Nauja intuityvi virtuvės įrangos kolekcija

Susipažinkite su mūsų pažangiausiais virtuvės prietaisais, kurie sužadins naujus skonius. Naudodami naują intuityvią virtuvės kolekciją iš Electrolux, galėsite sukurti savo svajonių virtuvę, kurioje kiekvienas prietaisas dirbs jūsų patogumui.

Skandinaviškas dizainas

Pažangūs ir lengvai naudojami virtuvės prietaisai leis pasijusti profesionaliais virtuvės šefais. Išbandykite stilingą, ergonomišką ir naują intuityvią virtuvės kolekciją.

Vartotojui draugiški ir lengvai naudojami prietaisai ištobulinti taip, kad atitiktų visus jūsų poreikius. Mūsų švediškas dizainas ir kompozicija sukurti vartotojui, todėl naudojimasis naujais intuityviais virtuvės prietaisais nekels jokio galvos skausmo. Gamindami pasinerkite į maisto ruošimo teikiamą palaimą ir malonumą. Ši patirtis atvers duris naujiems skoniams, gaminiams ir kūrybiškumui.

Intuityvus pasirinkimas

Naujosios Electrolux intuityvių prietaisų kolekcijos sukurtos naudojimuisi be jokio vargo. Nuo šiol pasieksite profesionalių virtuvės šefo rezultatų gamindami savo namuose.

Mūsų gamybos ekspertai nuolat seka technologinius pasiekimus ir naujienas, todėl mes renkamės tik kokybiškiausias ir gamtai draugiškas medžiagas bei dizaino sprendimus. Skandinaviškas dizainas sukurtas taip, kad būtų užtikrintas optimaliausias prietaiso panaudojimas. Mes pažadame, kad su šiais prietaisais pasieksite naują lygmenį ir gyvenime ir maisto gaminime.

Prietaisai mąstantys už jus

Nesvarbu, ar ieškote naujausių technologinių sprendimų idealiems rezultatams, ar lengvai pritaikomų ir elegantiškų prietaisų – Electrolux nauji intuityvūs virtuvės prietaisai tam tiks puikiai. Mes siūlome didelį išmaniųjų įrenginių pasirinkimą, todėl galite rinktis tai, kas tinka būtent jums.

„AssistedCooking“ – išskirtinis pasirinkimas, padėsiantis pagaminti net sudėtingiausius patiekalus namuose. Net ir ruošiant vakarienę didelei grupei žmonių, galite tikėtis gardžių, aukščiausios kokybės patiekalų.

Mūsų naujieji virtuvės prietaisai sujungia novatoriškumą ir prisitaikymą, užtikrinant patogų maisto ruošimą ir taupant jūsų laiką. Be to, prietaisai yra stilingi ir puikiai dera prie kiekvienos modernios virtuvės. Pažiūrėkite ir įsitikinkite patys.

Electrolux nauja intuityvi virtuvės kolekcija sukurta išpildyti vartotojų norus

 • Flex Range
  Puikiai tinka nuolat užimtiems žmonėms

  „Flex“ – lankstus gaminimas
  Maksimalus patogumas ir taupomas laikas

 • Pro Range
  Idealu maisto ruošos entuziastams

  „Pro“ – profesionalus maisto gaminimas
  Pažangios technologijos maisto gaminimo mėgėjams ir profesionalams

 • Sense Range
  Puikiai tinka gamybos perfekcionistams

  „Sense“ – padeda gaminti
  Nuostabūs rezultatai kiekvieną kartą gaminant

Susipažinkite ir išbandykite naują intuityvią virtuvės įrangos kolekciją Electrolux

Orkaitės

Profesionalus virtuvės šefas skuba jums į pagalbą! AssistedCooking technologija – tai tikras šefas jūsų virtuvėje. Prietaisas padės pasiekti geriausių maisto ruošimo rezultatų ir išspręsti iškilusius gaminimo klausimus. Išsirinkite ką norite gaminti ir orkaitė pati nustatys tinkamą temperatūrą ir optimaliausią paruošimo laiką. Be to, galite pridėti receptus į mėgstamiausių skiltį.

Kaitlentės

Nuo šiol gaminkite kaip tikri virtuvės šefai. Vartotojui draugiška ir moderni indukcinė kaitlentė yra tai, ko jums reikia, kad paruoštumėte nepriekaištingus patiekalus. Be to, šios kaitlentės turi laikino sustabdymo funkciją, leidžiančią pratęsti gaminimą vėliau. Mūsų kaitlentės – lengvam, greitam ir saugiam maisto ruošimui. 

Indaplovės

Su QuickSelect spėlioti nebereikia. QuickSelect leidžia lengvai plauti indus taip, kaip jūs norite. Tiesiog pasirinkite norimą plovimo ciklą valdymo juostoje, nustatykite papildomas funkcijas vos vienu palietimu, o visa kita galite patikėti indaplovei - taip paprasta dar nebuvo. Jūsų indai bus nepriekaištingai švarūs ir sausi po kiekvieno plovimo.

Garų rinktuvai

Nuo šiol susikoncentruokite į maisto gaminimą, o ne kovą su nemaloniais kvapais. „Hob2Hood“ funkcija bevieliu ryšiu sujungia garų rinktuvą ir kaitlentę. Tokiu būdu garų rinktuvas reaguoja į kaitlentės nustatymus ir pagal juos nustato greitį bei pajėgumą.

Sužinokite daugiau

 • Išsirinkite jums tinkamiausią orkaitę

  Nepaisant receptų sudėtingumo ir egzotiškų ingredientų, mūsų orkaitės užtikrins nuostabius maisto gaminimo rezultatus. Orkaitės turi pažangią garų technologiją, temperatūros matuoklį ir daugelį kitų įdiegtų maisto ruošimo programų. Su mūsų orkaitėmis galite nebijoti kurti ir išbandyti net pačius sudėtingiausius receptus. Mes pažadame, jog gaminiai bus pavydėtinai gardūs ir įspūdingi.

 • Išsirinkite jums tinkamiausią kaitlentę

  Electrolux indukcinės kaitlentės yra itin efektyvios ir patikimos partnerės virtuvėje. Indukcinė technologija užtikrina greitą virimą, akimirksniu reaguoja į ant paviršiaus uždėtą puodą ar keptuvę, palengvina valymą bei užtikrina saugų gaminimą. Dėka itin greitos virimo technologijos, mūsų kaitlentės puikiai tinka tiems, kuriems laikas ruošiant maistą svarbus.

 • Išsirinkite jums tinkamiausią indaplovę

  Indų sudėjimas ir iškrovimas iš indaplovės daugeliui žmonių yra viena įkyriausių kasdienių užduočių. Tačiau mes galime padėti, kad kasdieniai namų ruošos darbai būtų malonesni ir keltų mažiau rūpesčių – susitelkite į kūrybą virtuvėje.