Electrolux EcoLine

Mūsų efektyviausi prietaisai – Idealus veikimas sunaudojant mažiau energijos.  

85%

Mūsų mokslu pagrįstos įžvalgos rodo, kad didžiausias prietaisų poveikis klimatui atsiranda jau Jūsų namuose. Per visą prietaiso eksploatavimo laiką maždaug 85 %* jo bendro poveikio aplinkai padaroma jį eksplotuojant namie. Todėl mes kuriame novatoriškus produktus, kurie padeda sumažinti poveikį aplinkai - prietaisus, kurie užtikrina našumą be jokių kompromisų. EcoLine - pats efektyviausias pasirinkimas.

*Šaltinis: Electrolux Group LCA pasaulinė nuoroda. Duomenys gali būti pateikti paprašius

„Electrolux“ pristatė naujieną – nuo šiol buitinė technika namuose suvartos dar mažiau energijos

  • „Electrolux EcoLine" linijos skalbyklės, kurių energinė klasė yra geresnė už geriausią A klasės skalbyklę rinkoje, su išteklius taupančiomis funkcijomis, tokiomis kaip „AutoDose", automatinis skysto skalbiklio preciziškas dozavimas, ir „Ultrawash", kuri efektyviai skalbia 30 ºC temperatūroje ir sutaupo 30 proc. energijos.
  • Be to, „Electrolux EcoLine" linijos skalbyklės su „ProSteam" technologija, kurios garų funkcija atšviežina drabužius vos per 25 minutes, sunaudoja iki 96 proc. mažiau vandens. Garai taip pat mažina susiglamžymus, todėl sumažėja lyginimo poreikis.
  •  „Electrolux EcoLine" linijos džiovyklės su šilumos siurblio technologija gali sutaupyti iki 68 proc. daugiau energijos, palyginti su standartinėmis būgninėmis džiovyklėmis.
  • „Electrolux EcoLine" linijos orkaitės išsaugo maistines medžiagas ir vitaminus, o gaminant maistą garuose sunaudojama iki 20 proc. mažiau energijos, be to, orkaitėje esanti valymo garais funkcija sutaupo iki 95 proc. energijos, palyginti su pirolitiniu valymu.
  • „Electrolux EcoLine" linijos šaldytuvai – efektyviausiai energiją vartojantys „Electrolux" modeliai, kurių vidinis įdėklas pagamintas net iš 70 proc. perdirbto plastiko, o „GreenZone" technologija išsaugo iki 95 proc. produktų vitaminų.

EcoLine parinkimo principai

Ecoline prietaisai yra atrenkami pagal poveikį aplinkai

Mūsų efektyviausios energijos etiketės.

Ypač efektyvus ir paprastas funkcionalumas

IEŠKOKITE ŽENKLŲ

Žemiau rasite su Electrolux Ecoline gaminiais susijusius simbolius/etiketes. Tai padės nustatyti kai kuriuos pagrindinius šių prietaisų privalumus ir funkcijas.

Electrolux EcoLine

Ecoline prietaisai atrenkami atsižvelgiant į jų energinį efektyvumą ir poveikį aplinkai per visą jų gyvavimo ciklą.

Energijos etiketė

Europos įstatymai gaminius vertina pagal klases nuo efektyviausių iki mažiausiai efektyvių pagal jų energijos suvartojimą kilovatvalandėmis.