Skalbinių priežiūra

Jūsų pamėgti drabužiai ilgiau atrodys kaip nauji

Skalbkite namuose

Turbūt ne kartą girdėjote, kad geriausia drabužius atiduoti profesionalioms skalbimo ir valymo paslaugų įmonėms. Arba kad skalbimas namuose – tai laiko gaišimas, o drabužiai nebūna pakankamai švarūs ir gaivūs. Mes manome kitaip. Naudodami „Electrolux“, profesionalių rezultatų galite pasiekti savo namuose.

Naujoji
„Perfect Care“ kolekcija

Patobulinkite savo drabužių priežiūrą su pažangiausia skalbimo sistema.

Stilius, kuris niekada nepasensta

Įsivaizduokite savo mėgstamus drabužius, kurių spalvos niekada neišblunka, o audinys išlieka tokios pačios kokybės ir formos. Mūsų „Perfect Care“ skalbimo mašinos ne tik pasirūpina Jūsų drabužiais – jos saugo ir puoselėja Jūsų stilių.

Džiovinimas reiškia rūpinimąsi

Įsivaizduokite savo drabužius, kurie išlieka kokybiški, funkcionalūs ir tokios pačios formos: šilkas nesiglamžo, vilna nesitraukia, o lauko drabužiai lieka atsparūs vandeniui. Drąsiai dėkite į džiovyklę drabužius, kurius anksčiau bijojote joje džiovinti.

Drabužių priežiūros vadovai

Mūsų prietaisai sukurti galvojant ne tik apie švarą, bet ir apie tinkamą audinių priežiūrą. Naudodamiesi mūsų drabužių priežiūros vadovais sužinokite, kaip rūpintis gležniausiai drabužiais, kaip vilnonius gaminius išlaikyti minkštais, kaip atkurti lauko drabužių atsparumą vandeniui.