Electrolux Blog

Electrolux Blog

Patarimai, kaip palengvinti kasdienybę ir efektyviau rūpintis savo namais

Sužinokite, kaip Electrolux gali palengvinti jūsų kasdienį gyvenimą. Mūsų straipsniuose rasite informaciją kaip sujungti energiją taupantį gyvenimą ir praktinį patogumą. Sužinokite kaip lengviau prižiūrėti skalbinius, ieškokite šiuolaikiškų valymo patarimų, sveiko maisto ruošimo idėjų ir dar daugiau.

Straipsniai

 • Moteris kraunas skalbimo mašiną
  Paprasti buitinės technikos energijos taupymo patarimai

  Padidinkite savo namų efektyvumą naudodamiesi mūsų paprastais energijos taupymo patarimais. Sužinokite, kaip taupyti energiją naudojant indaplovę, orkaitę, skalbimo mašiną ir kitus buitinius prietaisus.

 • Vyras žiūri į daržoves ant kaitlentės
  Išmanieji namų prietaisai, palengvinantys kasdienį gyvenimą

  Išmanieji buitinės technikos prietaisai be vargo pakeičia namų ruošos darbus ir integruojasi į kasdienybę, kad būtų patogiau gyventi. Atraskite išmaniosios buitinės technikos pranašumus.

Norite sužinot daugiau? Perskaitykite mūsų straipsnius

Tvarumas    Skalbinių priežiūra   Valymo ir maisto gaminimo patarimai

Tvaresnis gyvenimas

 • 30 laipsnių skalbimo simbolis ir drabužiai
  Taupykite energiją skalbiant 30 laipsnių temperatūroje

  Skalbimas 30 laipsnių temperatūroje taupo energiją, nes sunaudojama mažiau energijos vandens šildymui, sumažinama CO2 emisija ir išsaugoma audinių kokybė, taip prisidedant prie tvaresnės skalbimo tvarkos.

 • sulankstyti ir kabantys drabužiai
  10 būdų prailginti drabužių gyvenimo cikslą

  Peržiūrėkite mūsų drabužių priežiūros vadovą, kuriame rasite profesionalių patarimų, kaip prailginti jų tarnavimo laiką. Nuo skalbimo technikos iki sumanaus sandėliavimo – isšaugokite drabužius ilgiau.

 • Žmonės vaikšto miške
  Tvaraus gyvenimo vadovas

  Peržiūrėkite patarimus ir išsklaidykite mitus, atverdami kelią ekologiškesniam gyvenimo būdui, kuris būtų naudingas jums ir planetai. Atraskite kaip gyventi ekologiškesnį ir tvaresnį gyvenimą.

 • Moteris deda drabužius į skalbimo mašiną
  Paprasti energijos taupymo patarimai

  Padidinkite savo namų efektyvumą naudodamiesi mūsų paprastais energijos taupymo patarimais. Sužinokite, kaip taupyti energiją naudojant indaplovę, orkaitę, skalbimo mašiną ir kitus buitinius prietaisus.

Drabužių priežiūra

 • Maža erdvė skalbimui
  Išnaudokite visą skalbimo patalpą

  Skalbiniams skirta namų erdvė – nusipelno funkcionalaus ir stilingo optimizavimo. Išnaudokite kiekvieną skalbimui skirtos patalpos centimertą. 

 • Iš priekio ir iš viršaus kraunamos skalbimo mašinos
  Iš priekio ir iš viršaus kraunamos skalbimo mašinos

  Atraskite 11 pagrindinių skirtumų tarp Iš priekio ir iš viršaus kraunamų skalbimo mašinų ir sužinokite, kuris tipas atitinka jūsų namų ūkio poreikius. 

 • Sutvarkyta drabužių spinta su suknelėmis ir švarkais
  Kaip susitvarkyti savo spintą

  Efektyviai susitvarkykite savo drabužių spintą! Supraskite sezoninius klausimus, išmianias galimybes  ir stresą mažinančius sprendimus.

 • Šilkinės palaidinės spintoje
  Kaip skalbti liną, šilką ir gležnas medžiagas

  Peržiūrėkite patarimus, kaip skalbti šilką, liną ir vilną, kad išsaugotumėte drabužių formą ir spalvą. Naudokite švelnų skalbimo ciklą, kad užtikrintumėte drabužių ilgaamžiškumą.

Valymo ir gaminimo patarimai

 • Vyras atidaro šaldytuvą
  Kaip atsikratyti kvapo šaldytuve

  Kovojate su šaldytuvo kvapais? Išbandykite natūralius būdus, kaip pašalinti juos. Sužinokite, kaip be vargo prižiūrėti ir turėti gaiviai kvepiantį šaldytuvą.

 • Asmuo, valantis namus su dulkių siurbliu, o šalia guli šuo
  Namų tvarkymo darbų sąrašas – paprasti žingsniai

  Supaprastinkite darbus naudodamiesi visais šeimai skirtais valymo patarimais ir tvarkymosi darbų sąrašu. Be pastangų sukurkite sveiką, laimingą namų aplinką.

 • Virtų daržovių dubuo virtuvėje
  Išsamus kepimo garuose vadovas

  Perskaitykite mūsų gaminimo garuose vadovą, kad dažniau paruoštumėte skanų ir sveiką maistą. Sužinokite, kaip garinę orkaitę galima lengvai naudoti kasdieniam, maistingam visos šeimos maistui.

 • Vaikinas, šalinantis dėmes
  Kaip pašalinti dėmes nuo drabužių

  Supaprastinkite savo skalbimo procesą naudodami mūsų dėmių šalinimo vadovą, kuriame rasite lengvai namuose pagaminamas valymo priemones.