Skalbinių priežiūra

Jūsų pamėgti drabužiai susidėvės lėčiau

Skalbkite namuose

Galbūt girdėjote, kad geriausia drabužius atiduoti profesionalioms skalbimo ir valymo paslaugų įmonėms. Kad skalbdami namuose tik sugaišite laiką, o drabužiai nebus tokie švarūs ir gaivūs. Mes manome kitaip. Naudodami „Electrolux“, profesionalių rezultatų galite pasiekti savo namuose.

Naujoji
„Perfect Care“ kolekcija

Patobulinkite savo drabužių priežiūrą su pažangiausia skalbimo sistema.

Įsivaizduokite stilių, kuris nesibaigia

Įsivaizduokite, jūsų drabužiai ilgiau atrodo it nauji. Spalvos, kurios neblunka ir audinys, kuris išsaugo kokybę ir formą. Mūsų „Perfect Care“ skalbimo mašinos žengia dar toliau – jie saugo ir puoselėja jūsų stilių.

Džiovinimas reiškia rūpinimąsi

Įsivaizduokite, jūsų drabužiai ilgiau išlieka kokybiški, funkcionalūs ir pirminės formos. Šilkas nesiglamžo, vilna nesitraukia, o lauko drabužiai lieka atsparūs vandeniui. Įsivaizduokite į džiovyklę dedantys drabužius, kurių manėte negalima joje džiovinti.

Drabužių priežiūros vadovai

Mūsų prietaisai sukurti galvojant ne tik apie švarą, bet ir apie tinkamą audinių priežiūrą. Naudodamiesi mūsų drabužių prieiūros vadovais sužinokite, kaip rūpintis gležniausiai drabužiais, kaip vilnonius gaminius išlaikyti minkštais, kaip atkurti lauko drabužių atsparumą vandeniui.