Atraskite

Indukcinės kaitlentės

Ledo kubelis, gulintis ant vėsaus „Electrolux“ indukcinės kaitlentės paviršiaus, greta puodo su verdančiu vandeniu

Švariausias, saugiausias paviršius

Indukcinės kaitlentės prisitaiko prie maisto ruošimo indų ir užtikrina greitą bei vienodą kaitinimą. Jei ant kaitlentės nėra puodo ar keptuvės, kaitvietė nekaista. Nenaudojamas paviršius išlieka vėsus, todėl indukcinė kaitlentė yra saugesnė. Niekas nepridegs, be to, nešvarumai neturės kur pasislėpti ant glotnaus, plokščio paviršiaus. Mažiau laiko valymui, daugiau laiko mėgautis maistu.

„Electrolux“ indukcinės kaitlentės valdymo skydelis

Tinkamas karštis akimirksniu

Indukcinėje kaitlentėje paprasta reguliuoti temperatūrą ir gauti norimą rezultatą. Pastumkite valdiklius ir kaitinimas iškart pasikeis. Nebus sunku išlaikyti padažą tinkamos temperatūros be jokio pavojaus jį prideginti. Tikslus karščio valdymas taip pat reiškia, kad mažiau energijos bus iššvaistoma, todėl už elektrą mokėsite mažiau.

„Electrolux“ indukcine kaitlente galima pagaminti daug skirtingų ir puikių patiekalų

Gaminkite daugiau vienu kartu

Mėgaukitės erdve, naudodami maisto gaminimo sritį „FlexiBridge“. Su ja galite sujungti iki 4 skirtingų kaitviečių ir gaminti viską vienodoje ir pastovioje temperatūroje. Gaminant šeimos dydžio patiekalus nereikia rūpintis dėl per karštos ar per šaltos keptuvės. Atsipalaiduokite ir džiaukitės rezultatu.

Prikaistuvis ant „Electrolux Infinite™ Pure“ indukcinės viryklės

Prabangus paprastumas

„Infinite™ Pure“ – stilingas Jūsų virtuvės akcentas. Kol nepaspausite maitinimo mygtuko, ant kaitlentės nematysite jokių valdiklių ar kaitviečių. Užsidegus skaidriam raudonam šviesos diodų ekranui žinosite, kad jau galima gaminti. Įjungta ar išjungta, kaitlentė suteiks Jūsų virtuvei šiuolaikiškos estetikos.

Virtuvės šefas, saugiai valantis „Electrolux“ indukcinę viryklę

Momentinė apžvalga

 Dideliame ekrane iškart matosi viskas, ko reikia, pavyzdžiui, kiekvieno puodo padėtis ir kaitinimo lygis po juo. Paprasta greitai reguliuoti temperatūrą ir nustatyti laikmačius. Tai ideali kaitlentė sudėtingiems kulinariniams šedevrams gaminti.

Indukcijos privalumai

 • Sustabdymo ir paleidimo mygtukas ant „Electrolux“ indukcinės kaitlentės
  1
  Momentinis kaitinimo didinimas

  Greičiau mėgaukitės puikiais patiekalais, naudodami sparčiojo įkaitinimo mygtuką. Puikiai tinka gaminimui paskutinę minutę.

 • Sustabdymo ir paleidimo mygtukas ant „Electrolux“ indukcinės kaitlentės
  2
  Pristabdyti ir tęsti

  Kai turite atsitraukti, vienu mygtuko „Sustabdyti ir paleisti“ palietimu sustabdysite kaitinimą. Dar sykį paspaudę galėsite tęsti su tais pačiais nustatymais.

 • Iš puodo į gartraukį kylantys garai
  3
  Automatiškai valdomas gartraukis

  „Hob2Hood“ funkcija įjungia gartraukį ir nustato jo galingumą pagal kaitlentę.

Paveikslėlis, kuriame pavaizduota, kaip prikaistuvis perkeliamas iš karštos „PowerSlide“ sekcijos į vėsesnę.

Nuo skrudinimo iki šildymo tik vienu judesiu

Išgaravo padažas keptuvėje, kurioje kepa mėsa ar žuvis? Kai reikia greitai ir lengvai pakeisti kaitinimą, naudokite „PowerSlide“. Gaminant Jums nereikia per daug galvoti apie temperatūros padidinimą ir sumažinimą – paprasčiausiai pastumkite keptuvę nuo vienos zonos prie kitos. „PowerSlide“ suteikia Jums daugiau laisvės ir lankstumo, nesvarbu, ką gamintumėte.

Paveikslėlis, kuriame pavaizduota, kaip „Electrolux“ indukcinė kaitlentė sklandžiai prijungiama prie „Electrolux“ gartraukio.

Susitelkite ties maistu

Leiskite kaitlentei valdyti gartraukį, kad Jūs galėtumėte susitelkti ties gaminimu. Funkcija „Hob2Hood“ automatiškai kartu su kaitlente įjungia gartraukį ir vėliau reguliuoja garų ištraukimą. Padidinus ar sumažinus karštį, padidinama ar sumažinama ir gartraukio galia.

Ar man reikia naujų puodų ir keptuvių indukcinei kaitlentei?

Dauguma šiuolaikinių maisto ruošimo indų tinka indukcinėms kaitlentėms. Jeigu nesate tikri, pasitikrinkite naudodami magnetą. Jeigu magnetas limpa prie puodo ar keptuvės dugno, indas yra tinkamas indukcinei kaitlentei. Mūsų kolekcijos „Infinite Chef“ gaminiai įkaista 14 kartų greičiau nei nerūdijančiojo plieno indai. „Infinite Chef“ puikiai tinka indukcinėms kaitlentėms.

Ėriena su morkomis, kepama „Electrolux“ grilyje „Plancha“

Išryškinkite skonį

Geriausiems patiekalams pagaminti reikia geriausių įrankių. Mes galime pasiūlyti iš geriausių medžiagų pagamintas priemones, skirtas kiekvienam gaminimo būdui. Su jomis galite pilnai išnaudoti savo indukcinės kaitlentės galimybes. Neprisvylantis grilis „Plancha“ suteiks Jums galimybę sveikai gaminti ant grotelių, apkepti ar paskrudinti be riebalų.