Nauja intuityvi virtuvės įrangos kolekcija

Pristatome naująją intuityvią Electrolux kolekciją, sukurtą Jūsų svajonių virtuvei. Tokiai, kurioje pažangūs ir patogūs naudotis prietaisai padeda atrasti neragautus skonius. 

Intuityvus pasirinkimas

Išbandykite naująją intuityvią virtuvės kolekciją ir pasijuskite profesionaliais virtuvės šefais.

Pažangūs, ergonomiški ir stilingi virtuvės prietaisai ištobulinti taip, kad atitiktų visus Jūsų poreikius. Švediškas dizainas ir funkcionalumas sukurti galvojant apie naudotoją, todėl gamindami galite tiesiog mėgautis. Maloni patirtis neabejotinai išlaisvins kūrybiškumą ir leis patirti neragautų skonių.

Skandinaviškas dizainas

Su naujaisiais intuityviais Electrolux prietaisais restorano lygio patiekalus lengvai galite gaminti tiesiog namuose.

Electrolux ekspertų dėka, visi mūsų produktai prilygsta naujausiems technologiniams pasiekimams ir yra pagaminti iš itin kokybiškų tvarių medžiagų. Be to, prietaisai kuriami siekiant suteikti skandinaviškam dizainui būdingą savybę – patogumą, kuriuo malonu naudotis. Pasiruoškite ypatingiems skoniams, kurie pagardins Jūsų gyvenimą.

 

Apie viską pagalvos Jūsų prietaisai

Naujoji virtuvės prietaisų kolekcija – tai inovatyvūs elegantiškos išvaizdos technologiniai sprendimai, prisitaikantys prie Jūsų poreikių ir bet kokios virtuvės. Išmaniųjų „Electrolux“ įrenginių asortimente tikrai rasite tai, kas sužavės būtent Jus.

Laukia vakarienė su būriu gurmanų draugų? Pasitikėkite „AssistedCooking“ technologija – ji padės pasiekti stebinančių rezultatų gaminant net sudėtingiausius patiekalus.

Naujuosiuose virtuvės prietaisuose dera novatoriškumas ir gebėjimas prisitaikyti prie Jūsų įpročių, tad galite be rūpesčių mėgautis maisto gaminimu. Pagalvojome ir apie išvaizdą – viskas puikiai dera prie Jūsų modernios virtuvės. Pažiūrėkite ir įsitikinkite patys.

Electrolux nauja intuityvi virtuvės kolekcija sukurta išpildyti Jūsų norus

 • Flex Range
  Nuolat užimtiems žmonėms

  „Flex“ – lankstus gaminimas
  Maksimalus patogumas ir taupomas laikas

 • Pro Range
  Maisto gaminimo entuziastams

  „Pro“ – profesionalus maisto gaminimas
  Pažangios technologijos maisto gaminimo mėgėjams ir profesionalams

 • Sense Range
  Perfekcionistams

  „Sense“ – padeda gaminti
  Nuostabūs rezultatai kiekvieną kartą gaminant

Atraskite ir išbandykite naują intuityvią virtuvės įrangos kolekciją iš Electrolux

Orkaitės

Orkaitė su „AssistedCooking“ technologija – tikras šefas Jūsų virtuvėje, kuris gaminant viskuo pasirūpins ir padės pasiekti geriausių rezultatų. Išsirinkite patiekalą, kurį ruošiatės gaminti, orkaitė nustatys tinkamą temperatūrą ir optimalų paruošimo laiką. Be to, į mėgstamiausių skiltį galite pridėti receptų.

Kaitlentės

Kaitlentės

Nuo šiol gaminkite kaip tikri virtuvės šefai. Moderni ir patogi naudoti indukcinė kaitlentė yra tai, ko Jums reikia, kad paruoštumėte nepriekaištingus patiekalus. Joje įdiegta pristabdymo funkcija leidžia pratęsti gaminimą vėliau. Sukurta lengvam, greitam ir saugiam maisto ruošimui!

Indaplovės

Indaplovės

Su „QuickSelect“ spėlioti nebereikia. Tiesiog pasirinkite norimą plovimo ciklą valdymo juostoje, vienu palietimu nustatykite papildomas funkcijas, o visa kita patikėkite indaplovei. Pasirūpinti indais dar niekada nebuvo taip paprasta – nepriekaištingai švarūs ir sausi po kiekvieno plovimo.

Garų rinktuvai

Garų rinktuvai

Pamirškite kovą su nemaloniais kvapais ir susikoncentruokite į maisto gaminimą. „Hob2Hood“ funkcija belaidžiu ryšiu sujungia kaitlentę ir garų rinktuvą – šis, reaguodamas į kaitlentės nustatymus, pagal juos nustato ir savo veikimo pajėgumą.

šaldytuvai

Šaldytuvai

Maistas ilgiau liks šviežias. Technologijos, šaldytuve palaikančios optimalią temperatūrą ir išvengiančios atitirpimo, garantuoja, kad maistas liks šviežias net ir po 7 dienų.

Sužinokite daugiau

 • Išsirinkite tinkamiausią orkaitę

  Nesibaiminkite sudėtingų receptų ir egzotiškų ingredientų – mūsų orkaitės padės sukurti nuostabius patiekalus. Jose įdiegta pažangi garų technologija, temperatūros matuoklis ir daugybė kitų maisto ruošimo programų. Pažadame, jog rezultatai bus pavydėtinai gardūs ir įspūdingi, kad ir ką gamintumėte!

 • Išsirinkite tinkamiausią kaitlentę

  Electrolux indukcinės kaitlentės – itin efektyvios ir patikimos partnerės virtuvėje. Indukcinė technologija užtikrina greitą virimą, akimirksniu reaguoja į padėtą puodą ar keptuvę, palengvina valymą bei užtikrina saugų gaminimą. Dėl itin greito virimo technologijos mūsų kaitlentės puikiai tinka tiems, kuriems gaminant maistą labai svarbu laikas.

   
 • Išsirinkite tinkamiausią indaplovę

  Sudėti indus į indaplovę ir vėliau juos iškrauti – daugeliui žmonių viena įkyriausių užduočių. Mes galime padėti, kad kasdieniai namų ruošos darbai būtų malonesni ir keltų mažiau rūpesčių, o Jūs galėtumėte susitelkti į kūrybą virtuvėje.