"Skalbkite, džiovinkite ir mėgaukitės drabužiais ilgiau su Electrolux „PerfectCare“ produktų linija, kartu pasirūpinsime planetos išsaugojimu.
Kasmet naujų drabužių priežiūrai sunaudojama 93 mlrd. m³ vandens, o gamybos procese į aplinką išmetama 1,2 mlrd. tonų anglies dioksido. Labai svarbu paminėti, jog mažiau nei 1% tekstilės medžiagų yra perdirbama ir panaudojama antrą kartą - kita dalis, milijonai tonų drabužių patenka į sąvartynus. *

Ar galime tai pakeisti? Taip!

Taip, kaip mes elgiamės su drabužiais daro didelę įtaką aplinkai, todėl drabužių daromą žalą galime ir turime mažinti šiandiena. Electrolux „PerfectCare“ skalbimo mašinos ir džiovyklės tausoja drabužius, todėl galite mėgautis jais ilgiau, tuo pačiu saugodami savo planetą. Skalbkite, džiovinkite ir mėgaukitės drabužiai ilgiau.


* Šaltinis: Ellen MacArthur fondas. Nauja tekstilės ekonomika: mados ateities pertvarka (2017 m., Http: //www.ellenmacarthurfoundation.org/publications)."

Ar drabužių skalbimas ir džiovinimas gali padėti rūpintis mūsų planeta? Taip. Sužinokite, kaip tai padaryti be didelių pastangų.

Septyni paprasti būdai, kaip skalbti drabužius ekologiškai.

Kaip galima taupyti ir skalbti ekologiškiau, žino tik 5 iš 10 žmonių. Dažniausiai pasirenkame įprastas skalbimo programas, tačiau verta paminėti, kad nedideli įpročių pakeitimai gali turėti geresnį poveikį aplinkai.

Eleganta dizaina veļasmašīna Electrolux
Sumažinkite skalbimo temperatūrą

Sumažinkite skalbimo temperatūrą

Skalbimas 30 °C temperatūroje sutaupo net 30% elektros energijos, lyginant su skalbimu 40 °C temperatūroje.

 • Kaip taupyti vandenį?
  Kaip taupyti vandenį?

  Drabužius, kurie yra neišpurvinti, tačiau norite juos atnaujinti naudokite garų programą. Sutaupysite ne tik savo laiką, bet ir 40 litrų vandens.

 • Pasirinkite tinkamą skalbimo priemonę
  Pasirinkite tinkamą skalbimo priemonę

  Spalvotiems drabužiams rinkitės skystąsias skalbimo priemones, nes milteliuose gali būti baliklio, kuris blukina drabužių spalvas.

 • Skalbinių skalavimo priemonė
  Skalbinių skalavimo priemonė

  Tinkamas skalavimo priemonės kiekis sutvirtina audinių pluoštą, todėl ilgiau išsaugoma drabužių forma ir spalvos.

 • Dozuokite skalbimo priemones
  Dozuokite skalbimo priemones

  Nepamirškite dozuoti skalbimo priemonę pagal skalbinių kiekį, kuris gali skirtis nuo jo sudėties ar net vandens kietumo. Per didelis skalbimo priemonių kiekis gali ne tik pažeisti audinius, tačiau daryti didelę žalą ir aplinkai. Naudojant per mažai skalbimo priemonės drabužiai gali neišsiskalbti ir nublukti.

 • Skalbkite rečiau - naudokite garus
  Skalbkite rečiau - naudokite garus

  Jeigu norite tik atnaujinti drabužius, neskalbkite jų, o naudokite garų programą. Electrolux „SteamCare“ skalbimo mašinos su garų programa, taip pat sumažina rūbų susiglamžymą, todėl lyginti juos reikia daug mažiau. Sutaupysite savo laiką ir elektros energijos sąnaudas.

 • Džiovinkite net lauko tipo drabužius džiovyklėje
  Džiovinkite net lauko tipo drabužius džiovyklėje

  Džiovindami lauko drabužius džiovyklėje, išsaugosite juos ilgiau ir atkursite orui laidžios membranos savybes.

Skalbimas 30 °C temperatūroje yra taupesnis, lyginant su skalbimu 40 °C temperatūroje.

Vis daugiau žmonių nori skalbti ekologiškiau, tačiau abejoja, kad skalbimas žemoje temperatūroje bus efektyvus ir pašalins dėmes. Skalbimo mašinose esančios technologijos padeda pasiekti, tokį patį skalbimo efektyvumą skalbiant 30 °C temperatūroje, kaip ir 40 °C. Skirtumas tas, kad sunaudosime mažiau elektros energijos ir labiau išsaugosime drabužių spalvas. Electrolux „UltraCare“ skalbimo mašinose rinkitės „UltraWash“ skalbimo programą ir sutaupykite net iki 30 % elektros energijos bei išsaugokite drabužių spalvas.

Electrolux „SteamCare“ skalbimo mašinos - naudokite garus, saugokite drabužius ir gamtą

"Kai kada, drabužių net nereikia skalbti, užtenka juos atnaujinti su garų programa. Naudodami garus taupome elektros energiją, vandenį bei išsaugome audinių pluoštą. Taip pat, garai išlygina raukšles bei panaikina nepageidaujamus kvapus.

Electrolux „SteamCare“ skalbimo mašinose garus galima naudoti ir skalbimo programos pabaigoje norint sumažinti skalbinių susiglamžymą arba garus naudoti su sausais drabužiais, norint juos atnaujinti."

Išsaugokite drabužius ilgiau su „AutoDose“ technologija

Per didelis skalbimo priemonių kiekis gali pažeisti audinius ir daryti didelę žalą aplinkai. Skalbimo priemones dozuokite pagal skalbinių kiekį ir skalbimo priemonių rekomendacijas. Norėdami išvengti šių nepatogumų ir pasiekti itin gerus rezultatus rinkitės Electrolux skalbimo mašinas su „AutoDose“ technologija, kuri automatiškai pagal skalbinių kiekį dozuoja skalbimo ir skalavimo priemones.

Džiovinkite taupiai ir drąsiai - atsisveikinkite su aukšta temperatūra

Šiuolaikinės džiovyklės džiovina žemesnėje temperatūroje naudodamos šilumos siurblio technologiją, todėl sunaudojama daug mažiau elektros energijos bei džiovyklei nereikia papildomų vėdinimo sąlygų. Ar žinote, kad dabar galite džiovinti net itin pažeidžiamus audinius, tokius kaip vilna ar šilkas?

Produktai

 • „3DSense“ technologija
 • Galimybė džiovinti 8 kg
 • „GentleCare“ sistema
 • „My Electrolux Care“ programėlė
4,9

4,9(187  Atsiliepimai )

 • Inverterinis variklis
 • „Woolmark” pripažinimas
 • „AntiAllergy” garai
 • Galimybė džiovinti 8 kg
4,8

4,8(399  Atsiliepimai )

 • "DelicateCare“ sistema
 • Drabužių atnaujinimas garais
 • Inverterinis variklis
 • Galimybė džiovinti 6 kg