Pirkimo gidas

Raskite Jums tinkamiausią šaldytuvą

Maistas


Kokius maisto produktus laikysite šaldiklyje?

Šviežius vaisius ir daržoves. Sutalpinkite net ir stambius maisto produktus rinkdamiesi didesnį stalčių vaisiams ir daržovėms. Jei dažnai perkate šviežius ir greitai gendančius maisto produktus, tuomet ieškokite prietaiso su didesne šaldytuvo dalimi.

Mėsą ir žuvį. Šaldytuvų modeliai, turintys iki 0 °C atvėsinamą „NaturaFresh“ skyrių, padės išlaikyti mėsos ir žuvies produktus šviežius ilgiau.

Gėrimai. Galite rinktis vyno laikiklius, buteliams pritaikomas šaldytuvo sieneles ar įstatomą vyno aušintuvą. Kai kuriuose šaldiklių modeliuose įmontuotas ledo dozatorius.

Šaldytus produktus. Jei dažnai perkate šaldytus maisto produktus, rinkitės šaldiklį, kurio talpa prilygtų šaldytuvo talpai

Matmenys

Kokio stiliaus šaldytuvas ir šaldiklis tinkamiausias Jūsų virtuvei?

Dviduris – išskirtinio dydžio šaldytuvas ir šaldiklis su papildomu ledo ir vandens dozatoriumi pasirinktiems modeliams.

Kombi – šaldytuvo ir šaldiklio kombinacija su atskiromis durimis. Taip pat galite rinktis iš modelių, kurių šaldymo kamera yra apačioje arba viršuje.

Įmontuojamas – šie šaldytuvai montuojami virtuvinių spintelių viduje, tad dera prie interjero. Rinktis galite iš kartu sudedamo šaldytuvo ir šaldymo kameros bei atskirų šaldytuvo ir šaldiklio sekcijų.

Electrolux šaldytuvų aukštis ir plotis skiriasi, todėl iš gausybės skirtingų prietaisų tikrai išsirinksite norimą.

Talpa

Šaldytuvų ir šaldiklių talpa matuojama litrais.

Iki 200 litrų – mažoms virtuvėms
200–300 litrų – vidutinio dydžio virtuvėms
300–400 litrų – didelėms virtuvėms

Specialisto patarimas. Stenkitės šaldytuve palikti šiek tiek laisvos erdvės, kad oras galėtų tinkamai cirkuliuoti ir būtų užtikrintas tinkamas šaldymas.

 

Galia

Optimalus energijos suvartojimas atsiperka mažesnėmis elektros sąnaudomis. „Electrolux“ laikosi pasaulinio lygio kokybės standartų, todėl nuo 2014 metų visi mūsų šaldytuvai turi bent minimalų A+ energijos vertinimą, o aukščiausia klasė žymima A+++. Palyginimui: A++ klasės šaldytuvas yra net 21 % galingesnis ir efektyviau taupo sąnaudas nei A+ klasės prietaisas.

Specialisto patarimas. Taupykite elektros energiją atitraukdami šaldytuvą ir šaldiklį nuo radiatorių ar viryklės.

Išsirinkite savo šaldytuvą

„Electrolux“ pasirūpins, kad bet kokie produktai šaldytuve ir šaldiklyje ilgai išliktų švieži ir natūralaus skonio.

Universalioji „Flex“ serija

Lankstumas yra svarbiausias. „Electrolux“ be galo svarbu rasti sprendimus, palengvinančius virtuvės kasdienybę. Įstatykite produktus kaip tik patys norite. Išlaikykite produktus šviežius, pritaikykite išmatavimus, efektyviai planuokite su mūsų naujuoju „Flex range“ šaldytuvu.

Atnaujinti išmatavimai neblėstančiam skoniui

Pristatome tikrąjį erdvės herojų. Dėl išskirtinio aukščio, 800 serijos praktiškas „MultiSpace“ šaldytuvas-šaldiklis turi daugiau vietos nei standartiniai šaldytuvai. Išmanioji saugykla užtikrina lankstumą išlaikant produktus šviežius, todėl visuomet rasite vietos naujiems pirkiniams.

800 serijos aukštas „MultiSpace“ šaldytuvas

800 serijos aukštas „MultiSpace“ šaldytuvas

 • Maksimalus erdvės lankstumas su aukštu „MultiSpace“ šaldytuvu
 • Pasukite, pasiekite, paimkite su 360 laipsnių sukiojama lentyna „SpinView“
 • Jūsų produktai, jūsų pasirinkimas su keičiamos durelių erdvės sistema „CustomFlex“
 • Pritaikoma erdvė su išimamomis lentynomis „FlexiShelf“
 • Perkelia šaldytuvo padėklą
  360 laipsnių sukiojama lentyna „SpinView®“

   Pristatome pirmąją rinkoje besisukančią lentyną. Apskritą lentyną galite sukti į abi puses, todėl jums nebereikės ilgai ieškoti šaldytuvo gale esančių produktų. Lengva prieiga prie produktų ir mažiau maisto atliekų.

 • Keičiamos durelių erdvės sistema „CustomFlex®“

  Kiekvienas produktas turi savo vietą. Pagal poreikius pritaikykite šaldytuvo duryse esančius stalčius. Nuo smidrų daigų iki mėlynių dėžučių – viskas tilps idealiai. Be to, lentynos lengvai išimamos.

 • Desertai šaldytuve
  Išimamos lentynos „FlexiShelf“

  Su išimamomis lentynomis „FlexiShelf“ galite perstatyti šaldytuvo vidų, taip, kad jis geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Norėdami rasti daugiau vietos aukštiems produktams, ištraukite visą arba tik pusę kilnojamos stiklinės lentynos. Taip galėsite laikyti aukštus butelius ar daug mažesnių produktų.

Kiekvienas produktas visuomet prieinamas

Pristatome atvirą prieigą kada tik jums prireiks. Su novatoriška 360 laipsnių besisukančia „SpinView lentyna visuomet galėsite pasiekti visus norimus produktus. Šis išskirtinis sprendimas sukurtas palengvinti prieigą prie maisto produktų, esančių šaldytuvo gale. Sumažinkite iššvaistomą maistą, nes nuo šiol nebepamiršite turimų produktų.

700 serijos šaldytuvas su 360 laipsnių sukiojama lentyna „SpinView“

700 serijos šaldytuvas su 360 laipsnių sukiojama lentyna „SpinView“

 • Kompromisų neturintis, didelis stalčius „MaxiBox“
 • Taupykite vietą naudodami butelių stovą
 • Atvira prieiga su stalčių bėgeliais „Drawers on Runners“
 • Moteris perkelia šaldytuvo lentynas
  Keičiamos durelių erdvės sistema „CustomFlex®“

  „CustomFlex®“ suteikia visišką laisvę perstatyti šaldytuvo vidų – pritaikykite duryse esančias kilnojamas lentynas savo patogumui. Šie stalčiai yra lengvai išimami, todėl pritrūkus vietos, galite juos perkelti.

 • Daržovės šaldiklyje
  Didelis stalčius „MaxiBox“

  Kartais sunku rasti ir matyti visą turimą maistą. Su dideliu „MaxiBox“ šaldiklio stalčiumi galėsite matyti visus jame esančius produktus.

 • Vyno buteliai šaldytuve
  Butelių laikiklis

  Išnaudokite erdvę praktiškai, su specialiu butelių laikikliu. Laikiklį galima lengvai įstatyti daugelyje šaldytuvų ir taip padidinti šaldytuvo vietą viduje. Visuomet po ranka turėsite šaltų gėrimų. Kadangi po laikikliu lieka nepanaudotos vietos, kiekvienas centimetras bus išnaudotas išmintingai

 • Daržovės šaldytuve
  Stalčiai su bėgeliais „Drawers on Runners“

  Ar galėtumėte atsispirti automatiškai užsidarantiems stalčiams ir jų teikiamam patogumui? Jums nebereikės stumdyti sunkių stalčių – nuo šiol jie užsidarys patys. Šaldytuvas turi tarnauti jums ir palengvinti gyvenimą virtuvėje.

Jūsų produktai, jūsų būdai

600 serijos šaldytuve-šaldikylje su keičiamos durelių erdvės sistema „CustomFlex®“ kiekvienas produktas turi savo vietą. Pagal poreikius pritaikykite šaldytuvo duryse esančius stalčius. Nuo smidrų daigų iki mėlynių dėžučių – viskas tilps idealiai. Be to, lentynos lengvai išimamos.

600 serijos šaldytuvas su keičiamos durelių erdvės sistema „CustomFlex®“

600 serijos šaldytuvas su keičiamos durelių erdvės sistema „CustomFlex®“

 • Pritaikoma erdvė su keičiamos durelių erdvės sistema „CustomFlex“
 • Itin švieži produktai su šaltį ir drėgmę apjungiančia technologija „TwinTech®“
 • Jokio ledėjimo
 • Kompromisų neturintis, didelis stalčius „MaxiBox“
 • Salotos ant pjaustymo lentos
  Šaltį ir drėgmę apjungianti technologija „TwinTech“

  „TwinTech®“ technologija užtikrina optimalų drėgmės lygį šaldytuve. Dėl atskiros oro šaldymo sistemos, maistas šaldytuve ilgiau išlieka šviežias ir gardus. Tegu jūsų salotos ir salierai išlieka traškūs šaldytuve net ir po 7 dienų.

 • Šviežios daržovės ant pjaustymo lentos
  Oro cirkuliacijos sistema „MultiFlow“

  Išlaikykite daržoves šviežias, lyg ką tik iš parduotuvės. „Electrolux“ technologijos dėka oras efektyviai cirkuliuoja ir palaiko tinkamą temperatūrą. Šis šaldymo metodas ilgiau išsaugo maistą ir neleidžia jam sugesti. 

 • Daržovės dėžutėse šaldiklyje
  Užšalti neleidžianti sistema „NoFrost“

  Pamirškite šaldiklio atšildymą. Su mūsų ledėjimą stabdančia technologija, jums nebereikės atšildyti šaldiklio, nes jis apsaugotas nuo apledėjimo. Išlaikykite natūralų šaldiklyje laikomo maisto skonį ir tekstūrą.

 • Daržovės šaldiklyje
  Didelis stalčius „MaxiBox“

  Kartais sunku rasti ir matyti visą turimą maistą. Su dideliu „MaxiBox“ šaldiklio stalčiumi galėsite matyti visus jame esančius produktus.

Profesionalioji „Pro“ serija

Mūsų „Pro“ linija, naudodama visapuses maisto išlaikymo technologijas, užtikrina geriausias laikymo sąlygas jūsų šaldytuve.

Tiksli temperatūra išlaiko produktus šviežius tris kartus ilgiau

900 serijos šaldytuvas su 0 °C temperatūrą palaikančiu skyriumi „NaturaFresh“ išlaiko produktus šviežius tris kartus ilgiau nei standartiniai šaldytuvai. Sukurkite puikiais laikymo sąlygas itin tiksliai nustatydami temperatūrą ir drėgmės lygį šaldytuve

900 serijos šaldytuvas su 0 °C skyriumi „NaturaFresh“

900 serijos šaldytuvas su 0 °C skyriumi „NaturaFresh“

 • Jokių nemalonių kvapų su anglies filtru „CleanAir“
 • Paprastas lietimui jautrus valdymas
 • Išlaikykite natūralią tekstūrą su greito užšaldymo funkcija „FastFreeze“
 • Akimirksniu atšaldykite produktus su greito vėsinimo funkcija „FastCool“
 • Šviežios daržovės ant pjaustymo lentos
  Oro cirkuliacijos sistema „MultiFlow“

  Išlaikykite daržoves šviežias, lyg ką tik iš parduotuvės. „Electrolux“ technologijos dėka oras efektyviai cirkuliuoja ir palaiko tinkamą temperatūrą. Šis šaldymo metodas ilgiau išsaugo maistą ir neleidžia jam sugesti. 

 • Šaldytuvo filtras
  Anglies filtras „CleanAir“

  „CleanAir“ filtras panaikina nemalonius šaldytuvo ir šaldiklio kvapus, sulaikydamas, neutralizuodamas ir pašalindamas kvapus sukeliančias molekules. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą filtrą keiskite kas šešis mėnesius.

 • LED ekranas ant šaldytuvo
  Lietimui jautrus valdymas

  Valdymas prisilietimu palengvina prieigą prie šaldytuvo nustatymų ir funkcijų. LED ekrane galite lengvai pakeisti šaldytuvo temperatūros lygį.

Šviežia. Trašku. Maistinga

800 serijos šaldytuvas-šaldiklis su tinkamą drėgmės lygį palaikančiu stalčiumi „UltraFresh+“ išlaiko natūralų vaisių ir daržovių šviežumą. Uždaromas stalčius turi drėgmės membraną, kuri automatiškai reguliuoja drėgmės lygį ir išlaiko daržovių traškesį. Antioksidantinis filtras apsaugo produktų spalvą ir išlaiko juos šviežius.

800 serijos šaldytuvas su tinkamą drėgmę palaikančiu stalčiumi „UltraFresh+“

800 serijos šaldytuvas su tinkamą drėgmę palaikančiu stalčiumi „UltraFresh+“

 • Natūralūs skoniai su tinkamą drėgmę palaikančiu stalčiumi „UltraFresh+“
 • Pritaikytas rūpestis produktams su 0 °C skyriumi „NaturaFresh“
 • Itin švieži produktai su šaltį ir drėgmę apjungiančia technologija „TwinTech®“
 • Paprastas lietimui jautrus valdymas
 • Palyginami du mėsos gabalai
  0 °C skyrius „NaturaFresh“

  Nesvarbu, kokius maisto produktus laikote šaldytuve, tinkamai jais pasirūpins iki 0 °C atvėsinantis skyrius „NaturaFresh“. Parinkdama tinkamą temperatūrą ir drėgmės lygį, talpykla sukuria idealias sąlygas visiems produktams. Išlaikykite šviežumą ir natūralų skonį gardiems rezultatams.

 • Šviežios salotos ant pjaustymo lentos
  Šaltį ir drėgmę apjungianti technologija „TwinTech“

  „TwinTech®“ technologija užtikrina optimalų drėgmės lygį šaldytuve. Dėl atskiros oro šaldymo sistemos, maistas šaldytuve ilgiau išlieka šviežias ir gardus. Tegu jūsų salotos ir salierai išlieka traškūs šaldytuve net ir po 7 dienų.

 • LED ekranas ant šaldytuvo
  Lietimui jautrus valdymas

  Valdymas prisilietimu palengvina prieigą prie šaldytuvo nustatymų ir funkcijų. LED ekrane galite lengvai pakeisti šaldytuvo temperatūros lygį.

Produktai ilgiau išlieka skanūs

700 serijos šaldytuvas-šaldiklis turi iki 0 °C atvėsinamą skyrių „NaturaFresh“ – tai idealios laikymo sąlygos mėsai ir žuviai. Pritaikant temperatūrą ir drėgmės lygi, sukuriama ideali aplinka produktams laikyti. Mėgaukitės, lyg jie būtų ką tik iš parduotuvės.

700 serijos šaldytuvas su iki 0 °C atvėsinamų skyriumi „NaturaFresh“

700 serijos šaldytuvas su iki 0 °C atvėsinamų skyriumi „NaturaFresh“

 • „NaturaFresh“ – iki 0°C atvėsinamas skyrius maksimaliam skoniui
 • Jokių nemalonių kvapų su anglies filtru „CleanAir“
 • Išlaikykite natūralią tekstūrą su greito užšaldymo funkcija „FastFreeze“
 • Akimirksniu atšaldykite produktus su greito vėsinimo funkcija „FastCool“
 • Šviežios daržovės ant pjaustymo lentos
  Oro cirkuliacijos sistema „MultiFlow“

  Išlaikykite daržoves šviežias, lyg ką tik iš parduotuvės. „Electrolux“ technologijos dėka oras efektyviai cirkuliuoja ir palaiko tinkamą temperatūrą. Šis šaldymo metodas ilgiau išsaugo maistą ir neleidžia jam sugesti. 

 • Šaldytuvo filtras
  Anglies filtras „CleanAir“

  „CleanAir“ filtras panaikina nemalonius šaldytuvo ir šaldiklio kvapus, sulaikydamas, neutralizuodamas ir pašalindamas kvapus sukeliančias molekules. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą filtrą keiskite kas šešis mėnesius.

 • LED ekranas ant šaldytuvo
  Lietimui jautrus valdymas

  Valdymas prisilietimu palengvina prieigą prie šaldytuvo nustatymų ir funkcijų. LED ekrane galite lengvai pakeisti šaldytuvo temperatūros lygį.

Stabili temperatūra, ilgiau išliekantys skoniai

Su 600 serijos šaldytuvu ir jame esančia oro cirkuliacijos sistema „MultiFlow“ išlaikykite produktus šviežius, lyg ką tik iš parduotuvės. Ši technologija cirkuliuoja šaltą orą palaikydama stabilią temperatūrą. Toks šaldymo procesas apsaugo maistą ir neleidžia jam sugesti.

600 serijos šaldytuvas su oro cirkuliacijos sistema „MultiFlow“

600 serijos šaldytuvas su oro cirkuliacijos sistema „MultiFlow“

 • „NaturaFresh“ – iki 0°C atvėsinamas skyrius maksimaliam skoniui
 • Jokių nemalonių kvapų su anglies filtru „CleanAir“
 • Paprastas lietimui jautrus valdymas
 • Išlaikykite natūralią tekstūrą su greito užšaldymo funkcija „FastFreeze“
 • Akimirksniu atšaldykite produktus su greito vėsinimo funkcija „FastCool“
 • Daržovės šaldiklyje
  Didelis stalčius „MaxiBox“

  Kartais sunku rasti ir matyti visą turimą maistą. Su dideliu „MaxiBox“ šaldiklio stalčiumi galėsite matyti visus jame esančius produktus.

 • Daržovės šaldytuve
  Stalčiai su bėgeliais „Drawers on Runners“

  Ar galėtumėte atsispirti automatiškai užsidarantiems stalčiams ir jų teikiamam patogumui? Jums nebereikės stumdyti sunkių stalčių – nuo šiol jie užsidarys patys. Šaldytuvas turi tarnauti jums ir palengvinti gyvenimą virtuvėje.

 • desserts and cheese in refrigerator
  Išimamos lentynos „FlexiShelf“

  Su išimamomis lentynomis „FlexiShelf“ galite perstatyti šaldytuvo vidų, taip, kad jis geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Norėdami rasti daugiau vietos aukštiems produktams, ištraukite visą arba tik pusę kilnojamos stiklinės lentynos. Taip galėsite laikyti aukštus butelius ar daug mažesnių produktų.

Atšildykite rečiau

Dėl integruotos, nuo ledėjimo apsaugančios, sistemos „300 LowFrost“, šaldytuvas-šaldiklis apsaugomas nuo apledėjimo. Mūsų sistema sumažina ledėjimą, todėl prietaisą atšildyti galima daug rečiau.

300 serijos šaldytuvas su apsauga nuo apledėjimo „Lowfrost“

300 serijos šaldytuvas su apsauga nuo apledėjimo „Lowfrost“

 • Produktų kokybės apsauga su skyriumi šviežiems produktams „FreshBox“
 • Drėgmės kontrolė šviežiems žalumynams
 • Paprastas lietimui jautrus valdymas
 • Išlaikykite natūralią tekstūrą su greito užšaldymo funkcija „FastFreeze“
 • Salotos ir žuvis šaldytuve
  Skyrius šviežiems produktams „FreshBox“

  Mes sukūrėme šį skyrių tam, kad tinkamai pasirūpintume jūsų produktų kokybe. Šiame stalčiuje laikykite mėsą ir žuvį – toliau nuo kitų gėrybių, kad susidarytų tinkamos sąlygos. Skyrius palaiko žemesnę temperatūrą ir taip ilgiau išlaikomas šviežumas bei skonis.

 • Šaldytuvo filtras
  Anglies filtras „CleanAir“

  „CleanAir“ filtras panaikina nemalonius šaldytuvo ir šaldiklio kvapus, sulaikydamas, neutralizuodamas ir pašalindamas kvapus sukeliančias molekules. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą filtrą keiskite kas šešis mėnesius.

 • Šaldytos uogos ir daržovės
  Greito užšaldymo funkcija „FastFreeze“

  „FastFreeze“ funkcija užšaldo produktus greičiau. Išsaugomas natūralus skonis, spalva ir maistingumas.

„Sense“ pasirinkimas

Šaldytuve laikomi produktai yra kertinis virtuvės akmuo, tad nenuostabu, kad norite užtikrinti geriausią priežiūrą ir laikymo sąlygas. Su mūsų šaldytuvais galite būti ramūs, nes jūsų produktams bus užtikrinta tinkama temperatūra ir drėgmės lygis. Leiskite „Sense-range“ šaldytuvams pasirūpinti produktais, o jūs tuo tarpu galite susikoncentruoti į maisto gaminimą.

Šaldytuvas ar šaldiklis - jums spręsti

„900 MultiSwitch“ pritaikomi šaldytuvo-šaldiklio skyriai gali atvėsinti arba šaldyti maistą. Mėgaukitės erdviu „900 MultiSwitch“ šaldytuvu-šaldikliu. Skyriuose galite nustatyti temperatūrą nuo -18 iki 7°C, taip sukurdami idealias laikymo sąlygas. Tai paprastas sprendimas gardiems rezultatams.

„900 MultiSwitch“ šaldytuvas

„900 MultiSwitch“ šaldytuvas

 • „900 MultiSwitch“ šaldytuvo-šaldiklio pritaikomi skyriai
 • Itin švieži produktai net po 7 dienų su „TwinTech®“
 • „TasteLock“ natūraliam šviežumui
 • Paprastas valdymas su „Electronic Touch Controls“
 • Šviežios salotos ant pjaustymo lentos
  Šaltį ir drėgmę apjungianti technologija „TwinTech“

  „TwinTech®“ technologija užtikrina optimalų drėgmės lygį šaldytuve. Dėl atskiros oro šaldymo sistemos, maistas šaldytuve ilgiau išlieka šviežias ir gardus. Tegu jūsų salotos ir salierai išlieka traškūs šaldytuve net ir po 7 dienų.

 • Švieži brokoliai lėkštėje
  Idealią drėgmę palaikanti funkcija „TasteLock“

  „TasteLock“ funkcija užtikrina, jog šaldytuve esanti temperatūra ir drėgmė būtų tinkama jame laikomiems vaisiams ir daržovėms. Išlaikykite vaisius ir daržoves šviežius net iki 7 dienų! „TasteLock“ stalčius naudoja automatinio drėgmės reguliavimo filtrą, automatiškai išlaisvinantį perteklinę drėgmę. Taip išlaikomas sultingumas ir šviežumas, todėl galite būti užtikrinti, kad visi produktai laikomi idealiomis sąlygomis.

 • LED ekranas ant šaldytuvo
  Lietimui jautrus valdymas

  Valdymas prisilietimu palengvina prieigą prie šaldytuvo nustatymų ir funkcijų. LED ekrane galite lengvai pakeisti šaldytuvo temperatūros lygį.