Atraskite

Skalbyklės-džiovyklės

Ryškių spalvų drabužiai, kabantys greta „Electrolux“ skalbyklės-džiovyklės „DualCare“

Viskas atlikta

Mūsų technologija „DualCare“ užtikrina geriausią skalbimą ir geriausią džiovinimą. Pamirškite skalbimą rankomis ir džiovinimą drabužius pakabinus – visais jūsų skalbiniais pasirūpins „Electrolux“ skalbyklė-džiovyklė. Naudodami vieną prietaisą taip pat sutaupysite erdvės.

Laikrodis, greta skalbyklės-džiovyklės „DualCare“

Drabužių priežiūra greičiau

Taupykite laiką, naudodami „Electrolux“ skalbyklę-džiovyklę. Vienu metu galite skalbti ir džiovinti iki 6 kg skalbinių – maždaug tiek sveria 24 marškiniai. Ir jokių papildomų pastangų – paspaudus vieną mygtuką Jūsų drabužiai bus ir išskalbti, ir išdžiovinti. Galite juos iš karto dėti į spintą.

Skalbiant susitraukusio vilnonio drabužio ir formą išlaikiusio vilnonio drabužio palyginimas
Skalbyklė-džiovyklė „DualCare“

„DualCare“ saugiai skalbia ir džiovina vilnonius drabužius su viena programa.

Skalbyklė-džiovyklė „DualCare“

Garantuotas švelnumas

„Electrolux“ skalbyklės-džiovyklės pirmosios rinkoje gavo „Woolmark Blue“ sertifikatą. Bendrovė „Woolmark“ nustato vilnos gaminių standartus, kurie yra pripažinti pasauliniu mastu. Jos „Blue Care“ ženklas patvirtina, kad prietaise saugu skalbti ir džiovinti tik rankomis skalbiamus vilnonius gaminius. Jūsų mėgstami megztiniai išliks pūkuoti, šilti ir dėvėsite juos ilgiau.

Pusiau išlyginti, pusiau susiglamžę marškiniai, parodantys skalbimo su garais galią

Naudokite garus

Reikia, kad drabužiai gerai atrodytų, bet neturite laiko jiems skalbti? „DualCare“ turi garinimo funkciją, kuri drabužiams suteikia švelnumo ir gaivos – skalbimas tam nebūtinas. Drėgmė atpalaiduoja audinį, pašalina nemalonų kvapą, išlygina raukšles. Jūsų drabužiais bus pasirūpinta vos per keliolika minučių – tai puikus būdas ilgiau dėvėti mėgstamus drabužius jų neskalbiant. 

Diagrama, kaip kaskart skalbiant funkcija „OptiSense“ gali padėti taupyti laiką ir energiją

Neskalbkite ir nedžiovinkite per ilgai

Jums tereikia sudėti skalbinius į būgną – visa kita atliks „DualCare“. Skalbyklės-džiovyklės technologija „OptiSense“ automatiškai nustato programą pagal skalbinių kiekį. Nesvarbu, skalbiate 3, 6 ar 9 kg – niekada neskalbsite ir nedžiovinsite pernelyg ilgai, todėl Jūsų drabužiai ilgesnį laiką išliks kaip nauji.

„DualCare“ valdymo skydelis

Našumas ilgam

Visose mūsų „DualCare“ skalbyklėse-džiovyklėse naudojamas tylesnis, patvaresnis ir efektyvesnis inverterinis variklis. Mes taip pasitikime jo gebėjimu užtikrinti efektyvų prietaiso veikimą, kad suteikiame varikliui 10 metų garantiją. Ne tik geresnė drabužių priežiūra, bet ir ilgesnis skalbyklės-džiovyklės gyvavimo laikas.