BUYING GUIDES

Find the perfect oven for your needs

Matmenys

Pamatuokite erdvę, kurioje planuojate statyti naująją orkaitę. Šioms orkaitėms palikite mažiausiai 60 cm pločio tarpą tarp kitų prietaisų, jos aukštis gali kisti. Toliau pateikiame galimus matmenis:

72-90 cm – dviguba orkaitė – galima įsigyti tik Jungtinėje Karalystėje
60 cm – standartinė orkaitė
45 cm – kompaktiška orkaitė, gali tilpti mažoje erdvėje
90 cm – montuojama, ypač plati orkaitė

Specialisto patarimas: sutaupykite vietos neprarasdami funkcionalumo – kompaktiška mikrobangų krosnelė puikiai tinka maisto gaminimui, kepimui, atitirpinimui ir šildymui.

Talpa

Jeigu turite didelę šeimą ar dažnai sulaukiate svečių, Jums reikia orkaitės, kurioje galėtumėte ruošti dideles porcijas. Orkaičių talpa matuojama litrais.

70+ litrų – puikiai tinka didelėms šeimoms ir draugų susibūrimams
40 – 70 litrų – ideali trijų keturių asmenų šeimoms
35 – 40 litrų – kompaktiška tinka vienam asmeniui ar porai

Specialisto patarimas: pasinaudokite papildoma lentyna orkaitės viduje,  ji leidžia vienu metu ruošti kelis skirtingus patiekalus.

Maisto gaminimas

Orkaitę rinkitės priklausomai maisto ruošimo tipo.

Garuose gaminamas maistas. Aukštoje temperatūroje kepamas maistas išorėje dailiai apskrunda, o garai sulaiko drėgmę viduje. Todėl galutinis rezultatas neapsakomas – sultingi mėsos, žuvies, daržovių patiekalai ir netgi desertai.

 

Grilio funkcija. Orkaitė su griliumi suteikia papildomų gaminimo pasirinkimų. Nebūti rengti pikniko gamtoje, kad galėtumėte išgauti traškios tekstūros ir dūmo skonio patiekalą.

Kepimas. Dėl profesionalaus karščio paskirstymo Jūsų gaminami desertai prilygs ruošiamiems profesionalių virtuvės šefų.

Negalite apsispręsti? Mūsų daugiafunkcėje garų orkaitėje yra visi išvardinti gaminimo metodai.

Valymas


 Orkaitės su toliau nurodytomis funkcijomis išsivalo savaime.

Savaime išsivalančios orkaitės. Pirolizinės orkaitės gali įkaisti iki 500 °C, taip paversdamos nešvarumus pelenais, kuriuos keliais mostais nuvalysite šluoste.

Katalitiniai įdėklai. Riebalus sugeriatys įdėklai aktyvuojami orkaitei pasiekus 220 °C temperatūrą. Kai riebalai oksiduojasi, jie tiesiog pašalinami nuo paviršiaus.

Valymas garais. Atskiras ekranas primins, kada laikas valyti orkaitę. Prietaisas naudoja garus, taip riebalai ir maisto likučiai lengvai pašalinami šluoste.

Valymas vandeniu. Orkaitės viduje esanti drėgmė suminkština riebalų dėmes ir maisto likučius, todėl jie lengvai pašalinami.

Specialisto patarimas. Apsauginis paviršius apsaugos orkaitės stiklą nuo pirštų antspaudų ir kitų dėmių, todėl sutaupysite laiko valydami.

Išsirinkite jums tinkamiausią orkaitę

Nesvarbu, ar esate virtuvės profesionalai, ruošiate vaišes grupei žmonių ar tik sau – Electrolux orkaitė Jums puikiai tiks.

Universalioji „Flex“ serija

Maksimalus universalumas užimtiems žmonėms. Mūsų „Flex“ linija užtikrina visapusį lankstumą, kad tinkamai išnaudotumėte turimą vietą ir laiką.

Gardūs valgiai dvigubai greičiau

„CombiQuick®“ orkaitės sutrumpins jūsų mylimiausių patiekalų gaminimo laiką. Maistas paruošiamas dvigubai greičiau, kadangi orkaitėje derinamos karšto oro ventiliatoriaus, daugiafunkcės orkaitės programos ir mikrobangų režimo funkcijos. Taip mėgstami patiekalai pagaminami dvigubai greičiau.

800 serijos orkaitė „CombiQuick“

800 serijos orkaitė „CombiQuick“

 • Kepkite mėgstamiausius patiekalus naudodami greitąjį režimą „Fast“
 • Sutaupykite laiko naudodami greito kaitinimo funkciją „Fast Heat Up“
 • Valdykite viryklę nuotoliniu būdu su novatoriška„ Electrolux“ mobiliąja aplikacija
 • Greitas gaminimas

  Mėgaukitės spirgančiais mocarelos sūrio skrebučiais ir sultinga griliuje kepta vištiena. Papildoma griliaus funkcija pagreitina kepimą.

 • Greitas kaitimas

  „Fast Heat Up“ greito kaitinimo funkcija užtikrins, jog orkaitė akimirksniu bus paruošta. Lyginant su konvekciniu kaitinimu, mūsų orkaitės įkaista daug greičiau, todėl sutaupytą laiką galite skirti naujų receptų kūrimui.

 • Sujungtas gaminimas

  Išbandykite profesionalią maisto gaminimo pagalbą naudodami „My Electrolux“ aplikaciją. Su šia programėle galite nuotoliniu būdu nustatyti gaminimo laiką ir temperatūrą. Mėgaukitės patikimu ir užtikrintu maisto gaminimu net ir nebūdami virtuvėje.

Visoje orkaitėje išlaikomas tolygus karštis

Naudojant „SurroundCook®“ orkaitę, kiekvienas patiekalas nuo traškios vištienos iki subtilių morengų iškeps tolygiai. Ventiliatorius cirkuliuoja orą ir karštį, todėl vidinė temperatūra viso gaminimo metu išlieka tolygi. Taip nebereikia keisti kepimo indų padėties gaminimo metu.

„SurroundCook®“ – tolygiai kepanti orkaitė

„SurroundCook®“ – tolygiai kepanti orkaitė

 • Tolygiai iškepama pasitelkiant daugiapakopį gaminimą
 • Sutaupykite laiko naudodami greito kaitinimo funkciją „Fast Heat Up“
 • Pirolizė – lengvas ir patogus savaiminis išsivalymas
 • Tikslūs nustatymai LED laikmačio ekrane
 • Pyragaičiai orkaitėje
  Kelių lygmenų funkcija „Multilevel“

  Karštis orkaitėje paskirstomas tolygiai, todėl visi kepiniai apskrus vienodai. Nesvarbu, ar kepimo indus dėsite į skirtingas orkaitės lentynas, patiekalai vis tiek tolygiai apkeps. Taupykite laiką naudodami šią greitą ir efektyvią funkciją.

 • Lašiša orkaitėje
  Greito kaitinimo funkcija „Fast Heat Up“

  „Fast Heat Up“ užtikrina, kad orkaitė būtų paruošta akimirksniu. Lyginant su konvekciniu kaitinimu, mūsų orkaitės įkaista daug greičiau, todėl sutaupytą laiką galite skirti naujų receptų kūrimui.

 • Orkaitės valymas
  Pirolizinis valymas

  Savaime išsivalanti pirolizinė funkcija išvalys orkaitę už jus. Orkaitė pasiekia itin aukštą temperatūrą, todėl visi maisto likučiai ir riebalai pavirsta pelenais ir yra lengvai nuvalomi paprasta šluoste.

  *Pasirinktiems modeliams.

Profesionalioji „Pro“ serija

Tegul kiekvienas patiekalas tampa nauja patirtimi gaminant su „Pro-range“ orkaitėmis. Auksinės spalvos, traški, apskrudusi odelė ir sultingas vidus dabar taps kiekvieno patiekalo standartu. Išbandykite gaminimą garuose su „Pro-range“ orkaitėmis ir perkelkite savo mėgstamiausius patiekalus į kitą lygį.

Restorano meniu prilygstantys rezultatai gaminant garuose

900 serijos garinė orkaitė „SteamPro“ su garų funkcija „Steamify®“ leis pasiekti profesionalių rezultatų gaminant, kepant, skrudinant ir garinant patiekalus. Nuo šiol namuose gaminamas valgis prilygs aukščiausiai įvertintų restoranų meniu. Pasiekite profesionalių maisto gaminimo šefų lygį naudodami „Steamify®“ funkciją.

900 serijos garinė orkaitė „SteamPro“

900 serijos garinė orkaitė „SteamPro“

 • Ištobulinkite sous-vide gaminimo vakuume meną
 • „Steamify®“, jūsų gaminimo garuose padėjėjas
 • Gardūs valgiai dar paprasčiau, prisijungus
 • Tikslus gaminimas su kepimo jutikliu „Food Sensor“
 • Lietimui jautrus ekranas profesionaliai pagalbai
 • Žuvis gaminama naudojant sous-vide
  Gaminimas vakuume „Sous-Vide“

  Išlaisvinkite tobulumą ir sous-vide namuose. Tiksli temperatūros kontrolė padeda nepriekaištingai ruošti maistą vakuume, sous-vide būdu. Dėl mūsų preciziškos technologijos, tai pasiekti kaip niekada paprasta. Vakuuminiai sandarinimo maišeliai padeda geriau išreikšti skonį, kai, tuo tarpu, garai išlaiko naudingas medžiagas.

 • Žmogus, žiūrintis į mobiliąją programėlę telefone
  Bevielis ryšys

  Asistentas, padėsiantis suplanuoti ir paruošti maistą, valdyti orkaitės nustatymus, nupirkti reikiamų maisto produktų ir žinoma, žingsnis po žingsnio pagelbėsiantis tapti geresniu virėju.

 • Vištienos ir maisto jutiklis
  Maisto jutiklis

  Naudodami mūsų maisto jutiklį, kiekvieną kartą pasieksite tobulų rezultatų. Jis valdo gaminimo procesą, matuodamas maisto temperatūrą. Jutiklis praneš, kada jūsų maistas bus iškepęs ir automatiškai užbaigs veiksmą.

Daugiau pikantiško skonio

Naudojant 800 serijos garinę orkaitę „SteamBoost“, daug lengviau išsaugoti skonius. Mūsų daugiafunkcė orkaitė leidžia paskirstyti garus skirtingose lentynose. Dvi funkcijos sujungia garus ir karštį, todėl puikiai tinka kepimui ir gruzdinimui, tuo tarpu viena funkcija naudoja tik garus, todėl yra ideali gaminti daržovėms ir žuviai.

„800 SteamBoost“ orkaitė

„800 SteamBoost“ orkaitė

 • „Steamify®“, jūsų gaminimo garuose padėjėjas
 • Gardūs valgiai dar paprasčiau, prisijungus
 • Tikslus gaminimas su„Food Sensor“
 • Lietimui jautrus ekranas profesionaliai pagalbai
 • Taupykite laiką su „Fast Heat Up“ funkcija
 • Ruošiama lašiša su druska ir žolelėmis
  Garų technologija „Steamify®“

  Mūsų „Steamify®“ funkcija dar labiau palengvina gardžių patiekalų gaminimą. Nustatykite gaminimo temperatūrą, kurią dažniausiai naudojate, o orkaitė automatiškai pritaikys nustatymus tobulam rezultatui pasiekti. Sveikesniam, skanesniam maistui – susipažinkite su mūsų garų ekspertu.

 • Žmogus, žiūrintis į išmanųjį telefoną
  Bevielis ryšys

  Asistentas, kuris padės suplanuoti ir paruošti maistą, valdyti orkaitės nustatymus, nupirkti reikiamų maisto produktų ir žinoma, žingsnis po žingsnio padės tapti geresniu virėju.

 • Vištienos ir maisto jutiklis
  Maisto jutiklis

  Naudodami mūsų maisto jutiklį, kiekvieną kartą pasieksite tobulų rezultatų. Jis valdo gaminimo procesą, matuodamas maisto temperatūrą. Jutiklis praneš, kada jūsų maistas bus iškepęs ir automatiškai užbaigs veiksmą.

 • Lašiša orkaitėje
  Greito kaitinimo funkcija „Fast Heat Up“

  „Fast Heat Up“ užtikrina, kad orkaitė būtų paruošta akimirksniu. Lyginant su konvekciniu kaitinimu, mūsų orkaitės įkaista daug greičiau, todėl sutaupytą laiką galite skirti naujų receptų kūrimui.

Garai – naujas gaminimo standartas

Ištobulinkite savo patiekalus su garine „SteamCrisp®“ orkaite. Klausiate, kaip? Tradicinių orkaičių karštis pakyla, kuomet paleidžiami garai. Todėl jūsų gaminamas maistas bus ne tik traškus ir apskrudęs, bet dėl skonį išlaikančių garų, patiekalai bus sultingi ir gardūs viduje.

700 serijos garinė orkaitė su „SteamCrisp®“

700 serijos garinė orkaitė su „SteamCrisp®“

 • Garų technologija „SteamCrisp®“
 • Preciziškai gaminamas maistas su kepimo jutikliu „Food Sensor“
 • Pirolizės valymas užtikrina tvarią liepsną
 • Sutaupykite laiko naudodami greito kaitinimo funkciją „Fast Heat Up“
 • Višta orkaitės dėkle
  Garų technologija „SteamCrisp®“

  Garai – tai naujas standartas virtuvėje. Naudodami SteamCrisp® orkaitę, galite ištobulinti savo maisto gaminius, nes įprastos orkaitės karštis susilies su garais. Visų jūsų patiekalų išorė bus lengvai apskrudusi ir aukso spalvos, tuo pačiu patiekalo vidus išliks sultingas ir švelnus.

 • Višta ant pjaustymo lentos
  Maisto jutiklis

  Naudodami mūsų maisto jutiklį, kiekvieną kartą pasieksite tobulų rezultatų. Jis valdo gaminimo procesą, matuodamas maisto temperatūrą. Jutiklis praneš, kada jūsų maistas bus iškepęs ir automatiškai užbaigs veiksmą.

 • Orkaitės valymas
  Pirolizinis valymas

  Savaime išsivalanti pirolizinė funkcija išvalys orkaitę už jus. Orkaitė pasiekia itin aukštą temperatūrą, todėl visi maisto likučiai ir riebalai pavirsta pelenais ir yra lengvai nuvalomi paprasta šluoste.

  *Pasirinktiems modeliams

 • Lašiša orkaitėje
  „Fast Heat Up“

  „Fast Heat Up“ funkcija užtikrina, kad orkaitė būtų paruošta akimirksniu. Lyginant su konvekciniu kaitinimu, mūsų orkaitės įkaista daug greičiau, todėl sutaupytą laiką galite skirti naujų receptų kūrimui.

Gardžiam kepimui pridėkite garų

600 serijos garinė orkaitė su „SteamBake“ gali pasiūlyti daug daugiau nei tik kepimą. Mėgaukitės lazanija, žuvimi ir netgi skrudinta vištiena. Viskas, ką belieka daryti, tai sekti receptą.

600 serijos garinė orkaitė su „SteamBake“

600 serijos garinė orkaitė su „SteamBake“

 • Preciziškai gaminamas maistas su mūsų kepimo jutikliu „Food Sensor“
 • Pirolizės valymas užtikrina tvarią liepsną
 • Tikslūs nustatymai naudojant LED laikmatį
 • Vištiena
  Maisto jutiklis

  Naudodami mūsų maisto jutiklį, kiekvieną kartą pasieksite tobulų rezultatų. Jis valdo gaminimo procesą, matuodamas maisto temperatūrą. Jutiklis praneš, kada jūsų maistas bus iškepęs ir automatiškai užbaigs veiksmą.

 • Orkaitės valymas šluoste
  Pirolizinis valymas

  Savaime išsivalanti pirolizinė funkcija išvalys orkaitę už jus. Orkaitė pasiekia itin aukštą temperatūrą, todėl visi maisto likučiai ir riebalai pavirsta pelenais ir yra lengvai nuvalomi paprasta šluoste.

  *Pasirinktiems modeliams

 • Orkaitės LED ekranas
  LED laikmatis

  Atrakinkite orkaitės potencialą vos keliais mygtukų paspaudimais. Prietaisas siūlo daugybę skirtingų nustatymų, padėsiančių ištobulinti savo gaminimo įgūdžius. Lygaus stiklo ekranas su liečiamais mygtukais suteikia lengvą prieigą prie visų funkcijų. Tikėkite preciziškais rezultatais, net jei akimirkai turite palikti virtuvę.

 • Iškepti sausainiai ant padėklo
  Tolygus kepimas

  Mūsų tolygaus kepimo sistema „Even Cooking“ cirkuliuoja orą ir karštį orkaitės viduje, užtikrindama tolygų kepimą. Jums nebereikės pakeisti kepimo indų padėties gaminimo metu. Mūsų technologija padės orkaitei įkaisti greičiau, o jums sutaupys laiko ir energijos. 

Novatoriškoji „Sense“ serija

Puikūs rezultatai – kiekvieną kartą. Mūsų „Sense“ linija padeda vartotojui pasiekti geresnių ir nuoseklių rezultatų.

„CookView®“ vaizdo kamera prižiūri jūsų maistą

Daugiau niekuomet nepamirškite, kad gaminate maistą, su „CookView®“ kamera. Mūsų novatoriška technologija pateikia tiesioginį vaizdą į jūsų mobilųjį telefoną, todėl jums nebereikės stoviniuoti prie orkaitės viso gaminimo metu. Taip galite susikoncentruoti į gardaus padažo gaminimą. Tai skonis, kuriuo pasirūpinta.

900 serijos orkaitė su „CookView®“

900 serijos orkaitė su „CookView®“

 • „Steamify®“ – jūsų gaminimo garuose padėjėjas
 • Gardūs valgiai dar paprasčiau prisijungus
 • Tikslus gaminimas su kepimo jutikliu „Food Sensor“
 • Lietimui jautrus ekranas profesionaliai pagalbai
 • Nustatoma orkaitės temperatūra
  Garų technologija „Steamify®“

  Jums tereikia nustatyti kepimo temperatūrą, o orkaitė pati parinks tinkamą garų lygį. Taip suteikdama pasitikėjimo gaminti garuose ir mėgautis gardžiais rezultatais.

 • Pora skaito laikraštį ant sofos
  Bevielis ryšys

  Asistentas, kuris padės suplanuoti ir paruošti maistą, valdyti orkaitės nustatymus, nupirkti reikiamų maisto produktų ir žinoma, žingsnis po žingsnio padės tapti geresniu virėju.

 • Vištiena ant pjaustymo lentos
  Maisto jutiklis

  Naudodami mūsų maisto jutiklį, kiekvieną kartą pasieksite tobulų rezultatų. Jis valdo gaminimo procesą, matuodamas maisto temperatūrą. Jutiklis praneš, kada jūsų maistas bus iškepęs ir automatiškai užbaigs veiksmą.

 • Lietimui jautrus ekranas ant orkaitės
  Lietimui jautrus ekranas

  Mūsų spalvotas lietimui jautrus ekranas suteiks intuityvią patirtį ir trijų daugiausiai naudojamų funkcijų trumpinius. Jums nebereikės ieškoti mėgstamiausių nustatymų. Tai trumpas kelias į skanius patiekalus.

Susipažinkite, jūsų asmeninis virtuvės šefas – „AssistedCooking“

„AssistedCooking“ – lyg turėti asmeninį virtuvės šefą. Pasirinkite gaminamą maistą ir orkaitė pati nustatys tinkamiausią programą ir laiką – su pagreitintu įkaitinimu. Taip pat galite išsaugoti nustatymus, kurie geriausiai atitinka jūsų skonį.

800 serijos orkaitė su maisto ruošimo pagalba „AssistedCooking“

800 serijos orkaitė su maisto ruošimo pagalba „AssistedCooking“

 • Gardūs valgiai dar paprasčiau, prisijungus
 • Tikslus gaminimas su kepimo jutikliu „Food Sensor“
 • LED ekrano pagalba gaminant
 • Pirolizės valymas užtikrina tvarią liepsną
 • Vyras ir moteris skaito laikraštį ant sofos
  Bevielis ryšys

  Asistentas, kuris padės suplanuoti ir paruošti maistą, valdyti orkaitės nustatymus, nupirkti reikiamų maisto produktų ir žinoma, žingsnis po žingsnio padės tapti geresniu virėju.

 • Vištiena ant pjaustymo lentos
  Maisto jutiklis

  Naudodami mūsų maisto jutiklį, kiekvieną kartą pasieksite tobulų rezultatų. Jis valdo gaminimo procesą, matuodamas maisto temperatūrą. Jutiklis praneš, kada jūsų maistas iškeptas ir automatiškai užbaigs veiksmą.

 • LED ekranas ant orkaitės
  LED ekranas

  Visos reikiamos funkcijos ir nustatymai pateikiami LED ekrane. Viskas, ko jums reikia, vos už kelių prisilietimų. Pasirinkite jums tinkamiausią gaminimo pagalbininko „AssistedCooking“ programą ir leiskite orkaitei atlikti visą darbą už jus.

 • Valymas šluoste
  Pirolizinis valymas

  Savaime išsivalanti pirolizinė funkcija išvalys orkaitę už jus. Orkaitė pasiekia itin aukštą temperatūrą, todėl visi maisto likučiai ir riebalai pavirsta pelenais ir yra lengvai nuvalomi paprasta šluoste.

  *Pasirinktiems modeliams

Greičiau pagaminami tobuli receptai

Orkaitė, turinti maisto jutiklį, leidžia paprasčiau valdyti pagrindinę temperatūrą. Prietaisas išsijungs, pasiekęs tinkamą karščio lygį. Susipažinkite su itin greitu gardžių kepsnių bei lazanijų gaminimu.

700 serijos orkaitė su jutiklių sistema „SenseCook®“

700 serijos orkaitė su jutiklių sistema „SenseCook®“

 • LED ekrano pagalba gaminant
 • Pirolizės valymas užtikrina tvarią liepsną
 • Gardūs valgiai dar paprasčiau, prisijungus
 • Taupykite laiką naudodami greito kaitinimo funkciją „Fast Heat Up“
 • Greitas ir efektyvus gaminimas su tolygaus kepimo sistema „Even Cooking“
 • LED ekranas ant orkaitės
  LED ekranas

  Visos reikiamos funkcijos ir nustatymai pateikiami LED ekrane. Viskas, ko jums reikia, vos už kelių prisilietimų. Pasirinkite jums tinkamiausią gaminimo pagalbininko „AssistedCooking“ programą ir leiskite orkaitei atlikti visą darbą už jus.

 • Valymas su šluoste
  Pirolizinis valymas

  Savaime išsivalanti pirolizinė funkcija išvalys orkaitę už jus. Orkaitė pasiekia itin aukštą temperatūrą, todėl visi maisto likučiai ir riebalai pavirsta pelenais ir yra lengvai nuvalomi paprasta šluoste.

  *Pasirinktiems modeliams

 • Lašiša orkaitėje
  Greito kaitinimo funkcija „Fast Heat Up“

  „Fast Heat Up“ užtikrina, kad orkaitė būtų paruošta akimirksniu. Lyginant su konvekciniu kaitinimu, mūsų orkaitės įkaista daug greičiau, todėl sutaupytą laiką galite skirti naujų receptų kūrimui.

 • Sausainiai ant virtuvinės spintelės
  Tolygus kepimas

  Mūsų tolygaus kepimo sistema „Even Cooking“ cirkuliuoja orą ir karštį orkaitės viduje, užtikrindama tolygų kepimą. Jums nebereikės pakeisti kepimo indų padėties gaminimo metu. Mūsų technologija padės orkaitei įkaisti greičiau, o jums sutaupys laiko ir energijos.