Išmanieji namų prietaisai, palengvinantys kasdienį gyvenimą

Vis daugiau žmonių atranda išmaniųjų namų privalumus. Išmanūs namų prietaisai, tokie kaip orkaitės, šaldytuvai, oro valymo prietaisai ir dulkių siurbliai, gali palengvinti jūsų gyvenimą namuose ir supaprastinti kasdienius rūpesčius. Leiskite mums palengivnti Jūsų kasdienybę.

A man looking at his phone and cooking vegetables on a hob

Išmanieji virtuvės prietaisai

Sako, kad virtuvė yra namų širdis, todėl natūralu, kad tai puiki vieta pradėti kurti protingesnius, efektyvesnius namus. Turėdami prietaisų sąsają internetu galite kontroliuoti savi virtuvę net jei nesate namuose.

Įsivaizduokite, kad skubate nuvežti vaikus į mokyklą ir po to nvykti į darbą. Kelionės metu galvojate, ar išjungėte viryklę po pusryčių. Išmaniosios technologijos ateina jums į pagalbą. Su išmania virykle galite greitai patikrinti ir nedelsiant ją išjungti, jei reikia, suteikdami jums dvasios ramybę ir saugesnę namų aplinką.

Išjungti savo viryklę iš toli yra vienas iš daugelio išmanių virtuvės prietaisų privalumų. Išmanioji viryklė automatiškai reguliuos temperatūrą, kad sumažėtų puodų užveržimo rizika - taupant energiją ir padedant jums ruošti puikius patiekalus.

Išmanieji šaldytuvai, šaldikliai ir viryklės taupo energiją ir išlaiko maistą šviežią ir maistingą

Pridedant išmanų šaldytuvą ir šaldiklį į savo virtuvę, namų gyvenime atsiranda dar vienas pranašumas. Automatinis prisitaikymas prie drėgmės ir temperatūros nustatymų užtikrina optimalią maisto saugojimo aplinką. Jūsų maistas ilgiau išsilaiko, tuo pat metu taupant energiją - kas yra naudinga ir jūsų piniginei, ir planetai.

Išmanios orkaitės džiugiam maisto gaminimo patyrimui

Kiekvienas, kuris kada nors naudojo orkaitę, žino, kad sulaukti kol ji įkaista gali užtrukti, o it temperatūra ne visada būna tiksli. Su išmaniaja orkaite spėlioti nereikės. Orkaitės temperatūra automatiškai reguliuojama naudojant jutiklius, įsijungus įmontuotą kamerą, galite tiksliai kontroliuoti gamybą ir valgyti idealai iškeptus patiekalus.

Galite savo išmaniają orkaitę nustatyti taip, kad ji pradėtų kepti maistą prieš pat Jums grįžtant namo. Išmanioji orkaitė automatiškai pritaiko temperatūrą, naudodama kiek įmanoma mažiau energijos. 

Pagerinkite savo skalbimo kadienybę 

Pripažinkime, skalbimas daugeliui yra nuobodus darbas. Atnaujinę savo skalbimo mašiną ir džiovyklę, ne tik geriau pasirūpinsite savo drabužiais, bet ir rutina taps lengvesnė. Turint išmaniųjų namų prietaisų, jums vis rečiau reikės užsukti į skalbimo patalpą. 

Plaukite savo drabužius lengvai

Kartais sunku išsirinkti tinkamą skalbimo programą. Kiek rūbai yra purvini? Kada jie bus išskalbti? Ar pirmiau turėčiau paleisti valymo ciklą? Su išmaniąja skalbimo mašina ir džiovykle šių klausimu nebekils.

Jūsų mašina nustatys geriausią skalbimo programą pagal jūsų drabužių spalvą, medžiagą ir nešvarumus. Dėka išmaniosios skalbimo sistemos ji gali efektyviai plauti mažesnėse temperatūrose ir naudoti mažiau ploviklio. Tai užtikrina, kad turėtumėte švarius drabužius, kurie ilgiau tarnaus.

Išmanioji skalbimo mašina ir džiovyklė leidžia nustatyti laiką, kada norite, kad programa baigtųsi, taigi jums nereikia laukti ar rizikuoti, kad drabužiai per ilgai gulės mašinoje.

Šių dienų išmaniosios skalbimo mašinos pasakys jums, kada reikia atlikti priežiūros darbus, ir parodyti jums žingsnis po žingsnio, kaip ir ką reikia padaryti.

Išmanieji namų prietaisai, gerina jūsų tvarkymosi rutiną

Namus laikyti švarius ir tvarkingus yra svarbu. Tačiau pavyzdžiui, dulkių siurbimas, dažnai atliekamas tik savaitgaliais, kai norite mėgautis kitomis veiklomis. Įsivaizduokite, grįžtate į namus, o ten viskas švaru, kiekvieną dieną. Išmanūs dulkių siurbliai ir olo valymo prietaisai padės Jums kasdien. 

Leiskite savo išmaniems dulkių siurbliams atlikti darbą už jus

Niekuomet daugiau jums nereikės savo savaitgalio leisti dulkių siurbimui visame name. Turint išmaniuosius namų prietaisus, galite valymą pradėti tada, kai norite, tuo tarpu praleisdami daugiau laiko su draugais ir šeima.

Švieži oro gurkšniai kiekvieną dieną

Kiekvieną dieną įkevepiate vidutiniškai 22 000 kartų, dauguma įkvepimų vyksta jūsų namuose. Užtikrinti, kad oras būtų švarus ir be dulkių, žiedadulkių ir virusų, yra svarbu, norint išlikti sveikam.

Turėdami išmanųjį oro valytuvą, gausite visus švaraus oro privalumus ir nedelsiant gausite pranešimus, jei ore esančių teršalų kiekis staiga padidės.

Pavasarį daugelis iš mūsų kenčia nuo žiedadulkių alergijos. Išmanusis oro valytuvas efektyviai sumažina žiedadulkių kiekį jūsų namuose, palengvindamas miegą ir kvėpavimą.

Jūsų oro valytuvas nedelsiant praneš jums, jei staiga padidės kenksmingų dalelių koncentracija, pavyzdžiui, iš arti esančio pramoninio gaisro. Tai leidžia jums greitai uždaryti langus ir vėdinimo sistemą, kad užtikrintumėte savo mylimųjų saugumą.

Valdykite savo išmanuosius namų prietaisus

Mes įpratę valdyti savo namų prietaisus, tokius kaip orkaitės ir dulkių siurbliai, tiesiogiai įrenginiuose patys. Tačiau atradę malonumą valdyti juos nuotoliu, pakeisite savo įpročius. 

Electrolux programėlė suteikia pilną išmaniųjų prietaisų kontrolę. Ją lengvai galite atsisiųsti iš App Store ar Google Play.

Prgoramėlė taip pat suteikia jums visą reikiamą informaciją apie jūsų įrenginį, galite patikrinti įrenginio būseną, valdyti jį iš bet kur, matyti realiuoju laiku pateikiamus duomenis ir dar daugiau. Tai padeda jums išlaikyti prietaisą geriausios būklės, sumažinant blogos veiklos riziką arba poreikį atlikti remontą.

Valdykite savo namus naudodami balsą

Kuo daugiau žmonių naudojasi išmaniais asistentais, tokiais kaip „Google Home“, tai atveria galimybę valdyti savo išmanų namą naudojant tik balsą.

Daugelis prietaisų gali būti prijungti prie jūsų išmaniojo asistento ir leisti jums įjungti savo dulkių siurblį ar išmaniają orkaitę naudojant paprastą balso komandą. Tai ypač patogu, kai užsiimate kitais dalykais ar jau esate pusiau išėję iš namų. 

Išmanieji namų prietaisai palengvina jūsų gyvenimą

Lengva suprasti, kaip išmanieji namai gali pakeisti mūsų kasdieninį gyvenimą. Išmanieji virtuvės namų prietaisai, tokie kaip išmaniosios orkaitės ir išmanieji šaldytuvai, sumažina tiek laiką, tiek energiją, skirtą maisto gaminimui. Išmaniųjų skalbimo prietaisų naudojimas sumažina nereikalingą drabužių susidėvėjimą.

Su kitais privalumais, tokiomis kaip įrenginių stebėjimas ir valdymas net esant ne namuose, išmanieji namų prietaisai suteikia švarią, saugią aplinką mūsų šeimoms ir įgyvendina inovacijas ir efektyvumą kasdienėse užduotyse.