Orkaitės

Orkaitė yra tikra virtuvės širdis. Kepkite ant grotelių, o daugiafunkcinė orkaitė leis pagaminti gardžios duonos ir kepsnių. Paruoškite ingredientus per kelias minutes ir visą likusį darbą palikite orkaitei! Garinė orkaitė padės jums paruošti sultingus patiekalus ir minkštą duoną su traškia pluta. Orkaitė tinka įvairiems patiekalams ruošti prie jos net nebūnant, todėl, kol orkaitė ruošia gardų ir sveiką maistą, galite leisti sau pailsėti. Įmontuota orkaitė puikiai tiks bet kokiam interjerui.

Pasirinkite kategoriją

arba skaitykite mūsų pirkimo vadovus norėdami sužinoti daugiau

Stebėkite, kaip gimsta gardumyna

Dabar galite stebėti savo orkaitės ruošiamus patiekalus iš bet kurios namų vietos. Naujoji „CombiSteam Pro Smart“ yra pirmoji orkaitė, sujungta su „CookView ™“ kamera. Savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį pasitelkite  kaip nuotolinio valdymo pultą – siųskite jai receptus, reguliuokite temperatūrą arba stebėkite maistą iš bet kurio kambario. Žiūrėkite tiesioginę transliaciją, kaip iš įvairių produktų derinio gimsta nuostabūs patiekalai! Vaizdo funkcija, kuria aprūpinta naujoji orkaitė, ypač praverčia jei norite išmokti namuose idealiai paruošti sudėtingesnius receptus.

CombiSteam Pro Smart

CombiSteam Pro Smart

 • list-circle Operate your oven with your smart device – from anywhere in your home
 • list-circle Experience perfect results with the Sous Vide function
 • list-circle Preserve taste and nutrients by cooking with steam

Kodėl rinktis „Sous Vide“?

„Sous Vide“ maisto ruošimas vakuume padeda sukurti nuostabų maistą. Be to, „CombiSteam Pro“ orkaitė gali pasiekti tokių rezultatų, kurie galimi tik puikiuose restoranuose su profesionaliais virėjais. Įdėkite pasirinktus ingredientus ir prieskonius į „Sous Environment“ maišelį ir uždarykite. Orkaitė pasirūpins šiuo maišeliu, garais paversdama jo ingredientus itin skaniu patiekalu. Kadangi patiekalas ruošiamas vakuuminiame maišelyje be papildomų riebalų, paruošti produktai yra ypač sultingi ir sveiki, o juose yra mažiau kalorijų nei ruošiant tą patį patiekalą keptuvėje.

CombiSteam Pro

CombiSteam Pro

 • list-circle Explore new and intensive flavours with the Sous Vide function
 • list-circle Multifunction oven with steam and moist sensor
 • list-circle Smart cooking thermometer for perfect result and taste

Kaip išsirinkti savo modelį?

Orkaitė gali rasti savo vietą kiekvienoje virtuvėje – asortimente turime laisvai statomų, įmontuojamų ir kompaktiškų elektrinių orkaičių, telpančių net mažiausiose virtuvėse. Ieškant orkaitės reikia apsvarstyti keletą aspektų:
Maisto pasirinkimas – funkcijas rinkitės atsižvelgiant į tai, kokį maistą mėgstate valgyti: mėsą, konditerinius gaminius, duoną ar daržoves.
Valymas – jei orkaitę naudosite labai dažnai, rekomenduojame apsvarstyti modelius su pirolitiniu valymu, kad orkaitė išsivalytų pati.
Talpa – jei mėgstate ruošti kalakutienos kepsnius, reikėtų pasirinkti talpesnį modelį.
Energijos vartojimo efektyvumo klasė – aukštesnės klasės elektrinės orkaitės pranašesnės ne tik funkcijomis, bet ir taupumu.

Privalumai, kuriuos suteikia garinė orkaitė

Garų funkcija, kuria aprūpinta naujoji orkaitė, išsaugo patiekalo sultingumą, todėl jį visada bus malonu valgyti. Maistas, pagamintas garuose, išsiskiria skoniu ir tekstūra.

Privalumai

Privalumai

 • list-circle Garinėje orkaitėje pagamintas maistas išlieka sultingas
 • list-circle Išsaugomos tikrosios maisto spalvos
 • list-circle Garai sukuria traškią plutelę ir neišsausina maisto
 • list-circle Garai suteikia sodresnį skonį
 • list-circle Galimybė efektyviai pašildyti paruoštus patiekalus, jų neišsausinus
 • list-circle Lengva paruošti grūdinius patiekalus, kaip ryžius ar kuskusą
 • list-circle Lengva valyti