PIRKIMO GIDAS

Kaip rasti jums tinkamiausią orkaitę

Matmenys

Pamatuokite erdvę, kurioje planuojate statyti naująją orkaitę. Šioms orkaitėms palikite mažiausiai 60 cm pločio tarpą tarp kitų prietaisų, jos aukštis gali kisti. Peržiūrėkite pateiktus orkaičių aukščius, kad atrastumėte jums tinkamiausią:

72-90 cm – dviguba orkaitė – galima įsigyti tik Jungtinėje Karalystėje
60 cm – standartinė orkaitė
45 cm – kompaktiška orkaitė, galinti tilpti mažoje erdvėje
90 cm – montuojama, ypatingai plati orkaitė

Specialisto patarimas: sutaupykite vietos neprarasdami funkcionalumo – kompaktiška mikrobangų krosnelė puikiai tinka maisto gaminimui, kepimui, atitirpinimui ir šildymui.

Talpa

Jeigu turite didelę šeimą ar dažnai kviečiate draugus į svečius, jums reikia orkaitės, kurioje galėtumėte paruošti dideles porcijas. Orkaičių talpa matuojama litrais.

70+ litrų – puikiai tinka didelėms šeimoms ir draugų susibūrimams
40 – 70 litrų – ideali trijų-keturių asmenų šeimoms
35 – 40 litrų – kompaktiška ir tinkama vienam asmeniui ar porai

Specialisto patarimas: pasinaudokite papildoma lentyna orkaitės viduje, nes ji leidžia vienu metu ruošti kelis skirtingus patiekalus.

Maisto gaminimas

Orkaitę rinkitės priklausomai maisto ruošimo tipo.

Garuose gaminamas maistas – aukštoje temperatūroje kepamas maistas dailiai parusta ir apskrunda iš išorės, tuo tarpu garai sulaiko drėgmę viduje. Todėl galutinis rezultatas neapsakomai skanus – sultingi mėsos, žuvies, daržovių patiekalai ir netgi desertai.

Griliaus funkcija – orkaitė su griliumi suteikia papildomų gaminimo pasirinkimų. Net neišeidami iš namų galėsite išgauti traškią dūmų skonio tekstūrą.

Kepimas – dėl profesionalaus karščio paskirstymo, jūsų gaminami tartarai ir pyragai prilygs profesionalių šefų ruošiamiems desertams.

Negalite apsispręsti? Mūsų daugiafunkcė garų orkaitė turi visus išvardintus gaminimo metodus.

Valymas

Orkaitės, su apačioje išvardintomis funkcijomis, yra savaime išsivalančios.

Savaime išsivalančios orkaitės – pirolizinės orkaitės gali įkaisti iki 500°C, taip paversdamos nešvarumus pelenais, kuriuos keliais mostais nuvalysite šluoste.
Katalitiniai įdėklai – šie įdėklai aktyvuojami orkaitei pasiekus 220°C temperatūrą. Jie sugeria riebalų dėmes – riebalai oksiduojasi ir yra pašalinami nuo paviršiaus.
Valymas garais – atskiras ekranas primins, kada laikas valyti orkaitę. Prietaisas naudoja garus, taip riebalai ir maisto likučiai lengvai pašalinami naudojant paprastą šluostę.
Valymas vandeniu – orkaitės viduje esanti drėgmė suminkština riebalų dėmes ir maisto likučius, todėl jie lengvai pašalinami.

Specialisto patarimas: apsauginis sluoksnis nuo pirštų antspaudų apsaugos orkaitės stiklą nuo dėmių, todėl sutaupysite laiko valydami prietaisą.

Išsirinkite jums tinkamiausią orkaitę

Nesvarbu ar esate patyrę maisto gamintojai, ruošiate vaišes grupei žmonių ar tik sau – „Electrolux“ orkaitė jums puikiai tiks.

Naršykite mūsų orkaites

„Flex“ pasirinkimas

Maksimalus universalumas užimtiems žmonėms. Mūsų „Flex“ linija užtikrina visapusį lankstumą, kad tinkamai išnaudotumėte turimą vietą ir laiką.

Gardūs valgiai dvigubai greičiau

„CombiQuick®“ orkaitės sutrumpins jūsų mylimiausių patiekalų gaminimo laiką. Maistas paruošiamas dvigubai greičiau, kadangi orkaitėje derinamos karšto oro ventiliatoriaus, daugiafunkcės orkaitės programos ir mikrobangų režimo funkcijos. Taip mėgstami patiekalai pagaminami dvigubai greičiau.

„800 CombiQuick“ orkaitė

„800 CombiQuick“ orkaitė

 • list-circle Kepkite mėgstamiausius patiekalus naudodami „Fast“ režimą
 • list-circle Sutaupykite laiko naudodami „Fast Heat Up“ funkciją
 • list-circle Valdykite viryklę nuotoliniu būdu su novatoriška„ Electrolux“ mobiliąja aplikacija
 • Greitas gaminimas

  Mėgaukitės spirgančiais mocarelos sūrio skrebučiais ir sultinga griliuje kepta vištiena. Papildoma griliaus funkcija pagreitina kepimą.

 • Greitas kaitimas

  „Fast Heat Up“ funkcija užtikrins, jog orkaitė akimirksniu bus paruošta. Lyginant su konvekciniu kaitinimu, mūsų orkaitės įkaista daug greičiau, todėl sutaupytą laiką galite skirti naujų receptų kūrimui.

 • Sujungtas gaminimas

  Išbandykite profesionalią maisto gaminimo pagalbą naudodami „My Electrolux“ aplikaciją. Su šia programėle galite nuotoliniu būdu nustatyti gaminimo laiką ir temperatūrą. Mėgaukitės patikimu ir užtikrintu maisto gaminimu net ir nebūdami virtuvėje.

Visoje orkaitėje išlaikomas tolygus karštis

Naudojant „SurroundCook®“ orkaitę, kiekvienas patiekalas nuo traškios vištienos iki subtilių morengų iškeps tolygiai. Ventiliatorius cirkuliuoja orą ir karštį, todėl vidinė temperatūra viso gaminimo metu išlieka tolygi. Taip nebereikia keisti kepimo indų padėties gaminimo metu.

„SurroundCook®“ orkaitė

„SurroundCook®“ orkaitė

 • list-circle Tolygiai iškepama pasitelkiant daugiapakopį gaminimą
 • list-circle Taupykite laiką naudodami „Fast Heat Up“ funkciją
 • list-circle Pirolizės valymas užtikrina tvarią liepsną
 • list-circle Tikslūs nustatymai LED laikmačio ekrane
 • Pyragaičiai orkaitėje
  „Multilevel“

  Karštis orkaitės viduje paskirstomas tolygiai, todėl visi kepiniai apskrus vienodai. Nesvarbu, ar kepimo indus dėsite į skirtingas orkaitės lentynas, patiekalai vis tiek tolygiai apkeps. Taupykite laiką naudodami šią greitą ir efektyvią funkciją.

 • Lašiša orkaitėje
  „Fast Heat Up“

  „Fast Heat Up“ funkcija užtikrina, kad orkaitė būtų paruošta akimirksniu. Lyginant su konvekciniu kaitinimu, mūsų orkaitės įkaista daug greičiau, todėl sutaupytą laiką galite skirti naujų receptų kūrimui.

 • Orkaitės valymas
  Pirolizinis valymas

  Savaime išsivalanti pirolizinė funkcija išvalys orkaitę už jus. Orkaitė pasiekia itin aukštą temperatūrą, todėl visi maisto likučiai ir riebalai pavirsta pelenais ir yra lengvai nuvalomi paprasta šluoste.

  *Pasirinktiems modeliams.


„Pro“ pasirinkimas

Tegul kiekvienas patiekalas tampa nauja patirtimi gaminant su „Pro-range“ orkaitėmis. Auksinės spalvos, traški, apskrudusi odelė ir sultingas vidus dabar taps kiekvieno patiekalo standartu. Išbandykite gaminimą garuose su „Pro-range“ orkaitėmis ir perkelkite savo mėgstamiausius patiekalus į kitą lygį.

Restorano meniu prilygstantys rezultatai gaminant garuose

„900 SteamPro“ orkaitė su „Steamify®“ funkcija leis pasiekti profesionalių rezultatų gaminant, kepant, skrudinant ir garinant patiekalus. Nuo šiol namuose gaminamas valgis prilygs aukščiausiai įvertintų restoranų meniu. Pasiekite profesionalių maisto gaminimo šefų lygį naudodami „Steamify®“ funkciją.

„900 SteamPro“ orkaitė

„900 SteamPro“ orkaitė

 • list-circle Ištobulinkite sous-vide meną
 • list-circle „Steamify®“, jūsų gaminimo garuose padėjėjas
 • list-circle Gardūs valgiai dar paprasčiau, prisijungus
 • list-circle Tikslus gaminimas su „Food Sensor“
 • list-circle Lietimui jautrus ekranas profesionaliai pagalbai
 • Žuvis gaminama naudojant sous-vide
  „Sous-Vide“

  Išlaisvinkite tobulumą ir sous-vide namuose. Tiksli temperatūros kontrolė ir pagrindas tinkamai naudojamos sous-vide. Dėl mūsų preciziškos technologijos, tai pasiekti kaip niekada paprasta. Vakuuminiai sandarinimo maišeliai padeda geriau išreikšti skonį, kai tuo tarpu garai išlaiko naudingas medžiagas.

 • Žmogus, žiūrintis į mobiliąją programėlę telefone
  „Connectivity“

  Asistentas, padėsiantis suplanuoti ir paruošti maistą, valdyti orkaitės nustatymus, nupirkti reikiamų maisto produktų ir žinoma, žingsnis po žingsnio pagelbėsiantis tapti geresniu virėju.

 • Vištienos ir maisto jutiklis
  Maisto jutiklis

  Naudodami mūsų maisto jutiklį, kiekvieną kartą pasieksite tobulų rezultatų. Jis valdo gaminimo procesą, matuodamas maisto temperatūrą. Jutiklis praneš, kada jūsų maistas bus iškepęs ir automatiškai užbaigs veiksmą.

Daugiau pikantiško skonio

Naudojant „800 SteamBoost“ orkaitę, daug lengviau išsaugoti skonius. Mūsų daugiafunkcė orkaitė leidžia paskirstyti garus skirtingose lentynose. Dvi funkcijos sujungia garus ir karštį, todėl puikiai tinka kepimui ir gruzdinimui, tuo tarpu viena funkcija naudoja tik garus, tad yra ideali gaminti daržovėms ir žuviai.

„800 SteamBoost“ orkaitė

„800 SteamBoost“ orkaitė

 • list-circle „Steamify®“, jūsų gaminimo garuose padėjėjas
 • list-circle Gardūs valgiai dar paprasčiau, prisijungus
 • list-circle Tikslus gaminimas su„Food Sensor“
 • list-circle Lietimui jautrus ekranas profesionaliai pagalbai
 • list-circle Taupykite laiką su „Fast Heat Up“ funkcija
 • Ruošiama lašiša su druska ir žolelėmis
  „Steamify®“

  Mūsų „Steamify®“ funkcija dar labiau palengvina gardžių patiekalų gaminimą. Nustatykite gaminimo temperatūrą, kurią dažniausiai naudojate, o orkaitė automatiškai pritaikys nustatymus tobulam rezultatui pasiekti. Sveikesniam, skanesniam maistui – susipažinkite su mūsų garų ekspertu.

 • Žmogus, žiūrintis į išmanųjį telefoną
  „Connectivity“

  Asistentas, kuris padės suplanuoti ir paruošti maistą, valdyti orkaitės nustatymus, nupirkti reikiamų maisto produktų ir žinoma, žingsnis po žingsnio padės tapti geresniu virėju.

 • Vištienos ir maisto jutiklis
  Maisto jutiklis

  Naudodami mūsų maisto jutiklį, kiekvieną kartą pasieksite tobulų rezultatų. Jis valdo gaminimo procesą, matuodamas maisto temperatūrą. Jutiklis praneš, kada jūsų maistas bus iškepęs ir automatiškai užbaigs veiksmą.

 • Lašiša orkaitėje
  „Fast Heat Up“

  „Fast Heat Up“ funkcija užtikrina, kad orkaitė būtų paruošta akimirksniu. Lyginant su konvekciniu kaitinimu, mūsų orkaitės įkaista daug greičiau, todėl sutaupytą laiką galite skirti naujų receptų kūrimui.

Garai – naujas gaminimo standartas

Ištobulinkite savo patiekalus su „SteamCrisp®“ orkaite. Klausiate, kaip? Tradicinių orkaičių karštis pakyla, kuomet paleidžiami garai. Todėl jūsų gaminamas maistas bus ne tik traškus ir apskrudęs, bet dėl skonį išlaikančių garų, patiekalai bus sultingi ir gardūs viduje.

„700 SteamCrisp®“ orkaitė

„700 SteamCrisp®“ orkaitė

 • list-circle „SteamCrisp®“
 • list-circle Preciziškai gaminamas maistas su „Food Sensor“
 • list-circle Pirolizės valymas užtikrina tvarią liepsną
 • list-circle Taupykite laiką naudodami „Fast Heat Up“ funkciją
 • Višta orkaitės dėkle
  „SteamCrisp®“

  Garai – tai naujas standartas virtuvėje. Naudodami „SteamCrisp®“ orkaitę, galite ištobulinti savo maisto gaminius, nes įprastos orkaitės karštis susilies su garais. Visų jūsų patiekalų išorė bus lengvai apskrudusi ir aukso spalvos, tuo pačiu patiekalo vidus išliks sultingas ir švelnus.

 • Višta ant pjaustymo lentos
  Maisto jutiklis

  Naudodami mūsų maisto jutiklį, kiekvieną kartą pasieksite tobulų rezultatų. Jis valdo gaminimo procesą, matuodamas maisto temperatūrą. Jutiklis praneš, kada jūsų maistas bus iškepęs ir automatiškai užbaigs veiksmą.

 • Orkaitės valymas
  Pirolizinis valymas

  Savaime išsivalanti pirolizinė funkcija išvalys orkaitę už jus. Orkaitė pasiekia itin aukštą temperatūrą, todėl visi maisto likučiai ir riebalai pavirsta pelenais ir yra lengvai nuvalomi paprasta šluoste.

  *Pasirinktiems modeliams

 • Lašiša orkaitėje
  „Fast Heat Up“

  „Fast Heat Up“ funkcija užtikrina, kad orkaitė būtų paruošta akimirksniu. Lyginant su konvekciniu kaitinimu, mūsų orkaitės įkaista daug greičiau, todėl sutaupytą laiką galite skirti naujų receptų kūrimui.

Gardžiam kepimui pridėkite garų

„600 SteamBake“ gali pasiūlyti daug daugiau nei tik kepimą. Mėgaukitės lazanija, žuvimi ir netgi skrudinta vištiena. Viskas, ką belieka daryti, tai sekti receptą.

„600 SteamBake orkaitė“

„600 SteamBake orkaitė“

 • list-circle Preciziškai gaminamas maistas su mūsų „Food Sensor“
 • list-circle Pirolizės valymas užtikrina tvarią liepsną
 • list-circle Tikslūs nustatymai naudojant LED laikmatį
 • Vištiena
  Maisto jutiklis

  Naudodami mūsų maisto jutiklį, kiekvieną kartą pasieksite tobulų rezultatų. Jis valdo gaminimo procesą, matuodamas maisto temperatūrą. Jutiklis praneš, kada jūsų maistas bus iškepęs ir automatiškai užbaigs veiksmą.

 • Orkaitės valymas šluoste
  Pirolizinis valymas

  Savaime išsivalanti pirolizinė funkcija išvalys orkaitę už jus. Orkaitė pasiekia itin aukštą temperatūrą, todėl visi maisto likučiai ir riebalai pavirsta pelenais ir yra lengvai nuvalomi paprasta šluoste.

  *Pasirinktiems modeliams

 • Orkaitės LED ekranas
  LED laikmatis

  Atrakinkite orkaitės potencialą vos keliais mygtukų paspaudimais. Prietaisas siūlo daugybę skirtingų nustatymų, padėsiančių ištobulinti savo gaminimo įgūdžius. Lygaus stiklo ekranas su liečiamais mygtukais suteikia lengvą prieigą prie visų funkcijų. Tikėkite preciziškais rezultatais, net jei akimirkai turite palikti virtuvę.

 • Iškepti sausainiai ant padėklo
  Tolygus gaminimas

  Mūsų „Even Cooking“ sistema cirkuliuoja orą ir karštį orkaitės viduje, užtikrindama tolygų kepimą. Jums nebereikės pakeisti kepimo indų padėties gaminimo metu. Mūsų technologija padės orkaitei įkaisti greičiau, o jums sutaupys laiko ir energijos.


„Sense“ pasirinkimas

Puikūs rezultatai – kiekvieną kartą. Mūsų „Sense“ linija padeda vartotojui pasiekti geresnių ir nuoseklių rezultatų.

Susipažinkite, jūsų asmeninis virtuvės šefas – „AssistedCooking“

„AssistedCooking“ – lyg turėti asmeninį virtuvės šefą. Pasirinkite gaminamą maistą ir orkaitė pati nustatys tinkamiausią programą ir laiką – su pagreitintu įkaitinimu. Taip pat galite išsaugoti nustatymus, kurie geriausiai atitinka jūsų skonį.

„800 AssistedCooking“ orkaitė

„800 AssistedCooking“ orkaitė

 • list-circle Gardūs valgiai dar paprasčiau, prisijungus
 • list-circle Tikslus gaminimas su „Food Sensor“
 • list-circle LCD ekrano pagalba gaminant
 • list-circle Pirolizės valymas užtikrina tvarią liepsną
 • Vyras ir moteris skaito laikraštį ant sofos
  „Connectivity“

  Asistentas, kuris padės suplanuoti ir paruošti maistą, valdyti orkaitės nustatymus, nupirkti reikiamų maisto produktų ir žinoma, žingsnis po žingsnio padės tapti geresniu virėju.

 • Vištiena ant pjaustymo lentos
  Maisto jutiklis

  Naudodami mūsų maisto jutiklį, kiekvieną kartą pasieksite tobulų rezultatų. Jis valdo gaminimo procesą, matuodamas maisto temperatūrą. Jutiklis praneš, kada jūsų maistas iškeptas ir automatiškai užbaigs veiksmą.

 • LED ekranas ant orkaitės
  LCD ekranas

  Visos reikiamos funkcijos ir nustatymai pateikiami LED ekrane. Viskas, ko jums reikia, vos už kelių prisilietimų. Rinkitės jums tinkamiausią „AssistedCooking“ programą ir leiskite orkaitei atlikti visą darbą už jus.

 • Valymas šluoste
  Pirolizinis valymas

  Savaime išsivalanti pirolizinė funkcija išvalys orkaitę už jus. Orkaitė pasiekia itin aukštą temperatūrą, todėl visi maisto likučiai ir riebalai pavirsta pelenais ir yra lengvai nuvalomi paprasta šluoste.

  *Pasirinktiems modeliams

Greičiau pagaminami tobuli receptai

Orkaitė, turinti maisto jutiklį, leidžia paprasčiau valdyti pagrindinę temperatūrą. Prietaisas išsijungs, pasiekęs tinkamą karščio lygį. Susipažinkite su itin greitu gardžių kepsnių bei lazanijų gaminimu.

„700 SenseCook®“ orkaitė

„700 SenseCook®“ orkaitė

 • list-circle LCD ekrano pagalba gaminant
 • list-circle Pirolizės valymas užtikrina tvarią liepsną
 • list-circle Gardūs valgiai dar paprasčiau, prisijungus
 • list-circle Taupykite laiką naudodami „Fast Heat Up“ funkciją
 • list-circle Greitas ir efektyvus gaminimas su „Even Cooking“
 • LED ekranas ant orkaitės
  LED ekranas

  Visos reikiamos funkcijos ir nustatymai pateikiami LED ekrane. Viskas, ko jums reikia, vos už kelių prisilietimų. Rinkitės jums tinkamiausią „AssistedCooking“ programą ir leiskite orkaitei atlikti visą darbą už jus.

 • Valymas su šluoste
  Pirolizinis valymas

  Savaime išsivalanti pirolizinė funkcija išvalys orkaitę už jus. Orkaitė pasiekia itin aukštą temperatūrą, todėl visi maisto likučiai ir riebalai pavirsta pelenais ir yra lengvai nuvalomi paprasta šluoste.

  *Pasirinktiems modeliams

 • Lašiša orkaitėje
  Fast Heat Up

  „Fast Heat Up“ funkcija užtikrina, kad orkaitė būtų paruošta akimirksniu. Lyginant su konvekciniu kaitinimu, mūsų orkaitės įkaista daug greičiau, todėl sutaupytą laiką galite skirti naujų receptų kūrimui.

 • Sausainiai ant virtuvinės spintelės
  „Even Cooking“

  Mūsų „Even Cooking“ sistema pagreitina karščio cirkuliavimą orkaitėje ir užtikrina, kad visi patiekalai apskrustų tolygiai. Todėl jums nebereikės keisti kepimo indo padėties. Mūsų technologija pagreitina orkaitės įkaitimą, taip taupydama jūsų brangų laiką ir energiją.