Skalbinių džiovyklės

„Electrolux“ džiovyklei galite drąsiai patikėti net vilnonius drabužius. Džiovyklė „Electrolux DelicateCare“ pritaiko ciklą kiekvienam audiniui, itin kruopščiai ir rūpestingai išdžiovindama net vilnonius skalbinius. Technologija pritaiko būgno sukimosi greitį ir kryptį, išlaikydama audinius tokioje padėtyje, kad jie nesusiglamžytų.

 

Skaityti daugiau

Electrolux EcoLine

Mūsų geriausias A+++ energetinis įvertinimas – taupome išteklius ir apsaugome drabužių ilgaamžiškumą

„Electrolux Ecoline“ džiovyklės yra efektyviausios pagal energijos vartojimą ir yra geriausios A+++ klasėje, galinčios sutaupyti iki 68 % daugiau energijos nei tradicinės džiovyklės*. Ir net jūsų gležniausi audiniai, tokie kaip šilkas ar vilna, yra apsaugoti nuo susitraukimo džiovinant žemoje temperatūroje.

*68%: Apskaičiuota palyginus mūsų 8 kg džiovyklę su šilumos siurblio technologijos (A+++ energijos klasė) ir 8 kg kondensato technologijos džiovyklės (B energijos klasė) metines energijos sąnaudas.
Vilna: *Palyginama su plokščiu džiovinimu.
Šilkas: * Taip pat gerai, kaip natūralus džiovinimas
**Funkcijų prieinamumas priklauso nuo produktų serijos

„SensiCare“ sistema?

Naujos kartos prietaisai – jutikliais valdomos skalbinių džiovyklės, užtikrinančios geriausias energijos sąnaudas net ir esant nedideliam kiekiui. Vis dėlto rūpinkitės savo drabužiais.

Susijunkite su prietaisu

„My Electrolux Care“ programėlė leidžia prijungti skalbimo prietaisą prie telefono, kad galėtumėte išmaniau prižiūrėti drabužius. Naudodamiesi programėlę galite nuotoliniu būdu valdyti savo džiovyklę naudodami išmanųjį telefoną.

Skalbkite, džiovinkite, nešiokite ilgiau su „Electrolux“ PerfectCare

Prailginkite savo mėgstamų drabužių nešiojimą ir pasirūpinkite planeta su „Electrolux“ PerfectCare sprendimais.