

 • 0
  (0)

  Kolekcijos „Infinite Chef“ kūgio formos kiaurasamtis padeda paruošti vienodos konsistencijos padažus, skanias sriubas ir kremus, neprarandant jokių skonio savybių. Profesionalios kokybės kūgiškos formos kiaurasamtis yra sukurtas kolekcijos „Infinite Chef“ kūgio formos troškintuvei. Galima plauti indaplovėje. Matmenys: Ø 22 cm

 • 0
  (0)

  Pailginkite savo prietaisų naudojimo laiką ir naudokitės jais lyg naujais. Šis ilgai naudojamas skalbyklėms ir indaplovėms skirtas gaminys pašalina kalkes ir blogus kvapus, neleidžia jiems kauptis. Pravalo vamzdžius ir būgną, tad prietaisai naudoja mažiau elektros energijos.

 • 0
  (0)

  „s-bag® GREEN“ – pažangus ir saugus aplinkai dulkių maišelis, 100 % pagamintas iš natūralių atsinaujinančių medžiagų. „s-bag® GREEN“ pagamintas iš nebalinto kukurūzų krakmolo, natūralios gumos ir perdirbto kartono – tai reiškia, kad žaliavos biologiškai suyrančios. „s-bag® GREEN“ pakuotė pagaminta iš 100 % perdirbtų medžiagų ir gamtoje suyra per 15 savaičių.

 • 0
  (0)

  Šio 1,6 litro talpos vandens filtro dėka, gersite žymiai sveikesnį ir skanesnį vandenį.

 • 0
  (0)

  Valymo priemonių rinkinys virtuvės priežiūrai. Rinkinyje orkaičių, šaldytuvų ir metalinių paviršių valikliai.

 • 5
  (1)

  Sumanus būdas geriausiai išnaudoti erdvę – butelių lentyna išlaiko iki trijų 1,5 litrų butelių arba šešias skardines tik 10 cm aukščio erdvėje.

 • 0
  (0)

  Ledo kubelių formelė (2vnt).Niekada negalite turėti per daug ledo kubelių. Ledo kubelių dėklai yra labai patogūs laikyti sultinio, prieskonių ir t. t. porcijas.

 • 5
  (1)

  Pakeičiamasis aktyviosios anglies filtras šaldytuvams su funkcijomis Clean Air Control, Taste Guard ir Antibak Plus, padedantis jiems veikti optimaliai, valantis orą ir šalinantis nemalonius kvapus.

 • 0
  (0)

  Universalus komplektas kalkių nuosėdoms iš garinės orkaitės šalinti, jai valyti ir apsaugoti.

 • 5
  (1)

  Papildomos orkaitės grotelės, lengvai prasiplečia iki bet kokio pločio – nuo 35 iki 56 cm.

 • 5
  (3)

  Kepimo laikmatis, kiaušinio formos

 • 0
  (0)

  Puiki apsauga tvarkant puodus ir keptuves iki vienos minutės 230˚C temperatūroje arba daug ilgiau esant žemesnei temperatūrai.

 • 0
  (0)

  Su Infinite Wok indukcinės technologijos švara ir veiksmingos energijos sąnaudos perkeliamos į maisto gaminimą kiniškoje keptuvėje. Dėl sumanios atramos virtuvės šefas gali naudoti natūralius judesius maišymui, o indukcinė technologija kinišką keptuvę įkaitina greičiau nei įprastos dujos. Be to, ji puikiai atrodo.

 • 5
  (1)

  Profesionaliam mėsos kepimui naudokite šį modernų skaitmeninį termometrą su mėsos zondu ir laikmačiu – tiksliems ir nuosekliems rezultatams.

 • 0
  (0)

  Orkaitės pirštinė pagaminta iš šiuolaikiškos medžiagos, naudojamos profesionaliose virtuvėse dėl puikaus atsparumo karščiui ir neslydimo.

 • 5
  (2)

  Netgi naudojant švelniausią programą gležni skalbiniai gali nusidėvėti, kai jie trinasi su kitais skalbiniais. Šis maišelis apsaugo juos ir nesumažina skalbimo efektyvumo.

 • 5
  (5)

  Sujungimo rėmelis leidžia sumontuoti skalbinių džiovyklę ant skalbyklės, kad namuose būtų daugiau laisvos vietos. Jis turi ištraukiamą lentyną, kuri leidžia lengviau sudėti skalbinius į skalbinių džiovyklę bei juos išimti, be to, ant jos patogu lankstyti sausus skalbinius. Tinka 60 cm pločio iš priekio atidaromoms skalbyklėms ir skalbinių džiovyklėms. Tinka 54-60 cm gylio prietaisams.

 • 0
  (0)

  Sukurta Electrolux, kad skalbiniai būtų švelnesni, kvepėtų ir juos būtų lengviau lyginti.

 • 0
  (0)

  Kaip ir visos geriausios virtuvės, mes primygtinai reikalaujame aukščiausios klasės maisto. SousVide maišeliai geriausiems galimiems rezultatams.

 • 0
  (0)

  Pagamintas profesionaliems virtuvės šefams šis aukštos kokybės plieno rinkinys gaminimui garais suteikia galimybę garams cirkuliuoti aplink maistą ir maistas greitai ir vienodai kepamas. Įvairių dydžių indai pritaikyti mėsai, žuviai, ryžiams bei daržovėms, o mažiausias prikaistuvis su dangčiu skirtas padažams ir pašildymui.

 • 5
  (2)

  Šie keičiami peiliukai naudojami su keraminių kaitlenčių grandikliu. Jie veiksmingai pašalina pridegusio maisto likučius ir įsigėrusias dėmes nebraižydami paviršiaus. Kiekviename pakete yra dešimt lengvai uždedamų peiliukų.

 • 0
  (0)

  „Turbo Brush“ šepetys, skirtas pašalinti giliai kilime esančias dulkes. Taip pat yra 32–35 mm adapteris, kad priedą būtų galima naudoti su daugeliu rinkoje esančių dulkių siurblių.

 • 0
  (0)

  Šiame rinkinyje yra viskas, ko reikia Jūsų „UltraFlex“ dulkių siurbliui atnaujinti ir pagerinti jo veikimą. Šiame rinkinyje yra vienas plaunamas smulkių dulkių filtras, vienas plaunamas „Hygiene“ filtras ir 4 „s-fresh® Crispy Bamboo“ maišeliai, kurie Jums siurbiant namus, skleidžia gaivų bambuko kvapą. 

 • 0
  (0)

  Siurbiant „s-fresh®“ nukels Jus į žalią tropikų salą. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti Jūsų namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 

 • 0
  (0)

  Šis efektyvus „Ergorapido“ valymo rinkinys padės išlaikyti automobilį švarų.

 • 0
  (0)

  Baterija „UltraPower“ ZB5020 dulkių siurbliui.

 • 0
  (0)

  Jūsų lėkštės blizgės kaip naujos. Ši indaplovėms skirta druska neleidžia ant indų kauptis kalciui ir kalkėms, indai išlieka blizgūs. Indaplovė veiks optimaliu režimu užtikrindama puikiausius indų plovimo rezultatus. Indaplovėse galima naudoti tik specialiai tam skirtą druską, bet kokia kita druska gali pakietinti vandenį ir užkimšti kanalus.

 • 0
  (0)

  Riebalų šalinimo priemonė indaplovei išvalo mažiausius maisto likučius, kurie kaupiasi ten, kur jų negalite matyti. Leidžia išvengti nemalonių kvapų ir įtakoja patikimą indaplovės veikimą.

 • 0
  (0)

  Jūsų šaldytuvas, valomas šiuo labai kokybišku valikliu, išliks gaivus ir švarus. Paprasčiausiai užpurkškite ir nuvalykite drėgnu skudurėliu, nereikia net nuplauti. Valiklis neutralizuoja kvapus ir lengvai pašalina dėmes, paviršius blizga ir yra švarus. Juo galima valyti ir vidų, ir išorę.

 • 0
  (0)

  Šaldytuvo priežiūros komplekte yra viskas, ko reikia Jūsų šaldytuvo švarai palaikyti, nemaloniems kvapams šalinti ir vaisių/daržovių šviežumui ilgiau išlaikyti: vienas vaisių/daržovių skyriaus kilimėlis produktų šviežumui ilgiau išlaikyti, vienas kvapų sugėriklis, viena purškiama „Electrolux“ šaldytuvų valymo priemonė ir viena minkšta specialaus pluošto šluostė.

 • 0
  (0)

  Šis indaplovės priežiūros rinkinys pailgina prietaiso naudojimo laiką, užtikrindamas jo veiksmingumą, švarą ir gaivų kvapą. Jame yra nukalkinimo priemonė, riebalų šalinimo priemonė, 1 kg atkuriamosios druskos ir du dezodoruojantys gaivikliai, veiksmingi per 50 + 50 plovimo ciklų.

 • 5
  (13)

  Prikraukite į šaldytuvą skanaus maisto ir mėgaukitės gaiviu kvapu. „FreshPlus“ kvapų sugėriklis neutralizuoja žuvų, sūrio, mėsos ir kitus stiprius maisto kvapus ir aromatus. Jis palaipsniui skleidžia netoksišką aktyvią medžiagą be kvapiųjų elementų, sugeriančią kvapus ir veikiančią iki 3 mėnesių. Galima naudoti visų modelių ir rūšių šaldytuvuose.

 • 0
  (0)

  Šis aukštos kokybės purškalas lengvai ištirpdo riebalus ir pridegusį maistą. Paprasčiausiai užpurkškite ir nuvalykite. Puikiai tinka orkaičių vidui, lentynoms ir elektrinėms kepsninėms valyti ir atnaujinti.

 • 0
  (0)

  Šis aukštos kokybės purškalas švelniai valo ir blizgina visus nerūdijančiojo plieno paviršius, juos aptraukdamas apsaugine plėvele, todėl vėliau juos bus lengviau valyti. Specialūs priedai neleidžia palikti pirštų atspaudų, o paties valiklio nereikia nuplauti, tad lengvai nuvalysite indų dangčius, orkaičių dureles, kriaukles ir ant jų paviršių neliks dėmių.

 • 0
  (0)

  Pilnas stiklo keramikos ir indukcinės kaitlentės valymo rinkinys, padėsiantis išlaikyti ją lyg naują. Rinkinyje yra 2 buteliukai stiklo keramikai skirto kremo, šalinančio dėmes ir aptraukiančio paviršių apsaugine plėvele lengvesniam valymui ateityje. 1 stiklo keramikos grandiklis, kuriuo lengvai pašalinsite pridegusį maistą nesubraižydami paviršiaus, 1 švelnus plaunamas unikalaus rašto skudurėlis, skirtas giliam valymui ir blizginimui.

 • 0
  (0)

  Aukštos kokybės stiprus kreminis valiklis, skirtas pridegusiam maistui ir riebalams valyti. Pašalina visas nuosėdas orkaitės viduje bei ant kepimo ir kepsninės padėklų. Švelnus ir nekenksmingas. Nereikia grandyti. Negalima naudoti savaime išsivalančiose orkaitėse ar kataliziniams paviršiams valyti.

 • 0
  (0)

  Šis ,stipriai veikiantis ,aukštos kokybės valiklis tirpdo riebalus ir valo dėmes nuo mikrobangų krosnelių vidaus ir išorės. Veiksmingai pašalina bakterijas, pelėsius ir blogus kvapus, yra ekologiškas ir nekenksmingas.

 • 0
  (0)

  Šis aukštos kokybės kremas švelniai valo ir blizgina visus nerūdijančiojo plieno paviršius, juos aptraukdamas apsaugine plėvele, leidžiančia lengviau valyti juos ateityje. Specialūs priedai neleidžia palikti pirštų atspaudų, o paties valiklio nereikia nuplauti, tad lengvai nuvalysite indų dangčius, orkaičių dureles, kriaukles nepalikdami jokių dėmių ant paviršiaus.

 • 0
  (0)

  Aukštos kokybės keraminių kaitlenčių valiklis puikiai nublizgins jūsų kaitlentę. Pašalina pridegusį maistą, blizgina keraminės, indukcinės ar stiklinės kaitlentės paviršių, aptraukia jį apsaugine plėvele, todėl vėliau juos lengviau nuvalyti. Nebraižo valomo kaitlentės paviršiaus.

 • 5
  (7)

  Grandyklė keramikinei kaitlentei - saugus, nebraižantis būdas pašalinti pridegusius maisto likučius ar išsiliejimus ir išlaikyti Jūsų stiklo, keramikos, indukcinę ar halogeninę kaitlentę kaip naują.

 • 5
  (2)

  Šis išmanus ir ekologiškas sprendimas sumažina skalbyklių kalkių valymo poreikį. Jis suskaido kristalus, dėl kurių kaupiasi kalkes, ir ištirpdo juos vandenyje. Puikiai tinka kietam vandeniui, lengvai montuojamas. Savo prietaisus naudosite ilgiau ir mažiau reiks naudoti cheminių priemonių nuo kalkių. Kiekvieno įrenginio naudojimo laikas yra 5 metai.

 • 0
  (0)

  Sportinių drabužių priežiūros rinkinys

 • 4,5
  (27)

  WOK rinkinys

 • 0
  (0)

  Naudojant mūsų teleskopinius bėgelius, gardžius patiekalus ruošti tapo dar lengviau. Dabar galite patogiai ištraukti lentynas, o saugus fiksatorius neleidžia joms pasislinkti į priekį arba visiškai išslysti. Jos lengvai užsifiksuoja esamuose stovuose. Jų nereikia prilaikyti rankomis, todėl tuo metu galite ruošti kepsnius ar gardinti patiekalus prieskoniais.

 • 0
  (0)

  Šaldytuvo daržovių stalčiaus " FRECH MAT " kilimėlis, kad jūsų daržovės ir vaisiai išliktų švieži.

 • 5
  (1)

  Pakyla skalbimo mašinai su ištraukiamu stalčiumi

 • 0
  (0)

  Padėklas lašams surinkti 45cm

 • 5
  (2)

  Sous-vide gaminimo maišeliai 25+25

 • 5
  (4)

  Rinkinys picos kepimui: picos akmuo, ližė, peilis picai

 • 5
  (1)

  „Assistent“ mėsmalė idealiai tinka ruošti naminius mėsos kukulius, mėsos paplotėlius mėsainiams ir mėsą dešroms. Mėsmalę galima lengvai ir greitai įstatyti į „Assistent“ virtuvės kombaino priedų lizdą. Kadangi visiškai kontroliuojate derinamų sudedamųjų dalių kokybę, galite pagaminti aukščiausios kokybės, sveikus ir skanius patiekalus. 

 • 4,5
  (3)

  Nukalkintojas ir nuriebalintojas skalbimo mašinoms ir indaplovėms (6vnt)

 • 0
  (0)

  29 cm pločio antgalis, skirtas plytelėms ir stikliniams paviršiams.

 • 0
  (0)

  Indaplovės įrankių krepšelis

 • 0
  (0)

  Gartraukio prailginimai

 • 0
  (0)

  Apsauginė dėžė kaitlentei

 • 0
  (0)

  Keičiamas anglinis filtras

 • 5
  (1)

  Kartais jums reikia daugiau padėklų jūsų virimui ar kepimui, gaminant keletą patiekalų. Ši universali ištraukiama skarda yra reguliuojamo pločio, kad tilptų į kiekvieną orkaitę . Nelimpanti danga. Matmenys: plotis - nuo 38-52 cm, gylis 33 cm, aukštis 3 cm

 • 0
  (0)

  Discover a great tasting purified water in no time! Water is filtered 2 x faster in Aquasense™ jug than with traditional water filters jugs. The high quality filtration provides great tasting purified water to drink, cook or enhance the taste of tea or coffee. Economic and convenient, you can save money and storage space in your kitchen. Enjoy pure water with this special offer including one Aquasense™ water jug and 3 PureAdvantage™ filters.

 • 0
  (0)

  Rinkinys sujungti 60cm gylio skalbykle su džiovykle

 • 0
  (0)

  Rinkinys „Animal Kit“ tinka valyti gyvūnų plaukus nuo apmušalų, kilimų, užuolaidų ir laiptų su kilimine danga.

 • 1
  (1)

  „Turbo Brush“ valo storus kilimus. Galimas giluminis kilimų siurbimas.

 • 0
  (0)

  Pasirūpinkite, kad Jūsų dulkių siurblys taptų universalus! „Electrolux Auto Kit“ – tai visi dulkių siurblio priedai, būtini, norint gerai pasirūpinti automobilio švara. Naudodami šiuos priedus lengviau pasieksite ir geriau išvalyti visas automobilio vietas neįkeldami siurblio į vidų – ankštas ir sunkiai pasiekiamas vietas (pavyzdžiui, po automobilio sėdynėmis ir tarp jų), nuo automobilio sėdynių nusiurbia kibias dulkes ir tobulai valo plastikines dalis bei langus. 

 • 0
  (0)

  „s-fresh®“ suteikia namams rožių sodo šiltą vasaros vakarą kvapą. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 

 • 0
  (0)

  Baterija „UltraPower“ ZB5022 dulkių siurbliui.

 • 0
  (0)

  Tegul jūsų skalbyklė būna švari ir tvarkinga, veikia kaip nauja. Šis kokybiškas giliai įsiskverbiantis valiklis turi stipriai veikiančių enzimų ir riebalų tirpiklių, pašalinančių nešvarumus nuo durelių gumos, būgno ir vamzdžių neištepdamas skalbinių ir nepalikdamas blogų kvapų. Jūsų mašina veiks efektyviau. Pakete yra 2 dozės.

 • 4,5
  (15)

  Grilis tinkantis indukcinėms kaitlentėms

 • 4,5
  (3)

  Jūsų džiovyklę galima patogiai įrengti ant skalbyklės, naudojant mūsų erdvę taupantį prietaisų įrengimo vieno ant kito komplektą-stalčių.Daugiau erdvės Jūsų skalbykloje – sujungimo rėmelis su ištraukiama lentyna. Leidžia saugiai statyti džiovyklę ant skalbyklės be jokių papildomų tvirtinimo detalių. Su ištraukiama lentyna patogiau pakrauti ir iškrauti skalbinius, ant jos taip pat galite juos lankstyti. Išmatavimai: tinka 60 cm pločio ir 54–60 cm gylio prietaisams. Lentyna išsitraukia iki 34 cm

 • 0
  (0)

  Šis pjaustymo diskas sukurtas „Easycompact“ virtuvės kombainui, kad greitai ir lengvai supjaustytų produktus į degtuko formos šiaudelius. Jis idealiai tinka norint supjaustyti bulves, vienodai susmulkinti daržoves gruzdinti arba profesionaliai pagaminti salotas ir garnyrus. Galima plauti indaplovėje. 

 • 0
  (0)

  Apsauginė dėžė kaitlentei

 • 5
  (1)

  Recirkuliacinių gartraukių anglinis filtras. Filtras išfiltruoja maisto ruošimo metu atsiradusius garus ir riebalus. Reguliariai keiskite jį, kad jūsų gartraukis gerai veiktų.Keiskite anglinį filtrą kas keturis-šešis mėnesius, kad gartraukis gerai veiktų.

 • 0
  (0)

  „s-bag® anti-odour“ yra unikalus sintetinis dulkių maišelis, sugeriantis dulkių siurblyje susidarančius nemalonius kvapus. Jeigu turite augintinių, tikrai įvertinsite šią nepaprastą nemalonių kvapų naikinimo priemonę, kuri taip pat sulaiko iki 99 % dulkių, žiedadulkių, alergenų ir kitų dalelių. 

 • 0
  (0)

  Šio 2,3 litro talpos vandens filtro dėka, gersite žymiai sveikesnį ir skanesnį vandenį.

 • 0
  (0)

  Iškart gaukite viską, ko reikia „UltraCaptic“ dulkių siurbliui, kad jis veiktų nepriekaištingai. Šiame rinkinyje yra viskas, ko reikia Jūsų dulkių siurbliui atnaujinti ir pagerinti jo veikimą. Rinkinyje yra vienas plaunamas variklio filtras, vienas plaunamas „Allergy Plus™“ filtras ir 4 „s-fresh® lemon“ maišeliai, kaskart siurbiant namus skleidžiantys švelnų ir gaivų citrinos kvapą. 

 • 0
  (0)

  „Brush Silent Parketto“ užtikrina pačią geriausią grindų kietu paviršiumi priežiūrą. Minkštas ir tylus papildomas šepetėlis grindims kietu paviršiumi.

 • 0
  (0)

  Citrusų kvapai siurbiant atgaivins tiek Jus, tiek Jūsų namus. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti Jūsų namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 

 • 5
  (3)

  Rinkinys skalbyklei ir džiovintuvui sujungti – tai puikus sprendimas tais atvejais, kai namuose trūksta vietos: įsigiję šį rinkinį, lengvai galėsite sujungti skalbykles su džiovintuvais. Rinkinys SKP11 turi ištraukiamąją lentyną, galinčią išlaikyti pilno skalbinių krepšio svorį.

 • 0
  (0)

  Naudodami mūsų „trys viename“ valiklį, išlaikykite savo prietaisus geriausios būklės. Mūsų priemonė skirta šalinti kalkių nuosėdas ir riebalus bei valyti indaploves ir skalbykles. Kad prietaisas nepriekaištingai veiktų, naudokite ją kartą per mėnesį arba po 30 ciklų.

 • 5
  (1)

  Taljatelių pjaustyklė pagaminta iš patvaraus nerūdijančio plieno, ją galima lengvai ir greitai įstatyti į „Assistant“. Taljatelių pjaustyklė padės pagaminti plačias norimo ilgio makaronų juostas. 

 • 0
  (0)

  Keičiamas anglinis filtras

 • 0
  (0)

  Viskas, ko reikia Jūsų „UltraOne“ dulkių siurbliui atnaujinti ir jo veikimui pagerinti, yra viename rinkinyje: 4 „s-bag® ultra long performance“, vienas plaunamas „s-filter® Allergy Plus“, vienas universalus karpomas variklio filtras ir 4 „s-fresh® lemon“ oro gaivikliai (maišeliai), kaskart siurbiant namus skleidžiantys švelnų ir gaivų citrinos kvapą. 

 • 0
  (0)

  „s-bag® Hygiene Anti-Allergy“ yra itin kokybiškas sintetinis maišelis, kurį gali naudoti alergiški žmonės ir žmonės, mėgstantys ypač švarią aplinką. Šis higieniškas filtruojamasis maišelis sulaiko iki 1 mikrono dydžio alergenus, išvalydamas namų orą ir užtikrindamas švarią ir sveiką aplinką. „s-bag® Hygiene Anti-Allergy“ suteiktas ECARF kokybės ženklas.

 • 0
  (0)

  Šio 2,3 litro talpos vandens filtro dėka, gersite žymiai sveikesnį ir skanesnį vandenį.

 • 0
  (0)

  Šis dviejų dalių filtras tinka cikloniniams dulkių siurbliams Z99…".

 • 0
  (0)

  „Flexpro™“ šepetys leidžia pasiekti vietas, kurios dar niekada nebuvo išsiurbtos! Jis leis Jums lengvai išvalyti pačias sudėtingiausias vietas.

 • 0
  (0)

  „s-fresh®“ atneša Viduržemio jūros šilumą į Jūsų namus. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 

 • 0
  (0)

  „AeroPro ™ Delicate Care“ rinkinys skirtas jautriems paviršiams, pavyzdžiui, stalams ir užuolaidoms, valyti.

 • 0
  (0)

  Nukreipkite karštį į patiekalą, šildymo mikrobangomis metu išlaikykite jį skanų ir drėgną. Šis praktiškas gaubtas dedamas tiesiai virš patiekalo ir neleidžia aptaškyti mikrobangų krosnelės vidaus. Pagamintas iš ilgaamžio plastiko, tinkamas plauti indaplovėje. Matmenys: Ø 265 mm

 • 5
  (2)

  Sujungimo rėmelis skalbyklei ir džiovintuvui su ištraukiama lentyna.

 • 0
  (0)

  Naudodami mūsų „trys viename“ valiklį, išlaikykite savo prietaisus geriausios būklės. Mūsų priemonė skirta šalinti kalkių nuosėdas ir riebalus bei valyti indaploves ir skalbykles. Kad prietaisas nepriekaištingai veiktų, naudokite ją kartą per mėnesį arba po 30 ciklų.

 • 0
  (0)

  Šviežius makaronus pagaminti dar niekada nebuvo taip lengva. Sumaišius tešlą su „Assistent“ ją suminkykite ir susukite į lakštus naudodami makaronų volelį. Volelis turi reguliavimo rankenėlę, kuria nustatomas lakštų storis, tad makaronų storį pasirinksite pagal savo norą. Šviežiai padarytus šilkinius lakštus galite naudoti lazanijai ir „kanelioni“ gaminti arba paruošti įdarytus raviolius ir tortelinius. 

 • 0
  (0)

  Recirkuliacinių gartraukių anglinis filtras. Filtras išfiltruoja maisto ruošimo metu atsiradusius garus ir riebalus. Reguliariai keiskite jį, kad jūsų gartraukis gerai veiktų.

 • 0
  (0)

  Šio 2,3 litro talpos vandens filtro dėka, gersite žymiai sveikesnį ir skanesnį vandenį.

 • 0
  (0)

  „Big Dirt™“ yra idealus priedas Jūsų dulkių siurbliui. „Big Dirt™“ padeda susiurbti tai, ko paprastas siurblys negali susiurbti: pelenus, (nedegius) skysčius ir kitas šiukšles – purvą, stiklą ir cementą. „Big Dirt™“ puikiai atitirpina šaldiklį ir išsiurbia automobilį.

 • 0
  (0)

  Plaunamas dulkių filtras saugo Jūsų „UltraFlex“ dulkių siurblio variklį nuo dulkių rinktuve esančių dulkių dalelių. Kad Jūsų „UltraFlex“ siurblys veiktų puikiai, rekomenduojame nuolat plauti filtrą.

 • 0
  (0)

  Antgalis „Mini textileturbo“. Lankstus skydelis leidžia valyti horizontaliuoju ir vertikaliuoju būdu.

 • 0
  (0)

  3-jų antgalių automobilio rinkinys „Perfect Care Clean & Tidy“.

 • 0
  (0)

  Skalbimo mašinos valiklis

 • 0
  (0)

  Tarkuokite ir pjaustykite lengvai ir greitai. „Assistent Express Slicer & Grater“ galima lengvai ir greitai įstatyti į „Assistent“ virtuvinio kombaino priedų lizdą. Rotorinis veikimo principas leidžia tarkuoti ir pjaustyti tiesiai į norimą indą. Keturi patvarūs nerūdijančio plieno būgneliai – keturios skritingos maisto ruošimo funkcijos.

 • 0
  (0)

  Keičiamas anglinis filtras

 • 0
  (0)

  Šio 1,6 litro talpos vandens filtro dėka, gersite žymiai sveikesnį ir skanesnį vandenį.

 • 0
  (0)

  Šis itin kokybiškas plaunamas filtras buvo sukurtas saugoti Jūsų „UltraCaptic“ dulkių siurblio variklį nuo dulkių talpoje esančių dulkių dalelių. Jį galima plauti, todėl visada džiaugsitės puikiu siurblio veikimu. Tiesiog išimkite nešvarų maišelį iš dulkių siurblio ir išplaukite po tekančiu vandeniu. 

 • 0
  (0)

  Šis GREEN rinkinys būtinas Jūsų GREEN dulkių siurbliui. Viskas, ko reikia, kad Jūsų siurblys veiktų nepriekaištingai. 4 „s-bag® GREEN“, vienas „Hygiene“ plaunamas filtras, skirtas valyti orą iki 99,95 % ir neužteršti dulkių siurblio, vienas pritaikomas variklio filtras ir 4 „s-fresh GREEN“ maišeliai su natūraliomis kvapiosiomis mineralų granulėmis, siurbiant skleidžiančiomis gaivų kvapą. 

 • 0
  (0)

  „DustMagnet“ antgalis puikiai veikia ant įvairiausių paviršių. Komplektuojamas su 32-35 mm jungtimi.

 • 0
  (0)

  „s-fresh®“ užpildo namus gaiviu bambuko kvapu. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 

 • 0
  (0)

  „AeroPro ™ Animal Care“ rinkinys skirtas šalinti naminių gyvūnėlių odos pleiskanas.

 • 0
  (0)

  Recirkuliacinių gartraukių anglinis. Filtras išfiltruoja maisto ruošimo metu atsiradusius garus ir riebalus. Reguliariai keiskite jį, kad jūsų gartraukis gerai veiktų.Keiskite anglinį filtrą kas keturis-šešis mėnesius, kad gartraukis gerai veiktų.

 • 0
  (0)

  „s-bag® Classic Long Performance“ užtikrina ilgalaikį dulkių siurblio veikimą, t. y. didesnę siurbimo galią ir geriausią valymą iki pat akimirkos, kai dulkių maišelis prisipildo ir turi būti išmestas. „s-bag® Classic Long Performance“ naudojamas iki 50 % ilgiau nei įprasti popieriniai maišeliai! Tai patikrino ir patvirtino nepriklausomas „TÜV Rheinland Group“ bandymų institutas. 

 • 0
  (0)

  Šio 1,6 litro talpos vandens filtro dėka, gersite žymiai sveikesnį ir skanesnį vandenį.

 • 0
  (0)

  „Hygiene“ filtras „ELECTROLUX“ dulkių siurbliams „Clario2 ZP“ 3505…3530, „ErgoClassic ZP“ 4000, 4001, 4010, 4020, 4043N, „Ingenio Z“ 3420, 3480, 3482. „ELECTROLUX“ šį „Hygiene“ filtrą sukūrė specialiai tam, kad kuo ilgiau siurblys veiktų nepriekaištingai. Filtras pagamintas iš itin kokybiškos medžiagos, užtikrinančios galingą siurblio oro srautą ir didelę siurbimo galią, aukštą valymo lygį ir geriausią dulkių sulaikymą.

 • 0
  (0)

  „Mini Turbo“ šepetys surenka visus plaukus ir plaušelius. Idealiai tinka siurbti dulkes ir plaukus nuo medžiaga aptrauktų sofų, laiptų ir automobilių apmušalų.

 • 0
  (0)

  Naudodami antialerginį komplektą galėsite pašalinti dulkes ir smulkias daleles, ypač vietose, kur sunku pasiekti dulkes. Komplekte yra trys antgaliai:

 • 0
  (0)

  Keičiamas anglinis filtras

 • 0
  (0)

  „E200B Classic“ popierinis dulkių maišelis sulaiko daugiau nei 95 % dulkių ir smulkiųjų dalelių, dėl to jis yra daug veiksmingesnis už įprastą popierinį dulkių maišelį. Skirtas naudoti dulkių siurbliuose su „S-bag“ logotipu. Lengvai naudojamas ir keičiamas.

 • 0
  (0)

  AquaSense™ with PureAdvantage filter technology - 2,3 litre water filter jug in Ice-White

 • 0
  (0)

  „Electrolux“ šiuos kokybiškus filtrus sukūrė taip, kad jie tiktų Jūsų „Equipt“ dulkių siurbliui ir užtikrintų geriausią valymą. Šiame filtrų rinkinyje yra vienas higieniškas filtras ir vienas variklio filtras.

 • 0
  (0)

  „Extreme“ šepetys viską susiurbia vienu ypu. Puikūs rezultatai valant kietas grindis ir kilimus.

 • 0
  (0)

  Recirkuliacinių gartraukių anglinis filtras.Filtras išfiltruoja maisto ruošimo metu atsiradusius garus ir riebalus. Reguliariai keiskite jį, kad jūsų gartraukis gerai veiktų.Keiskite anglinį filtrą kas keturis-šešis mėnesius, kad gartraukis gerai veiktų.

 • 0
  (0)

  Šio 2,3 litro talpos vandens filtro dėka, gersite žymiai sveikesnį ir skanesnį vandenį.

 • 0
  (0)

  Viskas, ko reikia Jūsų „UltraSilencer“ dulkių siurbliui atnaujinti ir jo veikimui pagerinti, yra viename rinkinyje: 4 „s-bag® classic long performance“, vienas plaunamas „Allergy Plus™“, vienas universalus karpomas variklio filtras ir 4 „s-fresh® blossom“ oro gaivikliai (maišeliai), kaskart siurbiant namus skleidžiantys švelnų ir gaivų gėlių kvapą. 

 • 0
  (0)

  Keičiamas anglinis filtras

 • 0
  (0)

  15 „s-bag® classic“ dulkių maišelių. „s-bag® classic“ yra itin kokybiškas popierinis maišelis, sulaikantis daugiau nei 95 % dulkių ir smulkių dalelių, todėl veiksmingesnis nei įprasti popieriniai maišeliai. Dėl specialaus lankstymo ir išskirtinio patentuoto kartono jį labai lengva įstatyti į siurblį. Dėl uždarymo sistemos maišelis išimamas švariai ir higieniškai, neišbarstant ir neišpilant turinio.

 • 0
  (0)

  Šio 1,6 litro talpos vandens filtro dėka, gersite žymiai sveikesnį ir skanesnį vandenį.

 • 0
  (0)

  Šie filtrai sukurti specialiai „Ergorapido ZB 3…“ ir „Rapido ZB 5“..., ZB 61... Šios serijos dulkių siurbliai parduodami nuo 2014 m. kovo. Filtrus lengva valyti, jie yra patvarūs: kaskart tuštindami indą patraukite virš jo esančią spyruoklę, kad pašalintumėte dulkes iš filtro. Filtrą nuplaukite drungnu vandeniu be valymo priemonių kas penktą dulkių talpos ištuštinimą. Nukratykite vandenį ir palikite džiūti 12 valandų, kad prieš dedant atgal į siurblį filtras būtų visiškai sausas. 

 • 0
  (0)

  Naudojant patentuotą technologiją „SpeedyClean Illumi“ su naujoviškomis šviesdiodinėmis lemputėmis, kurios įsijungia nuo judesio, galėsite aiškiai matyti dulkes tamsiose vietose. Antgalis pasižymi itin dideliu manevringumu, todėl paprasta judėti skirtingomis kryptimis. Antgalis tinka ir kilimams, ir kietai dangai.

 • 0
  (0)

  Keičiamas anglinis filtras

 • 0
  (0)

  Šis originalus „UltraPower“ filtro rinkinys lengvai valomas ir atsparus. Kaskart tuštindami dulkių indą sausu šepečiu nuvalykite ir filtrą. Kas penktą dulkių talpos tuštinimą filtrą išplaukite. Atsargiai praskalaukite filtro dalis drungnu vandeniu be valymo priemonių. Vandens perteklių nukratykite ir palikite filtrą džiūti bent 12 valandų. Prieš dėdami filtrą atgal į siurblį, įsitikinkite, kad filtro dalys tikrai sausos.

 • 0
  (0)

  Keičiamas anglinis filtras

 • 0
  (0)

  Šiame rinkinyje yra 12 „s-bag® Classic Long Performance“ maišelių. „s-bag® Classic Long Performance“ užtikrina ilgalaikį dulkių siurblio veikimą, t. y. didesnę siurbimo galią ir geriausią valymą iki pat akimirkos, kai dulkių maišelis prisipildo ir turi būti išmestas. „s-bag® Classic Long Performance“ naudojamas iki 50 % ilgiau nei įprasti popieriniai maišeliai! 

 • 0
  (0)

  „2 in 1“ priedas, skirtas valyti jautrius paviršius, pavyzdžiui, minkštas šepetys skirtas baldų ir stalų paviršiams, antgalis audiniams – sofos apmušalams arba užuolaidoms. Priedą galima naudoti su daugeliu rinkoje esančių dulkių siurblių.

 • 0
  (0)

  Recirkuliacinių gartraukių anglinis filtras. Filtras išfiltruoja maisto ruošimo metu atsiradusius garus ir riebalus. Reguliariai keiskite jį, kad jūsų gartraukis gerai veiktų.

 • 0
  (0)

  „s-bag® Ultra Long Performance“ užtikrina gerą valymą ir didelę siurbimo galią visą maišelio naudojimo laikotarpį. Dėl puikių filtravimo savybių net smulkiausios dulkės bus sugautos, o namų oras bus švarus. Tai patikrino ir patvirtino nepriklausomas „TÜV Rheinland Group“ bandymų institutas. 

 • 0
  (0)

  Universalus antgalis su ratukais užtikrina sklandų judėjimą siurbiant kietas grindis ir kilimus.

 • 0
  (0)

  Keičiamas anglinis filtras

 • 0
  (0)

  „3 in 1“ priedas skirtas sumaniam valymui. Tai yra pažangus priedas, skirtas valyti įvairius paviršius – nuo lentynų iki sofų.

 • 0
  (0)

  „3 in 1“ priedas skirtas valyti įvairius paviršius – nuo lentynų iki sofų.

 • 0
  (0)

  Universalus antgalis su ratukais užtikrina sklandų judėjimą siurbiant kietas grindis ir kilimus.

 • 0
  (0)

  „Silent“ parketo antgalis su natūraliais šeriais užtikrina efektyvų ir švelnų kietų grindų valymą. Komplektuojamas su 32-35 mm jungtimi.

 • 0
  (0)

  Jeigu auginate katę arba šunį, galbūt pastebėjote, kad namuose gausu gyvūnų plaukų, kurie užkemša įprastų dulkių siurblių antgalius. Šis antgalis sukurtas specialiai tam, kad susiurbtų visus plaukus nuo paviršių, todėl naudojant „Ergorapido“ arba „Rapido“ siurblį daug paprasčiau namuose palaikyti švarą ir užmiršti gyvūnų plaukus. 

 • 0
  (0)

  Pakyla skalbimo mašinai su ištraukiamu stalčiumi.

 • 0
  (0)

  Grilio įrankių rinkinys (5 dalių su lagaminėliu)

 • 0
  (0)

  Gartraukio prailginimai