Švarūs namai prisideda prie Jūsų geros savijautos

Esame tikri, kad švari aplinka gali pakeisti gyvenimą. Net 81 % apklaustųjų teigia, kad jie laimingesni švariuose namuose, 85 % jaučiasi labiau atsipalaidavę, 76 % geriau miega*. Mes norėjome įsitikinti, ar galėtumėme per vieną naktį paveikti nuotaiką kaimynystėje tiesiog valant. Pažiūrėkite mūsų aukščiau esantį eksperimentą ir paskaitykite apie tai, kaip užsibrėžėme tikslą kurti produktus, kurie palengvina valymą. 

*„Hunting Dynasty“, švarios aplinkos įtaka žmonių laimei („Clean Environment´s Impact on People´s Happiness“), gegužė, 2019

„Electrolux“ padeda valyti lengviau

Mes puikiai suprantame, kad valymas gali pareikalauti tiek psichologinių, tiek fizinių pastangų. Taip pat žinome, kad gyvenimas švariuose namuose gali padėti jaustis laimingesniais ir pagerinti bendrą savijautą. Būtent todėl kurdami dulkių siurblius oientuojamės į kelis dalykus – kuo mažiau svorio Jūsų rankose ir pakankamai galios. Taigi, savo namus galite išvalyti daug lengviau ir jaustis geriau.

Naujasis 700 serijos dulkių siurblys

Susipažinkite, tai naujausias ir pažangiausias Jūsų namų priežiūros pagalbininkas iš Electrolux. 

  • Ypač lengvas, sveria vos 2,2kg
  • Toks galingas, kad lengvai išvalysite visus paviršius namie.
  • Net iki 68% plastiko panaudoto šio siurblio gamybai yra perdirbta

800 serijos belaidis dulkių siurblys - Galingas ir universalus valymas

Kruopščiai išsiurbkite visus namus vienu įkrovimu ir pasirūpinkite netikėtai atsiradusia netvarka ant bet kokio paviršiaus. Atraskite galingą dulkių siurblį, atliepiantį skirtingus šiandieninio gyvenimo poreikius.

Naujasis pastangų nereikalaujantis „Pure Q9“

„Pure Q9“ yra mūsų pats stilingiausias, praktiškas ir tylus belaidis dulkių siurblys. Įkvėpti prabangių namų interjerų, „Pure Q9“ sukūrėme dizainą, kuris puikiai dera su moderniais namų interjerais. Prietaisas lengvas ir universalus, o jo valymas dar niekada nebuvo toks paprastas.

Naujasis robotas „Pure i9.2“

Šis trikampio formos dulkių siurblys robotas turi integruotą 3D regėjimą, kuris sukurtas pastebėti, pasiekti ir idealiai išvalyti kiekvieną namų kampelį. Dėl ypatingų valymo galimybių „Pure i9.2“ atsimena Jūsų namus ir gali būti valdomas programėlėje „Pure i9“. Jis pastebi, įvertina ir preciziškai išvalo.

Namai, kuriuos kuriate Jūs

Namai yra daug daugiau nei keturios sienos ir stogas. Įsirengdami, apstatydami ir tvarkydami namus paverčiate juos savais. Kai pasirūpinate savo aplinka, gyvenimas pasidaro dar gražesnis.