Atraskite

Gartraukius

Stiklo ir nerūdijančiojo plieno kamino tipo gartraukis virš puodo, padėto ant indukcinės kaitlentės

Gaminimas be trukdžių

Galime Jums pasiūlyti gartraukį, kuris būtų pakankamai galingas netgi didelę virtuvę išlaikyti be nemalonaus kvapo, ir pakankamai tylus, kad išliktų beveik nepastebėtas. „Electrolux“ gartraukiai skleidžia 40–70 dB triukšmą – 40 dB gartraukis veikia tyliau nei šnabždesys netgi galingiausiu režimu. Be to, su funkcija „Hob2Hood“ ištraukimas niekada nebus garsesnis nei reikia.

AUTOMATIŠKAI ĮSIJUNGIANTIS GARTRAUKIS

Prireikus, visada galima pereiti prie rankinio kaitlentės ar gartraukio valdymo.

Indukcinės kaitlentės valdiklių vaizdas iš arti

Sklandžiam maisto gaminimui

Susitelkite į tai, kas tikrai svarbu virtuvėje. Naudojant technologiją „Hob2Hood“, kaitlentė įjungia gartraukį ir nustato ištraukimo greitį pagal tai, ką ir kaip gaminate. Todėl galite virti, skrudinti ar kepti neliesdami gartraukio ir net negalvodami apie garų ištraukimą.

„Electrolux“ gartraukis, ištraukiamas iš darbastalio

Didžiausias pasirinkimas rinkoje

Jaukumas ir nepriekaištingas stilius Jūsų virtuvėje. Turime platų kaitlenčių ir gartraukių pasirinkimą, todėl lengvai surasite derinį, tiksiantį prie Jūsų virtuvės dizaino. Mūsų produktų pasirinkimas – plačiausias tarp panašios technologijos prietaisų gamintojų. Siūlome tylų, veiksmingą, automatinį garų ištraukimą ir puikų stilių.

Galingas ištraukimas ir gaivesnė virtuvė.

Ilgalaikis patvarumas dėl nerūdijančio plieno riebalų filtro.

Nematomas pagalbininkas gaiviam virtuvės orui užtikrinti.

„Hob2Hood“ funkcija.

„Electrolux“ gartraukis virš verdančio puodo ant indukcinės kaitlentės

Veiksmingas energijos vartojimas

Gartraukių energinį efektyvumą suprasti nėra sudėtinga. Jie skirstomi į klases nuo F iki A+ pagal metines energijos sąnaudas, riebalų filtravimą, apšvietimo ir triukšmo lygį esant didžiausiam greičiui. „Electrolux“ siūlo Jums platų A klasės gartraukių asortimentą.