Atraskite

Skalbyklės

Pranašesnės skalbyklės

Dauguma skalbyklių neišnaudoja geriausių skalbimo priemonės ir audinių minkštiklio savybių. „UltraCare™ Eco“ tai padaro, nes priemonę ir minkštiklį sumaišo iš anksto. Su šiomis skalbyklėmis tuos drabužius, kuriuos įprastai skalbiate 40 laipsnių temperatūroje, galite skalbti 30 laipsnių. Tai naudinga ir skalbiniams, ir aplinkai. Dėl technologijos „UltraMix“ šioms skalbyklėms reikia du kartus mažiau audinių minkštiklio tokiam pačiam rezultatui pasiekti.

Kaip nauji per 30 minučių

Palepinkite savo drabužius spa procedūromis su funkcija „SteamCare“. Tik per 30 minučių garai švelniai išlygins raukšles ir suteiks gaivos Jūsų drabužiams. Todėl juos reiks mažiau skalbti ir lyginti. Jūsų mėgstamiausi marškiniai, elegantiškiausia suknelė ir patogiausias megztinis vėl bus kaip nauji.

„UltraCare™ Eco“

Su „UltraCare™ Eco“ Jūsų sudėtingai valomi drabužiai yra saugiose rankose.

„Electrolux UltraCare Eco“

Išlaikykite formą

Pasirūpinkite savo mėgstamu megztiniu, naudodami „Woolmark“ sertifikuotą skalbyklę „UltraCare™“. „Woolmark Green“ sertifikatas suteikiamas skalbyklėms, kuriose galima saugiai skalbti tik rankomis skalbiamus vilnonius drabužius ir kurios pirmauja rinkoje pagal energijos vartojimo efektyvumo rodiklius. Net ir dažnai skalbiant Jūsų vilnoniai gaminiai nepraras savo formos ir purumo.

Neskalbkite per daug

Jūsų drabužiai ilgiau atrodys kaip nauji su „OptiSense“. Ši funkcija užtikrina tinkamą priežiūrą, nustatydama laiką ir energijos sąnaudas pagal Jūsų skalbinių kiekį. Skalbimas taip pat mažiau atsilieps aplinkai, nes niekada neišnaudosite daugiau vandens negu reikia. Pasirūpinkite savo drabužiais ir sumaniai vartokite energiją.

Krūva marškinių skalbinių krepšyje

Skalbkite iki 8 kg

Su mūsų skalbyklėmis lengva pasirūpinti daugybe skalbinių. Itin dideliame būgne pakaks vietos visos šeimos drabužiams. Be to, drabužiai bus apsaugoti nuo pažeidimo, plyšimo ar ištempimo skalbimo metu. Ar skalbiate 1 kg, ar 8 kg, savo drabužius galite patikėti „Electrolux“.

Pagaminta tarnauti ilgam

Mes pasitikime savo skalbyklėmis su inverteriniais varikliais, todėl suteikiame jiems 10 metų garantiją. Šie varikliai sukurti ilgalaikiam darbui, jie tylesni ir sutaupo 50 % energijos, palyginti su  įprastais skalbimo mašinų varikliais. Skalbkite nesirūpindami.

Tada, kada reikia

Kontroliuokite skalbimo laiką. Su funkcija „TimeManager®“ vos keliais veiksmais pasirinksite skalbimo trukmę. Jūsų drabužiai bus paruošti dėvėti tada, kada reikia. Skalbimą taip pat galite atidėti iki 20 valandų, kad galėtumėte išimti drabužius iš karto, kai jie bus išskalbti.

Skalbyklė „UltraCare Eco“ greta džiovyklės „DelicateCare“

Nuo pradžios iki pabaigos

Švelnių ir ilgaamžių drabužių paslaptis yra ne tik gerai išskalbti, bet ir puikiai išdžiovinti skalbinius. Mūsų džiovyklė „DelicateCare“ yra tobula partnerė skalbyklei „UltraCare™ Eco“. Inovatyvi šilumos siurblio technologija leidžia drabužius švelniai džiovinti žemesnėje temperatūroje, todėl jie nėra pažeidžiami karščio ir pernelyg ilgo džiovinimo.

Ką tik išdžiovinti ir šiugždantys marškiniai