Atraskite

Išmanioji „NoFrost” sistema

Jak działa system Inteligentny No Frost?

Kaip veikia išmani „NoFrost” sistema?

Naudojama „TwinTech®” technologija, kuri apjungia šalto ir drėgno oro sistemas. Šaldytuvas: atskira šaldymo sistema užtikrina stabilią temperatūrą ir  tolygią drėgmę. Šaldiklis: atskira šaldymo sistema apsaugo šaldiklį nuo šerkšno susidarymo.

 

Sumaniosios „NoFrost“ sistemos privalumai prieš „Full No Frost“

Pagrindinis išmaniosios „NoFrost“ sistemos privalumas yra optimalios oro drėgmės ir temperatūros palaikymas šaldytuve.

Jabłko

Išmanioji „NoFrost“ sistema            Šaldytuvas su šaldymo 
 su „TwinTech®”                              kamera, turintis
      technologija                            „Full NoFrost” sistemą

Dvi atskiros šaldymo sistemos ne tik užtikrina pastovią                            Viena šaldymo sistema šaldytuvui ir šaldikliui

temperatūrą, tačiau ir optimalų oro drėgmės lygį, kuris                             išsausina maisto produktus, todėl jie trumpiau

yra tinkamiausias laikyti maisto produktus.                                                                      išlieka švieži.

Jak zachować świeżość na dłużej?

Kaip išsaugoti šviežumą ilgiau?

Ruošiant gardžius patiekalus, švieži ir sveiki ingredientai yra itin svarbūs. Todėl reikia juose išlaikyti vandens lygį, maistinę vertę ir vitaminus taip ilgai, kaip tik įmanoma.  Pagrindinė šviežumo paslaptis –  optimalus drėgmės lygis ir tinkama temperatūra.

Jak działa system Inteligentny No Frost?

Išmanioji „NoFrost” sistema!

„TwinTech®” technologija visuose „Electrolux”  šaldytuvuose palaiko     65-90 % drėgmės lygį. Tuo tarpu šaldytuvai vien tik su  „No Frost“ sistema palaiko vos 25-40 % drėgnumą.

Inteligentny No Frost

Išsaugokite mėgstamiausius skonius

Pratęskite savo maisto galiojimo laiką ir ilgiau išsaugokite skonį. „TwinTech®“ šaldytuvuose naudojamos dvi vėsinimo sistemos, padedančios išlaikyti maistą idealiomis drėgmės ir temperatūros sąlygomis. Kontroliuojant orą produktai išlieka maksimaliai švieži. Atskira oro sistema šaldiklyje palaiko sausą aplinką, o tai neleidžia formuotis šerkšnui.

Šviežia kiekvienoje lentynoje

Ilgiau išlaikykite skanesnį maistą, nesvarbu, kur jį bepadėtumėte. Su „MultiFlow“ produktai išliks švieži laikant juos šaldytuvo priekyje, gale, viršuje ir apačioje. Aplink produktus užtikrinamas veiksmingas oro srautas, kuris palaiko vienodą temperatūros ir drėgmės lygį. Jūsų maistas bus visuomet skanus ir mažiau jo teks išmesti.

Šviežios lašišos kepsnys prieš ir po gaminimo
„TwinTech®“

Šaldytuvuose-šaldikliuose „FreshPlus“ visi Jūsų produktai ilgiau išliks šviežesni.

„Electrolux“ šaldytuvo „FreshPlus“ su kiekvienoje lentynoje pridėtu maistu vaizdas iš arti

Neįprastai šviežia

Paragaukite žuvies, kuri atrodo ką tik pagauta. Tik ne iš jūros, o iš Jūsų šaldytuvo. „FreshPlus“ šaldytuve-šaldiklyje yra specialus skyrius, kuriame maistas laikomas žemesnėje temperatūroje – tai idealu mėsai ir žuviai. Tinkamose sąlygose laikomas Jūsų maistas išsaugos geriausią skonį.

Nereikia atšildyti!

Išmanioji „NoFrost” sistema pasirūpins jūsų produktų, laikomų šaldymo kameroje, šviežumu. Atskira šaldymo sistema taip pat leidžia išlaikyti pastovų oro drėgmės lygį, kuris apsaugo nuo šerkšno susidarymo  – taip jums nereikės atšildyti produktų.

Jūsų produktai, Jūsų tvarka

Kiekvienas produktas, kiekvienas patiekalas – viskas turi savo vietą naujame „Electrolux“ šaldytuve „CustomFlex“. Susikurkite nuosavą laikymo sistemą ir viską lengvai pasiekite su paprastai perstatomomis dėžėmis ir lentynomis. Naujos idėjos, nauji skoniai.

Šviežiai pateiktos salotos iš „Electrolux“ šaldytuvo-šaldiklio „TwinTech“

Tikrai kitokios salotos

Gaminkite ypač šviežias salotas, kurios sužavės kiekvieną, ir pamirškite minkštus, apdžiūvusius salotų lapus. Erdviame stalčiuje „CrispFresh“ vaisiai ir daržovės laikomi idealiomis drėgmės ir temperatūros sąlygomis, todėl išsaugomas jų skonis ir išvaizda. Net jei nusipirksite daug šviežių produktų, laikant čia jie tikrai bus skanūs, kai jų prireiks.