Dulkių siurbliai

Trys geri pasirinkimai

Mūsų sistema „Power Pro System™“ pasižymi funkcija „PowerForce™“ – puikiems valymo rezultatams. „Power Pro System™“ sudaro efektyvus variklis ir antgalis „DustPro™“, suteikiantis galimybę puikiai išvalyti visas norimas vietas – tiek kilimus, tiek kietus paviršius.
Pasijauskite laisvi. Siurbkite tuomet, kai to reikia Jums, nepergyvenant, kad galite sutrukdyti kitiems šalia esantiems žmonėms. „UltraSilencer“ veikia itin tyliai ant kietų ir minkštų grindų.
Visiškai kitoks dulkių siurbimas naudojant technologiją „PURE D8.2. SmartMode Technology“, garso sistemą „PureSound System“ ir siurbimo antgalį „OneGo Power Clean Nozzle“. Unikaliai išmanus ir neįtikėtinai tylus dizainas skirtas efektyviam valymui.

„360° Motion Technology™“ – pasiekite nešvarumus bet kur

Tvarkant namus vienas didžiausių išbandymų yra išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas. „360° Motion Technology™“ tuo pasirūpins – maži, besisukantys ratukai gerokai palengvina dulkių siurbimą už baldų ar aplink nedidelius interjero objektus.

Labai tylus dulkių siurblys, pasiekiantis ir sunkiai prieinamas vietas

Labai tylus dulkių siurblys, pasiekiantis ir sunkiai prieinamas vietas

  • „Silence Pro System™“ itin tyliam siurbimui naudoja specialų, pritildytą variklį, ypatingą talpos konstrukciją ir tyliai dirbantį antgalį „DustPro™“
  • „Multi Room System™“ – 12 metrų ilgio laidas, kad vienu metu būtų galima išvalyti visas patalpas
  • „360° Motion Technology™“ dėl mažų ir besisukančių ratukų leidžia išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas

Kokybiško dulkių siurblio privalumai

Dulkių siurblį su maišeliu galima labai patogiai naudoti – nebūtina jo plauti ar valyti, o maišelį reikia pakeisti tik tuomet, kai visai užsipildys. Štai kokie yra šiuolaikinių dulkių siurblių privalumai:

  • namus galima sutvarkyti daug greičiau ir patogiau;
  • dulkių siurblio naudojimas yra labai paprastas – tai gali išmokti net vaikas;
  • dulkės, plaukai ir kiti nešvarumai patenka į maišelį ar konteinerį, iš kur jie nepasišalina;
  • padeda išvengti įvairių alergijų, kurias sukelia, pavyzdžiui, gyvūnų plaukai ar žiedadulkės.
Skaityti daugiau

Efektyvus rezultatas, aplinkai nekenksmingas įrenginys

„UltraSilencer™ ZEN Green“ dulkių siurblys yra pagamintas iš 55 % perdirbtos plastmasės, o jo pakuotė yra pagaminta iš 100 % perdirbtos medžiagos. Dėl aerodinaminės konstrukcijos „UltraSilencer™ ZEN“ užtikrina galingesnį siurbimą ir, palyginti su standartiniu 2 100 vatų dulkių siurbliu, taip pat leidžia sutaupyti net iki 65 % elektros energijos.

„UltraSilencer™ ZEN“ dulkių siurblys

  • Antgalis „Silent Zen™“ užtikrina tylų, bet efektyvų siurbimą
  • Patogesnis prietaiso judėjimas su technologija „Motion Control System™“
  • Aplinkai nekenksmingas – susidėvėjęs įrenginys gali būti perdirbtas iki 92 %

Kaip išsirinkti dulkių siurblį savo namams? Kad dulkių siurblys tarnautų ilgai, prieš įsigydami atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus:

Triukšmo lygis
nurodytas decibelais (dB), tad kuo jis didesnis, tuo dulkių siurblys triukšmingesnis. Itin tyliam siurbimui pasirinkite dulkių siurblį su technologija „Silent Zen System™“;
Priedų asortimentas -
jei dulkių siurbliu norite siurbti ne tik grindis, bet ir, pavyzdžiui, baldus ar automobilį, įsitikinkite, ar galima prie jo prijungti reikiamus antgalius ir priedus;
Laido ilgis -
kuo jis ilgesnis, tuo didesnį plotą galima išsiurbti neatjungiant siurblio nuo elektros tinklo;
Energijos vartojimo efektyvumo klasė -
kuo aukštesnė klasė, tuo mažiau elektros energijos sunaudos įrenginys, taip sumažindamas tiek jūsų išlaidas, tiek poveikį aplinkai.