Produkto aprašymas

Siurblys pasižymi didele ir automatiškai reguliuojama siurbimo galia. Jis greitai pašalina naminių augintinių plaukus nuo kilimų ir kitų paviršių, todėl puikiai tinka naminių augintinių savininkams. Šis siurblys ir jo pagrindinis antgalis pagaminti iš iki 48 % perdirbto plastiko*.
* Neįskaitant papildomų priedų​

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Geriausias valymo efektyvumas* tarp šios kategorijos** prietaisų

800 serijos siurblys pasižymi geriausiu valymo efektyvumu*, palyginti su kitais tos pačios kategorijos siurbliais**. Optimizuota oro cirkuliacijos sistema užtikrina galingą siurbimą ir veiksmingai pašalina dulkes bei purvą nuo kilimų ir kietos grindų dangos

* Remiantis išoriniais bandymais pagal IEC 62885-2, kurių metu apskaičiuotas vidutinis grindų valymo rezultatas, kaip numatyta punktuose 5.2, 5.3 (abiem kryptimis), 5.4 ir 5.5 (abiem kryptimis). ** Palyginti su 3 populiariausiais produktais 17 Europos šalių, kurių kaina viršija 300 EUR (Gfk 2022)

„Auto Mode“ – be vargo judėkite nuo vieno tipo paviršiaus prie kito

Patirkite lengvesnį siurbimą pasirinkę „Auto Mode“. Rankenos valdikliu pasirinkite režimą ir siurblys automatiškai reguliuos galią, kai pereisite nuo vieno tipo grindų prie kito – taip valysite efektyviau ir sutaupysite iki 46 % energijos*.

* Remiantis vidiniais bandymais, atliktais vadovaujantis standarto IEC 62885-2 nuostatomis; jais palygintos energijos sąnaudos kilimui išvalyti naudojant „Max Mode“ ir „Auto Mode“.

Valymas be pastangų su „AllFloor Auto LED“ antgaliu

„AllFloor Auto LED“ antgalis su naujoviškais guminiais trikampiais* ir minkštu šepečiu palengvina valymą. Antgalis tinka bet kokiam paviršiui – nuo kilimų iki kietos grindų dangos – ir užtikrina 100 %** dulkių pašalinimą iš įvairių plyšių.

* Laukiama patento.​ ** Remiantis vidiniais bandymais, atliktais vadovaujantis IEC62885-2:2021​ nuostatomis.

Švarūs higieniški namai

HEPA filtravimo sistema sulaiko iki 99,999 %* smulkiųjų dulkių dalelių (iki 0,3 mikrono), dulkių erkučių ir alergenų, kad jūsų aplinkos oras būtų švaresnis.

* Remiantis išoriniais 0,3–10 mikronų dydžio smėlio / dulkių dalelių filtravimo bandymais, atliktais vadovaujantis IEC 62885-2:2021 5.14 punkto nuostatomis.

Pašalinkite augintinių plaukus greitai ir be jokio vargo

Pasirinkę antgalį „Pet XL“ galėsite atsisveikinti su augintinių plaukais ant kilimų ir kilimėlių. Galingi šepetėliai be vargo pašalina naminių gyvūnų plaukus, kad namai nuolat būtų nepriekaištingi.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone