Mikrobangų krosnelės

Ruoškite maistą mikrobangų krosnelėje su grilio funkcija. Arba pasišildykite joje atšalusį maistą. Daugelis „Electrolux“ kompaktiškų įmontuojamų orkaičių taip pat turi mikrobangų funkciją.

Mikrobangų krosnelė yra sinonimas žodžiui „greitai“. Greitai pašildyti, greitai išvirti, greitai atšildyti. Greitai, todėl turite daugiau laiko įdomesnėms veikloms. Mikrobangų krosnelė bus naudinga pagalbininkė kiekvienai šeimai – ir skubantiems jauniems specialistams, ir šeimoms su vaikais, ir vieno asmens namų ūkiams, kai dažnai reikia pašildyti pirmiau paruoštą patiekalą. Tačiau gera mikrobangų krosnelė galės padaryti daug daugiau nei tik pašildyti jau paruoštą valgį!

Kuo ypatinga mikrobangų krosnelė

  • Šiltas maistas bet kuriuo metu – ekonomiškiau gaminti daugiau maisto vienu metu. Pašildytas mikrobangų krosnelėje jis liks toks pat skanus ir šviežias!
  • Šviežias maistas per kelias minutes – naujausios mikrobangų krosnelės jau seniai nebėra tik maisto šildymo priemonės, jų funkcijų pasirinkimas yra daug platesnis. Mikrobangų krosnelės taip pat gali būti su kepimo ant grotelių funkcija, todėl galima išbandyti daug naujų receptų.
  • Atšildyti ingredientai per kelias minutes – jei norite ruošti patiekalą iš šviežios mėsos, tačiau mėsa vis dar užšaldyta,mikrobangų krosnelėtai padarys per gana trumpą laiką.
  • Ruoškite puikius desertus – daug desertų receptų reikalauja lydyto sviesto, šokolado ar kitų šiltų ingredientų. Mikrobangų krosnelė padės lengvai atlikti šią užduotį – reikiamą konsistenciją ir temperatūrą gausite per kelias akimirkas.

Kaip išsirinkti mokrobangų krosnelę

Visiškai visos mikrobangų krosnelės leidžia šildyti, išlydyti, atšildyti ir kaitinti. Taigi kaip iš plataus asortimento išsirinkti sau tinkamiausią? Apsvarstykite savo poreikius ir išsirinkite iš siūlomų variantų.

Montavimo tipas

Yra dviejų tipų mikrobangų krosnelės: laisvai pastatomos ir įmontuojamos. Laisvai pastatoma mikrobangų krosnelė yra suprojektuota taip, kad ją būtų galima patalpinti bet kokioje patogioje vietoje, o įmontuojama mikrobangų krosnelė yra įmontuojama specialiai jai numatytoje ir pritaikytoje vietoje, todėl sklandžiai integruojasi į bendrą virtuvės įrangą ir papildo jos turinį.

Spalva

Kad mikrobangų krosnelė gerai atrodytų su kitais virtuvės prietaisais, išsirinkite spalvą iš galimo diapazono. Populiariausios spalvos yra juoda arba nerūdijančio plieno, tačiau taip pat yra baltos ir sidabro spalvos mikrobangų krosnelės.

Išmaniosios funkcijos ir jutiklinis ekranas

Išsirinkite sau tinkamiausią prietaisą – jei Jums patinka spaudinėti mygtukus, rinkitės krosnelę su mygtukais. Jei pirmenybę teikiate jutikliniams ekranams, kurį galima nuvalyti vienu mostelėjimu, rinkitės modelį su jutikliniu ekranu ir išmaniosiomis funkcijomis.

Kepimo ant grotelių funkcija

Jei norite, kad mikrobangų krosnelė suteiktų daugiau patiekalų ruošimo galimybių, rinkitės krosnelę su grilio funkcija, kuri leis paruošti daug daugiau patiekalų.