Oro valytuvas

Pasirinkite tinkamą oro valytuvą savo namams 

Surenka dulkes ir neutralizuoja blogus kvapus

Oro valytuvas pasirūpina ore esančiomis dalelėmis, kurios dažniausiai dulkių pavidalu patenka ant grindų. Tokios dalelės ne tik teršia, bet ir galima jas įkvėpti, ypač jei namie yra naminių gyvūnėlių ar rūkoma viduje.

Naudojant anglies filtrą, oro valytuve blogieji kvapai neutralizuojami. Kai nuspręsite įsigyti oro valytuvą, nepamirškite patikrinti anglies kiekio filtre, nes vertės gali skirtis. Pavyzdžiui, naminių gyvūnėlių savininkams pritaikyti anglies filtrai turi daugiau anglies sudėtyje, o žiedadulkių filtruose jos mažiau.

 

Būtinas prietaisas žiedadulkėms alergiškiems žmonėms

Žiedadulkių sezono metu daugelis žmonių pastebi, kad jie tampa ypač jautrūs dulkėms, stipriems kvapams ir augalams. Oro valytuvas pasirūpina ore sklindančiomis dalelėmis ir palengvina jautrių žiedadulkėms žmonių gyvenimą ir apskritai pagerina namų oro kokybę. Mažas oro valytuvas gali būti naudingas miegamajame, kur jis padės geriau miegoti ne tik alergiškiems žmonėms.

Valdykite nuotoliu

Valdykite ir planuokite konkrečias užduotis naudodami lectrolux Wellbeing programėlę. Oro valytuvo išmanusis režimas, kuriame yra dalelių jutikliai, reguliuoja valymo greitį pagal jūsų namuose aptinkamą oro kokybę.

APP STORE >

PLAY STORE >

Daugiau apie mūsų oro valytuvus

 • Flow A3

  Kompaktiškas ir intuityvus Flow A3 suteikia jums švaresnį orą mažesniuose jūsų namų kambariuose.

 • Well A5 ir A7 modeliai

  Šiuolaikinio dizaino oro valytuvai puikiai įsilieja į miegamąjį ir bet kurį kitą jūsų namų kambarį.

 • Pure A9

  Modernaus dizaino oro valytuvas, pasižymintis puikiu našumu.

Flow A3

Mėgaukitės kokybiškesniu patalpų oru miegamajame arba darbo kambaryje. Kompaktiškas oro valytuvas „Flow A3“ tinka šiek tiek mažesnėms jūsų namų erdvėms – puikiai tiks iki 40 m² plotui. Naudodami intuityvų jutiklinį ekraną galite valdyti funkcijas. Kadangi „Flow A3“ yra daugiapakopis filtras, jis lengvai sulaiko mikro dulkes ir kenksmingas ore esančias medžiagas.

Mūsų oro valytuvas yra geriausias pagal TV2 testus Norvegijoje

„Flow A3“ buvo aiškus testo nugalėtojas, puikiai tinka namų biurui, o valymo laikas buvo vos 63 minutės, pasirodė esąs daug greitesnis nei kiti testo dalyviai. Tai, kad jis skamba labiau nei konkurentai, tikriausiai yra dėl to, kad jis turi didesnį ventiliatoriaus greitį. „Vis dėlto manome, kad jis pakankamai tylus, kad netrukdytų darbui namuose“, – sako TV2. „Flow A3“ yra vertas testo nugalėtojas!

Visiškai valdykite oro kokybę su „Flow A3“ oro valytuvu

 • Daugiapakopis filtras sulaiko mikro dulkes
  Daugiapakopis filtras sulaiko mikro dulkes

  „Flow A3“ reaguoja į dalelių (PM2,5) kiekį ore ir automatiškai reguliuoja ventiliatoriaus greitį. Daugiapakopis filtras sulaiko mikro dulkes ir neutralizuoja kenksmingas ore esančias medžiagas.

 • Spiralinė išleidimo anga sukuria sūkurį į viršų
  Galinga ir tolygi oro cirkuliacija

  Spiralinė išleidimo anga sukuria oro sūkurį kylantį į viršų, kuris efektyviai cirkuliuoja švarų orą. „Flow A3“ tinka plotams iki 40 m² (remiantis Švedijos oro kaitos per valandą reglamentu) arba 16 m² (pagal JAV AHAM) 

 • Flow A3
  Efektyvus ir tylus

  „Flow A3“ mažiausias triukšmo lygis yra tik 26 dB (A)*, kai jis naudojamas nakties režimu. Esant didžiausiam greičiui, garso lygis yra 49 dB (A)*, panašus į pokalbio garsą vakarienės metu restorane.

  *išmatuota 1 m atstumu nuo prietaiso.

 • Intuityvus jutiklinis ekranas
  Užima mažai vietos, patogus naudoti

  Intuityvus jutiklinis ekranas leidžia lengvai reguliuoti funkcijas, kad oras aplink jus būtų išvalytas patogiai.

Pasirinkite „Flow A3“ filtrą, kuris jums labiausiai tinka

 • BREEZE A3

  „BREEZE A3“ filtrai sukuria natūralaus, švaraus oro pojūtį, puikiai derindami smulkių dalelių filtravimą ir pašalindami nemalonius kvapus.

  A3 filtras turi labai porėtą aktyvintos anglies granulių sluoksnį, kuris užtikrina išskirtinį kvapų ir dujų, dažniausiai pasitaikančių namų aplinkoje, sugėrimą. „BREEZE A3“ pašalina iki 99,9 % kenksmingų bakterijų, padedančių jums ir jūsų šeimai šiek tiek lengviau kvėpuoti.

 • CARE A3

  Švarus oras neturėtų būti prabanga, o savaime suprantamas dalykas. Mūsų itin efektyvus filtras „CARE A3“ neutralizuoja iki 99,9 % oru plintančių virusų* ir neleidžia virusams vėl plisti jūsų namuose.

  *Išorinis testas, atliktas 2020 m., remiantis ISO 18184:2014 (E) dėl gripo A viruso (A/PR8/34 H1N1).

Dažniausiai užduodami klausimai apie oro valytuvą „Flow A3“

3 pakopų filtravimas švariam patalpų orui

„Flow A3“ filtras turi tris funkcijas:

1. Pirmos klasės mikro dalelių filtravimas
„BREEZE“ turi unikalią iš anksto įkrautą filtravimo terpę, kuri sukuria nepralaidžią apsaugą nuo mikroskopinių dalelių. Jis sulaiko 99,5 % net 0,3 mikrometro dydžio dalelių.

2. Antibakterinė apsauga
Apsauga nuo ore plintančių bakterijų yra būtina norint sukurti sveikesnę namų aplinką. „BREEZE“ žiedadulkių filtras turi antibakterinę dangą, kuri pašalina bakterinius fermentus ląstelių lygiu. Jis taip pat apsaugo nuo bakterijų dauginimosi ir neutralizuoja iki 99,9 % ore esančių bakterijų, esančių namuose.

3. Aktyvios anglies filtras
„Flow A3“ filtrai turi labai porėtą aktyviosios anglies granulių sluoksnį. Jie efektyviai sugeria sunkiausius organinius junginius, kurių gali būti jūsų namuose. Nemalonūs šiukšlių, maisto, naminių gyvūnėlių kvapai, buitinių chemikalų dujos – visa tai neutralizuojama, kad jūsų patalpų oras būtų šviežias.

Drėkintuvai ir oro valytuvai – koks skirtumas?

Oro valytuvai ir drėkintuvai turi tą patį pagrindinį tikslą – pagerinti namų oro kokybę – tačiau yra svarbių skirtumų. Drėkintuvas prideda drėgmės, būtent 40–60 % oro drėgnumas yra pageidautinas siekiant sumažinti bakterijų ir pelėsių augimą. Oro valytuvai yra skirti mažų dalelių, tokių kaip dulkės, žiedadulkės ir kitų alergenų valymui.

Kaip veikia pavieniai oro valytuvai?

Oro valytuvai atlieka paprastą procesą. Skirtingų dalelių prisotintas oras patenka į oro valytuvo sistemą, praeina per daugybę filtrų ir išeina švarus, šviežias ir žymiai sveikesnis. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto modelio, oras yra apdorojamas keliais skirtingais būdais: pirminis filtravimas, antibakterinis filtravimas, smulkių dalelių filtravimas ir kvapų filtravimas per anglies filtrus. Procesas taip pat apima jonizaciją, dėl kurios dalelės sulimpa ir nukrenta ant žemės, kur jas galima susiurbti dulkių siurbliu.

Ar oro valytuvai padeda nuo dulkių?

Taip. Oro valytuvas pasirūpina mažomis dalelėmis ore. Tai tos pačios dalelės, kurios kitu atveju nusėda ant plokščių paviršių namuose, ką kasdieniame gyvenime vadiname dulkėmis. Oro valytuvo viduje oras praeina per daugybę filtrų, kurie rūpinasi dulkėmis, žiedadulkėmis, bakterijomis ir įvairiais kvapais. Dėl jonizacijos oro valytuvas užtikrina, kad dalelės suliptų ir nukristų ant žemės, kur jas būtų galima lengvai išsiurbti.

Ar oro valytuvas gali padėti nuo alergijos žiedadulkėms?

Oro valytuvas yra skirtas sumažinti įvairių dalelių kiekį ore, todėl puikiai tinka tiems, kurie kenčia nuo alergijos žiedadulkėms. Ypač svarbu oro valytuvą pastatyti miegamajame, kur didelis žiedadulkių kiekis gali neigiamai paveikti miegą.

Ar oro valytuvas padeda nuo blogo kvapo?

Taip, jei jūsų oro valytuvas turi įmontuotą anglies filtrą, jis pasirūpins blogais kvapais – ši funkcija ypač mėgstama naminių gyvūnėlių savininkų. Patikrinkite, ar anglies filtras tikrai sumontuotas ir ar jis atitinka jūsų poreikius. Skirtingi filtrai atlieka skirtingas funkcijas, pavyzdžiui, žiedadulkes mažinantys filtrai paprastai yra be anglies.

Well A5 ir Well A7

Palepinkite save švariu ir grynu oru savo namuose. „Well A5/A7“ oro valytuvai yra nešiojami ir pritaikomi, todėl juos galite lengvai perkelti į patalpą, kur jų reikia. Oro valytuvą galite pastatyti ant grindų arba pakabinti ant sienos, kad sutaupytumėte grindų ploto. Modernus dizainas su tekstilės elementais stilingai įsilieja į miegamąjį ir kitas erdves, kuriose norite pagerinti oro kokybę. Su mūsų specialiai sukurtais priedais šiuos oro valytuvus lengva pritaikyti jūsų namuose.

„Well A7“ tampa testo nugalėtoju ir yra rekomenduojamas M3

M3 dar kartą išskiria vieną iš „Electrolux“  oro valytuvų. Su pagrindimu "Prabanga ir išmanumas, kas padaro ji unikaliu produktu savo segmente" „Well A7“ tampa testo nugalėtoju ir yra rekomenduojamas M3. Be pažangaus oro valymo, kartu su „Electrolux Wellbeing“ programėle giriamas oro valytuvo dizainas ir „Wi-Fi“ ryšys.

„Well A7“ suteikia jums naujausią oro kokybės informaciją ir leidžia valdyti namų aplinką iš savo išmaniojo telefono. Be to, jis yra nešiojamas. Jūsų patogumui jį galima ne tik pastatyti, bet ir pakabinti ant sienos, kad sutaupytumėte grindų plotą. Taip pat galite pasirinkti savo oro valytuvo išvaizdą su specialiai pritaikytais priedais. Mėgaukitės švaresniais namais be jokių pastangų.

Stilingas ir didelio našumo oro valytuvas

„Electrolux“ oro valytuvas „A7/A5“ buvo apdovanotas „Red Dot Design Award 2021“ ir „iF Design Award 2021“ apdovanojimu už išskirtinį gaminio dizainą.

Nuneškite nešiojamąjį „Well A7“ valytuvą į tą kambarį, kurio labiausiai reikia. Be to, jo keičiami medžiaginiai tekstiliniai užvalkalai leidžia pritaikyti* įvairiems skoniams. Jį galima nešti vienoje rankoje už rankenos ir pastatyti ant dviejų stilingų kojelių. Arba pakabinkite ant sienos, kad sutaupytumėte grindų ploto.

Kokybė patikrinta – apsaugo nuo alergijos

Oro valytuvas yra sertifikuotas ECARF (Europos alergijos tyrimų fondo). Šie specialistai atlieka gaminių ir paslaugų kokybės testus – taip gerindami alergiškų žmonių gyvenimo kokybę.

ECARF patvirtina prietaisą tik tada, kai nepriklausomi tyrimai atitinka jo hipoalergiškumo kriterijus.

Šiaurės šalių astmos ir alergijos asociacija patvirtino oro valytuvą „Well A7“ su „BREEZE“ filtru

Alergiškiems ir sergantiems astma ypač svarbu sukurti sveiką namų aplinką su apsauga nuo ore sklindančių dalelių. Pavyzdžiui, daugelis žmonių nežino, kad žiedadulkių pasitaiko ir patalpose.

Pasirinkite „Well A7“ su „BREEZE“ filtru ir gausite Šiaurės šalių astmos ir alergijos asociacijos patvirtintą produktą. Asociacijos patvirtinimo dėka galite būti tikri, kad bandymai jau atlikti ir, be kita ko, esate apsaugoti nuo žiedadulkių ir dulkių.

*„Well A7“ su „BREEZE“ filtru yra patvirtintas Šiaurės šalių astmos ir alergijos asociacijos.

Stebėkite savo patalpų oro kokybę naudodami Well A5/A7

 • Well A7 suteikia nuolatinį grįžtamąjį ryšį
  Nuolatinis oro kokybės matavimas

  „Well A5“ ir „Well A7“ turi LED šviesos žiedą, kuris realiuoju laiku rodo esamą oro kokybę (PM2,5). Jums užtenka pažvelgti į skirtingas oro kokybės indikatoriaus spalvas.

 • Pažangi penkių pakopų oro valymo sistema
  360 laipsnių oro srauto sistema

  „Well A7“ turi 360 laipsnių oro įleidimo angas palei gaminio priekinės dalies kraštus. Be to, yra 3D ventiliatorius ir penkių pakopų oro filtravimas*.

  *Pagrįsta vidiniais bandymais pagal ANSI-AHAM AC-1-2019 standartą 2020 m. Valymo laikas pagrįstas bandymu, atliktu maksimaliu ventiliatoriaus greičiu 10 m² patalpoje.

   

 • Garso lygis atitinka lengvą lietų
  Garso lygis atitinka lengvą lietų

  23 dB (A)* garso lygį galima palyginti su lengvo lietaus garsu, vadinasi, gerai išsimiegosite švariame ir gryname ore.

  *išmatuota 1 m atstumu nuo oro valytuvo.

 • Valdykite naudodami Wellbeing aplikaciją
  Pilnas valdymas naudojant mobilią programėlę

  Valdykite ir planuokite konkrečias užduotis naudodami „Electrolux Wellbeing“ programėlę. Tokiu būdu galite kontroliuoti oro kokybę ir valdyti oro valymą, kad ir kur būtumėte.

Priedai Well A7 ir „Well A5“ oro valytuvams

Personalizuokite savo oro valytuvus, kad jie geriausiai atitiktų jūsų poreikius

 • Pritaikoma oro valytuvų filtracija
  Pritaikomas filtravimas

  Kiekvieni namai skirtingi. Štai kodėl sukūrėme daugybę filtrų, pritaikytų konkrečioms patalpų oro sąlygoms. Suteikite savo namams natūralaus oro pojūtį ir komforto jausmą.

 • Oro valytuvų dekoro rinkinys
  Dekoro rinkinys

  Sukurtas taip, kad papildytų jūsų stiliaus pojūtį. Kiekvieną dekoro rinkinį sudaro aukščiausios kokybės audinio užvalkalas, pora medinių kojelių ir rankena, pritaikyta tam, kad jūsų valytuvas taptų jūsų namų dizaino dalimi.

 • Prie sienos tvirtinimo laikiklis
  Tvirtinimo prie sienos laikiklis

  Tvirtinkite prie sienos, taupant grindų plotą. Mėgaukitės švaresniais namais su mūsų pirmuoju kelių lygių oro valytuvų asortimentu, skirtu statyti ant grindų arba pakabinti ant sienos, kad sutaupytumėte vietos.

Pasirinkite filtrą Well A5 ir Well A7 modeliams, pagal savo preikius

 • BREATHE

  Specialiai sukurtas „BREATHE“ žiedadulkių filtras sulaiko ir neutralizuoja ore esančias žiedadulkių daleles, todėl atėjus laikui keisti filtrą nesukelia jokių alerginių reakcijų ir jūsų namuose nelieka žiedadulkių.

 • FRESH

  Didelis pažangios aktyvuotos anglies kiekis iš kokoso kevalų reiškia, kad „FRESH“ filtras gali efektyviai sugerti blogus kvapus ir dujas, kurios paprastai būna namuose. Filtras sulaiko organinius junginius, sukeliančius kvapus, susijusius su naminiais gyvūnais, maisto gaminimu ir net buitinėmis cheminėmis medžiagomis.

 • CARE

  „CARE Ultimate“ filtrai yra pagaminti iš unikalaus medžiagų derinio, kuris buvo išbandytas neutralizuojant 99,9 % ore plintančių virusų* ir neleidžiant jiems patekti į namus.

Dažnai užduodami klausimai apie oro valytuvus „Well A5/A7“

3 arba 5 pakopų filtravimas švariam patalpų orui

1 sluoksnis – įmontuotas jonizatorius (tik „Well A7“)
Jonizatorius leidžia filtrui lengviau sugauti visas ore esančias daleles arba nukreipia jas į grindų paviršių, kur jas galima susiurbti.

2 sluoksnis – MESH filtras
Sulaiko didesnes ore esančias dulkių daleles, tokias kaip plaukai, negyva oda, dulkės, pūkai ir kt.

3 sluoksnis – puikus dalelių filtravimas
Unikalus dalelių filtras sudaro labai veiksmingą barjerą nuo mikroskopinių dalelių. Jis sulaiko 99,5 % itin smulkių, net 0,3 mikrometro dydžio dalelių.

4 sluoksnis – antibakterinė apsauga
Apsauga nuo ore plintančių bakterijų yra būtina, norint sukurti sveikesnę namų aplinką. „BREATHE“ žiedadulkių filtras turi antibakterinę dangą, kuri pašalina bakterinius fermentus ląstelių lygiu. Jis taip pat apsaugo nuo bakterijų dauginimosi ir neutralizuoja iki 99,9 % jūsų namų ore esančių bakterijų.

5 sluoksnis – aktyvintos anglies filtras (tik „Well A7“)
Labai porėtos aktyvintos anglies granulių sluoksnis efektyviai sugeria sunkiausius daugelyje namų esančius organinius junginius. Nemalonūs šiukšlių, maisto, naminių gyvūnėlių kvapai, buitinių chemikalų dujos – visa tai neutralizuota, kad jūsų patalpų oras būtų šviežias.

Drėkintuvai ir oro valytuvai – koks skirtumas?

Oro valytuvai ir drėkintuvai turi tą patį pagrindinį tikslą – pagerinti namų oro kokybę – tačiau yra svarbių skirtumų. Drėkintuvas prideda drėgmės, būtent 40–60 % oro drėgnumas yra pageidautinas siekiant sumažinti bakterijų ir pelėsių augimą. Oro valytuvai yra skirti mažų dalelių, tokių kaip dulkės, žiedadulkės ir kitų alergenų valymui.

Kaip veikia pavieniai oro valytuvai?

Oro valytuvai atlieka paprastą procesą. Skirtingų dalelių prisotintas oras patenka į oro valytuvo sistemą, praeina per daugybę filtrų ir išeina švarus, šviežias ir žymiai sveikesnis. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto modelio, oras yra apdorojamas keliais skirtingais būdais: pirminis filtravimas, antibakterinis filtravimas, smulkių dalelių filtravimas ir kvapų filtravimas per anglies filtrus. Procesas taip pat apima jonizaciją, dėl kurios dalelės sulimpa ir nukrenta ant žemės, kur jas galima susiurbti dulkių siurbliu.

Ar oro valytuvai padeda nuo dulkių?

Taip. Oro valytuvas pasirūpina mažomis dalelėmis ore. Tai tos pačios dalelės, kurios kitu atveju nusėda ant plokščių paviršių namuose, ką kasdieniame gyvenime vadiname dulkėmis. Oro valytuvo viduje oras praeina per daugybę filtrų, kurie rūpinasi dulkėmis, žiedadulkėmis, bakterijomis ir įvairiais kvapais. Dėl jonizacijos oro valytuvas užtikrina, kad dalelės suliptų ir nukristų ant žemės, kur jas būtų galima lengvai išsiurbti.

Ar oro valytuvas gali padėti nuo alergijos žiedadulkėms?

Oro valytuvas yra skirtas sumažinti įvairių dalelių kiekį ore, todėl puikiai tinka tiems, kurie kenčia nuo alergijos žiedadulkėms. Ypač svarbu oro valytuvą pastatyti miegamajame, kur didelis žiedadulkių kiekis gali neigiamai paveikti miegą.

Pure A9

Su galingomis funkcijomis ir stilingu dizainu „Pure A9“ oro valytuvas padidina komfortą jūsų namuose. Tylus „Pure A9“ apsaugo nuo tokių dalelių, kaip žiedadulkės, bakterijos, dulkės ir nemalonūs kvapai bei išvalo orą iki 99,9 %. Reaguodamas į oro kokybės pokyčius, gali atitinkamai pritaikyti filtravimą. Oro valytuvas sujungiamas su išmaniuoju telefonu, todėl jums nereikės spėlioti, kada reikia keisti filtrą.

Rekomenduoja Asthma Allergy Nordic

Su pažangia analizės funkcija, reguliuojama galia ir sklandžiu „Wi-Fi“ ryšiu „Pure A9“ yra protinga investicija, naudinga namams ir sveikatai. Būtent jis neutralizuoja iki 99 % visų ore esančių žiedadulkių.

„Pure A9“ atitinka Švedijos, Danijos ir Norvegijos alergijos asociacijų, susibūrusių į Asthma Allergy Nordic, keliamus reikalavimus. Rekomendacija taikoma iki 97 m³ 4 darbo režimu.

Geriausias oro valytuvas pagal Aftonbladet

„Pure A9“ oro valytuvą rekomendavo „Aftonbladet“, kuris jam suteikia „geriausio bandymo“ apdovanojimą. „Pure A9“ apibūdinamas kaip stilingas, intuityvus ir tyliausias iš vertinamų gaminių.

„Kai oro valytuvas yra 20 m² miegamajame, nepastebi, kad jis įjungtas – tačiau jis gali apdoroti iki 100 m² plotą. „Pure A9“ neturi jokių problemų išlaikyti oro kokybės testus“.

Tylus, bet efektyvus

„Pure A9“ veikia tyliai, nepaisant jo galios. Naudodamas „AirSurround“ sistemą, jis tiekia švarų orą iki 92 m² plote. Dėl didelės galios „Pure A9“ gali greitai neutralizuoti ore esančias daleles.

Minimalus vos 17 dB (A)* triukšmo lygis jūsų „Pure A9“ veikia taip tyliai, kad vos pastebėsite. Net esant didžiausiam ventiliatoriaus greičiui, garso lygis siekia tik 49 dB (A)*, tyliau nei įprastas pokalbis prie pietų stalo.

*išmatuota 1m atstumu nuo prietaiso.

Išmanūs filtrų pakeitimai sveikatai ir aplinkai

Kas kiek laiko keisti filtrą? Jums nereikia apie tai galvoti – visa informacija yra „Pure A9“ mobilioje programėlėje. Filtre esanti RFID žyma tiesiogiai susisiekia su jūsų išmaniuoju telefonu ir jums nereikia spėlioti. Tokiu būdu galite išsaugoti filtrą kitam žiedadulkių sezonui, o tai naudinga ir jūsų piniginei, ir aplinkai.

Valdykite oro kokybę su „Pure A9“ oro valytuvu

 • oro valytuvas pure a9 tamsiai pilkos spalvos
  „PureSense“ reaguoja į oro kokybės pokyčius

  Unikali „PureSense“  sistema nuolat matuoja patalpų oro kokybę (PM2,5) ir automatiškai reguliuoja oro srautą, kad užtikrintų kokybišką patalpų orą.

 • Pure a9 su oro erdvine sistema
  „AirSurround“ sistema pasiekia visur

  Skleidžiant orą spiraliniu judesiu, užtikrinamas tolygus išgryninto oro paskleidimas per visą patalpą. 

 • oro valytuvas vaikui
  Veikia taip tyliai, kad beveik nepastebėsite

  Minimalus garso lygis 17 dB(A)*, kurį galima palyginti su šnabždesiu. Kai ventiliatorius veikia visu greičiu, veikimo garsas prilygsta vasaros lietui ir yra atitinkamai tik 46 dB(A)** ir 49 dB(A)***.

   

  * Matuojama 1 metras nuo oro valytuvo
  ** Nurodomas modelis PA91-404GY/PA91-404DG
  *** Nurodomas modelis PA91-604GY/PA91-604DG

 • išmanusis telefonas guli šalia oro valytuvo Pure A9
  Visiška kontrolė

  Naudodamiesi programėle „Wellbeing“ galite gauti tiesioginės informacijos apie oro kokybę jūsų namuose ir reguliuoti nustatymus, kad ir kur būtumėte.

Pure A9 medinės kojelės

Padarykite savo oro valytuvą interjero detale, kuria galite džiaugtis. Papildykite dizainą medinėmis kojelėmis, kurios dera jūsų namų aplinkoje. Galite rinktis iš klasikinio riešutmedžio arba šviesaus beržo - dviejų elegantiškų medžių. Naudojame tvarią ir FSC sertifikuotą medieną iš atsakingai tvarkomų miškų.

Pasirinkite „Pure A9“ filtrą, kuris jums labiausiai tinka

Optimalus visapusis oro filtravimas jūsų namams dėl 360 filtravimo technologijos. Prie prietaiso pridedami standartiniai filtrai, tačiau galima įsigyti filtrus nuo žiedadulkių ar kvapų.

 • vėjas
  Standartinis filtras – BREEZE360

  Smulkių dulkių dalelių filtravimas ✓ ✓
  Žiedadulkių mažinimas ✓
  Sumažina kvapus ir dujų susidarymą ✓ ✓
  Apsaugo nuo bakterijų ✓

  Gyvavimo trukmė: maždaug 1 metai

 • žiedadulkių simbolis
  Žiedadulkių filtras - BREATHE360

  Smulkių dulkių dalelių filtravimas ✓ ✓
  Žiedadulkių filtravimas ✓✓✓
  Sumažina kvapus ir dujas -
  Apsaugo nuo bakterijų ✓

  Gyvavimo trukmė: maždaug 1 metai

 • kvapams ne
  Kvapų filtras - FRESH360

  Smulkių dulkių dalelių filtravimas ✓✓
  Žiedadulkių filtravimas ✓
  Filtruoja kvapus ir dujas ✓✓✓
  Apsaugo nuo bakterijų ✓

  Gyvavimo trukmė: maždaug 1 metai

Dažnai užduodami klausimai apie „Pure A9“ oro valytuvą

5 pakopų filtravimas švariam patalpų orui

Kiekvienas „Pure A9“ filtras susideda iš 5 sluoksnių:

1 sluoksnis – įtaisytas jonizatorius
Jonizatorius leidžia filtrui lengviau sugauti visas ore esančias daleles arba nukreipia jas į grindų paviršių, kur jas galima išsiurbti.

2 sluoksnis – MESH filtras
Sulaiko didesnes ore esančias dulkių daleles, tokias kaip plaukai, negyva oda, dulkės, pūkai ir kt.

3 sluoksnis – iš anksto įkrautas filtras nuo itin smulkių dalelių
Sulaiko 99,5 % net 0,3 mikrono dydžio dalelių, bet taip pat išfiltruoja kai kurias mikroskopines daleles, kurių dydis siekia 0,1 mikrono. Tai apima buitines dulkes, naminių gyvūnėlių pleiskanas, bakterijas ir pelėsių sporas.

4A Sluoksnis  – antibakterinis „IONPURE“
Neutralizuoja iki 99,9 % įprastų bakterijų, aptinkamų namuose ir apsaugo nuo tolesnio bakterijų dauginimosi.

4B sluoksnis – antialerginė priemonė Allersave (tik žiedadulkių filtre „BREATH360“)
Allersave veiksmingai kovoja su visų rūšių augalų žiedadulkėmis ir netgi puikiai tinka nuo erkių, kurių galima rasti pataluose. Sumažina alergenų kiekį 99 %.

5 sluoksnis – aktyvintos anglies filtras (neįtrauktas į žiedadulkių filtrą „BREATH360“)
Labai porėtos aktyvintos anglies granulių sluoksnis efektyviai sugeria daugumą namų aplinkoje esančių lakiųjų organinių junginių. Nemalonūs šiukšlių, maisto, naminių gyvūnėlių kvapai, buitinių chemikalų dujos – visa tai neutralizuojama, kad jūsų patalpų oras būtų šviežias.

Kaip sužinoti, ar laikas keisti filtrą?
Drėkintuvai ir oro valytuvai – koks skirtumas?

Oro valytuvai ir drėkintuvai turi tą patį pagrindinį tikslą – pagerinti namų oro kokybę – tačiau yra svarbių skirtumų. Drėkintuvas prideda drėgmės, būtent 40–60 % oro drėgnumas yra pageidautinas siekiant sumažinti bakterijų ir pelėsių augimą. Oro valytuvai yra skirti mažų dalelių, tokių kaip dulkės, žiedadulkės ir kitų alergenų valymui.

Kaip veikia pavieniai oro valytuvai?

Oro valytuvai atlieka paprastą procesą. Skirtingų dalelių prisotintas oras patenka į oro valytuvo sistemą, praeina per daugybę filtrų ir išeina švarus, šviežias ir žymiai sveikesnis. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto modelio, oras yra apdorojamas keliais skirtingais būdais: pirminis filtravimas, antibakterinis filtravimas, smulkių dalelių filtravimas ir kvapų filtravimas per anglies filtrus. Procesas taip pat apima jonizaciją, dėl kurios dalelės sulimpa ir nukrenta ant žemės, kur jas galima susiurbti dulkių siurbliu.

Ar oro valytuvai padeda nuo dulkių?

Taip. Oro valytuvas pasirūpina mažomis dalelėmis ore. Tai tos pačios dalelės, kurios kitu atveju nusėda ant plokščių paviršių namuose, ką kasdieniame gyvenime vadiname dulkėmis. Oro valytuvo viduje oras praeina per daugybę filtrų, kurie rūpinasi dulkėmis, žiedadulkėmis, bakterijomis ir įvairiais kvapais. Dėl jonizacijos oro valytuvas užtikrina, kad dalelės suliptų ir nukristų ant žemės, kur jas būtų galima lengvai išsiurbti.

Ar oro valytuvas gali padėti nuo alergijos žiedadulkėms?

Oro valytuvas yra skirtas sumažinti įvairių dalelių kiekį ore, todėl puikiai tinka tiems, kurie kenčia nuo alergijos žiedadulkėms. Ypač svarbu oro valytuvą pastatyti miegamajame, kur didelis žiedadulkių kiekis gali neigiamai paveikti miegą.

Ar oro valytuvas padeda nuo blogo kvapo?

Taip, jei jūsų oro valytuvas turi įmontuotą anglies filtrą, jis pasirūpins blogais kvapais – ši funkcija ypač mėgstama naminių gyvūnėlių savininkų. Patikrinkite, ar anglies filtras tikrai sumontuotas ir ar jis atitinka jūsų poreikius. Skirtingi filtrai atlieka skirtingas funkcijas, pavyzdžiui, žiedadulkes mažinantys filtrai paprastai yra be anglies.