Atraskite

Skalbinių džiovyklės

Saugi visiems audiniams

Drąsiai džiovinkite net ir labiausiai branginamus drabužius. Mūsų technologija „DelicateCare“ pritaiko programą kiekvienam audiniui, tad džiovinimo rezultatai yra puikūs, netgi džiovinant vilnonius ir šilkinius drabužius. Technologija optimizuoja būgno greitį ir sukimąsi pagal audinio savybes. Be to, drabužiai nesusiglamžo, nes būgno sukimosi kryptis nuolat keičiama.

Jokio susitraukimo palyginti su kitais džiovinimo būdais

Sertifikatas „Woolmark Blue“ užtikrina, kad džiovyklė „DelicateCare“ saugiai išdžiovins Jūsų tik rankomis skalbiamus vilnonius drabužius. Patentuota vilnos programa pritaiko būgno judėjimą, kad apsaugotų drabužius, ir užtikrina, jog jie nesusitrauks, palyginti su džiovinimu patiesus. Savo mėgstamą megztinį galėsite dėvėti dar daug kartų.

Pusiau išlyginti, pusiau susiglamžę marškiniai, parodantys garinių skalbyklių galią

Garai atgaivins Jūsų drabužius

Pamirškite cheminį valymą ir įpūskite naujos gyvybės savo mėgstamiems drabužiams su technologija „SteamSystem“. Garai išlygina drabužius ir pašalina nemalonius kvapus vos per 15 minučių, tad Jūsų drabužiai vėl atrodys kaip nauji. Puikiai tinka, kai gerai atrodyti reikia tuoj pat.

Džiovyklė „DelicateCare“

„DelicateCare“ optimaliai pritaiko džiovinimo programą kiekvienam audiniui – net tokiam jautriam kaip šilkas.

„Electrolux“ džiovyklė „DelicateCare“

Džiovinkite šilkinius gaminius džiovyklėje

Dabar galite drąsiai džiovinti netgi labiausiai pažeidžiamus šilkinius gaminius. Šilko programa džiovyklėje „DelicateCare“ padeda išlaikyti Jūsų drabužių formą ir jie atrodo tarsi išdžiovinti natūraliai ar po cheminio valymo. Žema džiovinimo temperatūra ir atsargūs būgno judesiai yra pritaikyti bet kokiam drabužiui, todėl jais visais bus tinkamai pasirūpinta.

Lauko drabužių priežiūra

Išpurvinti lauko drabužiai gali prarasti savo savybes. Skalbimas atkuria drabužių pralaidumą orui, o tinkamas džiovinimas užtikrina atsparumą vandeniui. Tam užtenka pasirinkti lauko drabužių programą ir laikytis etiketėse pateiktų nurodymų.

Bet kokiam skalbinių kiekiui

Džiovyklės technologija „OptiSense“ garantuoja pačią švelniausią drabužių priežiūrą. Džiovyklė automatiškai nustato programos trukmę pagal Jūsų skalbinių kiekį. Tai reiškia, kad džiovinimas baigiamas, kai tik drabužiai yra sausi. Jūs nešvaistysite energijos, o drabužiai nebus džiovinami per ilgai. Džiovyklės su „OptiSense“ tausoja aplinką ir tinkamai pasirūpina Jūsų drabužiais.

Našumas ilgam

Suteikdami 10 metų garantiją varikliui, esame tikri, kad mūsų džiovyklės veiks ilgai. Inverteriniame variklyje, kitaip nei įprastuose, nenaudojami šepetėliai. Tai sumažina trintį ir variklis ilgiau bei našiau veikia. Technologija „EcoFlow“ džiovinimo metu pašalina net mažiausias pūkų daleles. Taip mažinamas energijos vartojamas ir užtikrinamas geriausias veikimas visą prietaiso naudojimo laikotarpį.

Smėlio laikrodis

Greitas džiovinimas

Kai laiko džiovinimui nėra daug, mūsų džiovyklės gali padėti. Funkcija „TimeManager“ leidžia sumažinti džiovinimo trukmę iki 40 % ir vis tiek gauti puikius rezultatus. Be to, džiovinimas visuomet truks ne ilgiau, nei reikia, nes programa parenkama pagal Jūsų skalbinius. Taupykite laiką su „Electrolux“.

Skalbyklė „UltraCare“ ir džiovyklė „DelicateCare“

Viskas prasideda nuo skalbimo 

Tinkamas skalbimas paruošia Jūsų drabužius geram džiovinimui. Mūsų džiovyklės „DelicateCare“ ir skalbyklės „UltraCare™ Eco“ yra puiki pora. Jos gali pasirūpinti net ir sudėtingai valomais drabužiais, kuriuos įprastai rekomenduojama skalbti rankomis.

Ką tik išdžiovintų drabužių krūva