PIRKIMO GIDAS

Raskite Jums tinkamiausią garų rinktuvą

Stilius

Įvairių dydžių ir formų gartraukiai.

Erdviniai gartraukiai. Puikiai tinka, jei Jūsų orkaitė yra virtuvės centre. Šie garų rinktuvai yra įtaisomi lubose.
Sieniniai gartraukiai. Šio tipo garų rinktuvai yra įvairių formų ir dydžių: T formos, piramidės ar vertikalūs. Jie montuojami prie virtuvės sienos.
Įstatomi gartraukiai. Beveik nepastebimi, idealiai susilieja su virtuvės dizainu.
Gartraukiai, montuojami į spintelę. Šie garų rinktuvai mmonuojami virtuvinės spintelės viduje.
Gartraukiai, montuojami po spintele. Sutaupykite vietos virtuvėje ir rinkitės garų rinktuvus, kuriuos galima įstatyti po spintele virš orkaitės.

Specialisto patarimas. Laikykitės rekomenduojamo atstumo tarp orkaitės ir garų rinktuvo.

Instaliacija ir oro cirkuliacija

Garų išmetimas per išorinį ventiliatorių. Šie gartraukiai turi specialų ventiliatorių, kuris pašalina susirinkusius garus ir drėgmę. Prieš tokį rinkdamiesi, atkreipkite dėmesį į ortakių ilgį, išsidėstymą ir tipą.

Recirkuliaciniai gartraukiai. Šiems garų rinktuvams nereikia išorinio ventiliatoriaus. Jie valo orą per anglies pluošto filtrus.


Specialisto patarimas. Įjunkite garų rinktuvą prieš pradėdami gaminti, kad oras pradėtų cirkuliuoti anksčiau.

Ekstrakcijos galia

Renkantis skirtingų pajėgumų garų rinktuvus, svarbu apskaičiuoti minimalų ir maksimalų ekstrakcijos lygį. Tam patariame atkreipti dėmesį į šiuos paprastus žingsnius:

 1. Išmatuokite virtuvės ilgį, plotį ir aukštį.
 2. Padauginkite: ilgis x plotis x aukštis = kambario tūris.
 3. Padauginkite kambario tūrį iš 6 = minimalus ekstrakcijos lygis (6 oro perdavimai per valandą, gaminimui naudojant mažą liepsną).
 4. Padauginkite kambario tūrį iš 12 = maksimalus ekstrakcijos lygis (12 oro perdavimų per valandą gaminant visu pajėgumu).

Triukšmo lygis

Kad gaminimas teiktų vien malonumą, rinkitės tylų garų rinktuvą. „Electrolux“ garų rinktuvų triukšmo lygis varijuoja nuo 40 iki 70 dB. Pavyzdžiui, šnabždesio garso aukštis siekia 40 dB, o normalaus pokalbio tarp 60 ir 70 dB.

Ortakių dizainas gali paveikti triukšmo lygį. Sumažinkite apsukas pasirinkdami garso izoliavimo priemones.

Filtrai

Visi garų rinktuvai turi filtrus, kurie surenka ore esančius riebalus. Priklausomai nuo tipo, šie filtrai turėtų būti reguliariai pakeičiami (vienkartiniai filtrai) arba išvalomi (metaliniai filtrai). Metalinius riebalų filtrus galite pamerkti į vandenį ir išvalyti rankomis arba plauti indaplovėje, pasirinkę 60–70 °C programą.

Recirkuliaciniai gartraukiai turi aktyviosios anglies filtrus, pašalinančius kvapus. Jie turėtų būti pakeičiami arba išvalomi kas keturis mėnesius (jei gartraukis naudojamas dažnai, keisti galima dažniau).

Išsirinkite Jums tinkamiausią garų rinktuvą

„Electrolux“ garų rinktuvai pasižymi galinga oro ekstrakcija, tyliu veikimu ir visame pasaulyje pripažintu dizainu. Atraskite tinkamiausią Jums.

Universalioji „Flex“ serija

Mes siūlome tobulus nustatymus nepriekaištingam skoniui. Vos vienu mygtuko paspaudimu mėgaukitės gaiviu oru virtuvėje. 

Gaivi virtuvė, tyliai

Su tyliai veikiančiu 700 serijos „Breeze“ garų rinktuvu pamiršite erzinantį gartraukio triukšmą pietaujant su šeima. Vieno mygtuko spustelėjimu įjunkite garų rinktuvą ir jis vos per dešimt minučių oras virtuvėje bus šviežias. Gaiviai ir ramiai virtuvei.

Tylus 700 serijos „Breeze“ garų rinktuvas

Tylus 700 serijos „Breeze“ garų rinktuvas

 • Tyliai išvalomas oras su funkcija „Breeze“
 • Galingas variklis, veiksminga ekstrakcija
 • „Hob2Hood®“ – bevielis sujungimas su kaitlente tikram patogumui
 • Galingas ir tylus valymas su technologija „SilenceTech“
 • Lengvai naudojamas liečiamasis valdymo ekranas
 • Gaminami makaronai su jūros gėrybėmis
  Galingas variklis

  Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, garų rinktuvas patikimai išvalo orą sutraukdamas po gaminimo susirinkusius garus. Galingas variklis ir didelis greitis garantuoja, kad oras visuomet išliks gaivus. Tai greitas kelias į tvarkingą virtuvę.

 • Virtuvinė spintelė
  „Hob2Hood®“

  „Hob2Hood®“ funkcija bevieliu ryšiu sujungia viryklę su garų rinktuvu. Pradėkite gaminti ir garų rinktuvas automatiškai parinks nustatymus, užtikrinančius optimaliausią išmetimą, priklausomai nuo garų rinktuvo galios. Prietaisas pasirūpina visu sunkiu darbu, kad jūs galėtumėte susikoncentruoti į maisto gaminimą.

 • Vyras kalba telefonu ir gamina maistą
  Tylaus veikimo technologija „SilenceTech“

  Garų rinktuvas su technologija „SilenceTech“, net ir veikdamas visu pajėgumu, nemalonius kvapus pašalina itin tyliai. Mūsų patobulinta technologija užtikrina švarią ir ramią aplinką, kurioje galėsite susikaupti gardžių patiekalų ruošimui

 • Nustatymų ekrane reguliuoja garų rinktuvą
  Lietimui jautrus valdymo ekranas „Touch-on-glass“

  Mūsų stilingas garų rinktuvo nustatymų ekranas įmontuotas nepastebimai. Šis liečiamas ekranas padeda tiksliai ir be jokio vargo pasirinkti norimus nustatymus bei veikimo režimus.

Viryklės apšvietimas puikiam matomumui

Nepraleiskite nė vieno gaminimo momento su 600 serijos „LEDSpot“ garų rinktuvu. Dėl integruoto LED apšvietimo, galite aiškiai matyti gaminamą maistą. Be to, apšvietimas yra ryškus ir, tuo pačiu, taupantis energiją.

„600 LEDSpot“ garų rinktuvas

 • LED apšviečia viryklę
 • Garų rinktuvas, papildantis virtuvę
 • Mechaninis valdymas greitiems rezultatams
 • LED apšvietimas
  LED apšvietimas

  Mūsų garų rinktuvai turi įmontuotas LED šviesas, tad visuomet matysite gaminimo procesą. Be to, tai puikus būdas sukurti jaukią atmosferą bei prižiūrėti kaistančius puodus ir keptuves.

 • Modernus garų rinktuvo dizainas
  Modernus garų rinktuvo dizainas

  Mūsų unikalūs ir modernūs garų rinktuvai sukurti taip, kad idealiai prisitaikytų prie jūsų virtuvės baldų. Sujungiant oro valymo funkciją su klasikiniu dizainu, gaunamas puikus formos ir funkcionalumo balansas.

 • Mechaninis valdymas
  Mechaninis valdymas

  Mechaninis valdymas yra labai paprastas, galėsite be jokio vargo pasirinkti jums tinkamiausius nustatymus. Taip galėsite lengvai valdyti garų rinktuvo ventiliatoriaus galią ir apšvietimą.

Novatoriškoji „Sense“ serija

Mes norime, kad į maisto gaminimą galėtumėte susikoncentruoti visu 100%. Hob2Hood® technologija automatiškai sujungia viryklę su garų rinktuvu, todėl jis veiks priklausomai nuo viryklės nustatymų. Taip galėsite nevaržomai mėgautis maisto gaminimu ir maistu virtuvėje.

Paprastas garų rinktuvo valdymas

Dar niekada nebuvo taip paprasta vienu metu atlikti daugybę skirtingų darbų, kaip su 900 serijos garų rinktuvu, kuriame įdiegta nuotolinio valdymo funkcija „RemoteControl“. Be jokio vargo keiskite nustatymus ir išjunkite bei įjunkite prietaisą būdami ir kitame kambaryje. Daugiau laiko skirkite gaminimui.

900 serijos garų rinktuvas su nuotolinio valdymo technologija „RemoteControl“

 • Prijunkite savo viryklę prie garų rinktuvo su bevielio ryšio technologija „Hob2Hood®“
 • Valdykite per atstumą, naudodami nuotolinį valdymo pultą
 • Modernus dizainas, įsiliejantis į jūsų virtuvę
 • Virtuvės spintelė
  Bevielio ryšio su virykle technologija „Hob2Hood®“

  „Hob2Hood®“ bevieliu ryšiu prijungia viryklę prie garų rinktuvo, automatizuotam išmetimui.

 • Elektroninė kontrolė
  Elektroninė kontrolė

  Elektroninė kontrolė leidžia valdyti garų rinktuvą be jokio vargo.

 • Priderintas dizainas
  Priderintas dizainas

  Modernus garų rinktuvo dizainas idealiai dera prie jūsų virtuvės ir kitų joje esančių prietaisų.

Tegul jūsų viryklė pasirūpina garų rinktuvu

700 serijos garų rinktuve esanti bevielio ryšio technologija „Hob2Hood®“ sukurta taip, kad viryklė automatiškai valdytų garų rinktuvą. Gaminant ventiliatorius prisitaiko prie esamos temperatūros ir veikiančių kaitinimo zonų. Galite daugiau dėmesio skirti gardžių patiekalų gamybai.

700 serijos garų rinktuvas su bevielio ryšio technologija „Hob2Hood®“

700 serijos garų rinktuvas su bevielio ryšio technologija „Hob2Hood®“

 • „Hob2Hood®“ – bevielis sujungimas su kaitlente tikram patogumui
 • Galingas variklis, veiksminga ekstrakcija
 • Tyliai išvalomas oras su funkcija „Breeze“
 • Sukurkite jaukią atmosferą su reguliuojama šviesa
 • Galingas ir tylus valymas su technologija „SilenceTech“
 • Gaminamos jūros gėrybės
  Galingas variklis

  Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, garų rinktuvas patikimai išvalo orą atsikratydamas po gaminimo susirinkusiais garais. Galingas variklis ir didelis greitis garantuoja gaivų orą virtuvėje, nuolat. Tai trumpiausias kelias į tvarkingą virtuvę.

 • Vyras gamina maistą
  Virtuvės vėdinimo funkcija „Breeze“

  Baigus gaminti, palieskite „Breeze“ mygtuką. Jis 10-čiai minučių aktyvuos itin tylų garų surinkimą. Kol garų rinktuvas rūpinsis susikaupusių kvapų šalinimu, jūs galėsite skanauti ką tik pagamintais valgiais ramioje aplinkoje.

 • Makaronai prikaistuvyje
  LED šviesos

  Lengvai pritaikykite garų rinktuvo apšvietimą naudodami mūsų reguliuojamas LED šviesas. Nesvarbu, ar siekiate sukurti jaukią atmosferą ar stebėti gaminamą maistą – šviesos gali būti paryškinamos arba prislopinamos priklausomai nuo jūsų poreikių.

 • Vyras gamina maistą ir kalba telefonu
  Tylaus veikimo technologija „SilenceTech“

  Garų rinktuvas su technologija „SilenceTech“, net ir veikdamas visu pajėgumu, nemalonius kvapus pašalina itin tyliai. Mūsų patobulinta technologija užtikrina švarią ir ramią aplinką, kurioje galėsite susikaupti gardžių patiekalų ruošimui.