Apdovanojimai

Apdovanojimai

Įvertinti apdovanojimais

Modernūs ir stilingi dizainai

Kurdami prietaisų dizainą kaip įmanydami stengiamės, kad jie papuoštų Jūsų namus, taip pat būtų itin lengvai panaudojami. Mūsų žodžius įrodo įvertinimai – modernus mūsų prietaisų dizainas ir inovatyvūs sprendimai nuolat pelno skirtingus ir vertingus apdovanojimus.

„FreshPlus“ šaldytuvas-šaldiklis

Prestižiniuose „RedDot“ apdovanojimuose šis šaldytuvas-šaldiklis įvertintas dėl išskirtinės funkcijos – galimybės perdėlioti lentynėles pagal asmeninius poreikius. Kad ir kokius produktus norėtumėte sudėti į šaldytuvą, juos išdėlioti galėsite taip, kaip patiems patogiausia. 

„Infinite™“ indukcinė kaitlentė

„Infinite™“ indukcinė kaitlentė pasižymi visais indukcinės technologijos ir intuityvios kontrolės teikiamais privalumais. Kaitlentės dizainas įkvėptas savitos, išskirtinės Azijos virtuvės, tuo pat metu nestokoja skandinaviško prieskonio – juo pagardinta kaitlentės forma, stiklinis paviršius.

„UltraCare™ Eco“ skalbyklė

Dėl inovatyvios ir unikalios skalbimo priemonių maišymo technologijos, prestižiniuose „RedDot“ apdovanojimuose skalbyklė „UltraCare™ Eco“ įvertinta kaip geriausia savo klasėje. Palyginimui, skalbiant visomis kitomis nominuotomis skalbyklėmis, norint gauti panašius rezultatus reikėjo panaudoti bent dvigubai daugiau skalbinių minkštiklio. Išskirtinio skandinaviško dizaino skalbyklė – ne tik geriausias pasirinkimas skalbiant, bet ir  puiki interjero detalė.