5 būdai, kaip maksimaliai išnaudoti nedidelę skalbyklos erdvę 

Skalbti tenka visiems, todėl labai svarbu, kad patalpa kurioje tai darome būtų patogi. Kai kalbama apie jūsų erdvę, labai svarbu užtikrinti, kad ji optimaliai funkcionuotų ir būtų stilinga, nesvarbu, kokia didelė ar maža ji būtų. Jei jūsų skalbyklos erdvė mažesnė, nesijaudinkite, visada rasite sprendimą, kaip kuo geriau ją išnaudoti. 

Atsižvelgdami į savo švediškas šaknis, vertiname tvarų požiūrį į viską, ką darome, ir tai neapsiriboja tik mūsų gaminiais. Įkvėpdami jus geriau prižiūrėti drabužius, kad jie ilgiau tarnautų, ir kurdami skalbyklą, tinkančią jūsų gyvenimo būdui, norime suteikti jums galimybę gyventi tvariau. 

Small laundry room space

Pateikiame penkias idėjas mažai skalbimo erdvei. 

1. Sukurkite aiškią skalbimo erdvės viziją 

Jei renovuojate namus ar vonios kambarį, svarbu turėti aiškią viziją, ko norite, ir realiai įvertinti, ką galėsite pritaikyti. Ne kiekvienoje patalpoje telpa ir skalbyklė, ir džiovyklė, todėl apsvarstykite galimybę įsigyti skalbyklę-džiovyklę, kad atlaisvintumėte keletą brangių centimetrų. Dar vienas būdas sutaupyti vietos - džiovyklę pastatyti ant skalbyklės viršaus. 

Išmatavę erdvę ir tiksliai ją nubraižę, galėsite efektyviau atlikti remonto darbus. Būtinai nusipieškiote ant popieriaus kuo daugiau skalbimo patalpos variantų, kuriuos galite sugalvoti. 

2. Svarbiausia - išmaniai laikyti skalbinius 

Gerai organizuota skalbimo patalpa yra raktas į tai, kaip maksimaliai padidinti erdvę mažame kambaryje. Integruotos įvairaus dydžio spintelės, įskaitant pakabinamas spinteles ir nuo grindų iki lubų esančias spintas su įmontuotomis skalbinių dėžėmis ir lyginimo stotelėmis, padės išvengti netvarkos. 

Neįkainojama yra stalviršio erdvė, skirta skalbimo krepšiams ar lankstymo stotelei, todėl stenkitės įrengti kuo daugiau ploto, kiek tik leidžia jūsų patalpa. 

Išmanieji sprendimai, pavyzdžiui, pakabinamos lentynos ir kabliukai drabužiams džiovinti, krepšeliai lentynoms tvarkyti ir palaikyti tvarką, tvarkingai išdėlioti skalbimui naudingi daiktai suteiks jūsų erdvei harmonijos. Jei įmanoma, taip pat pakelkite skalbyklę ir džiovyklę aukščiau nuo grindų, kad būtų lengviau jas pakrauti ir iškrauti. 

3. Sukurkite didesnės erdvės iliuziją 

Į patalpą įdėję veidrodį sukursite didesnės, šviesesnės ir atviresnės erdvės iliuziją, kuri idealiai tinka uždaresnėms patalpoms. 

Jei veidrodis pastatytas priešais langą, jis atspindi šviesą ir spalvas visame kambaryje, apgaudamas akis, kad atspindžiai yra didesnio tūrio. Kuo didesnis veidrodis, tuo daugiau erdvės jis sukuria. 

4. Svarbiausia - organizuotumas 

Skalbykla atrodys didesnė, jei bus tvarkinga. Surūšiavę skalbinius ir sudėję juos į suderintus laikymo krepšius, atlaisvinsite vietos ir užtikrinsite švaresnį mažos skalbyklos vaizdą. Prie kiekvieno krepšelio pridėję lapelius su užrašais kas tuose krepšeliuose, visada žinosite, kur yra daiktai. 

5. Lentynų efektyvumas 

Siena su atviromis lentynomis padės ne tik lengviau pasiekti skalbimo priemones laikomas ten, bet ir suteiks didesnės erdvės iliuziją. Galite suasmeninti lentynas įdedadant rėmelį su nuotrauką ar kitą akcentą.