IŠMANUSIS RYŠYS
IŠMANUSIS RYŠYS

Buitinė technika su išmaniuoju ryšiu

„Electrolux“ siekis pasiūlyti savo vartotojams unikalią patirtį. Nesvarbu, ieškote gardžių receptų ir patarimų, kaip maisto gaminimą paversti neprilygstamu, ar tam tikriems drabužiams tinkančios priežiūros, kuri ilgiau išlaikytumėte jų naujumą. Taigi atraskite daugiau išmaniųjų „Electrolux“ galimybių su stebėjimo funkcija, nuotolinio valdymo pulteliu, balso komandomis, vaizdais ir kt. – kad ir kur bebūtumėte.

Hands in bowl and Google Assistant on countertop

Išmaniai sujungti namai

Buitinė technika su išmaniuoju ryšiu leidžia patirti daugiau vykdant kasdienes užduotis ir suteikia dar daugiau komforto. Rezultatas gaivesnis, švaresnis ir skanesnis, įdedant mažiau pastangų. „Electrolux“ bendradarbiauja su tarptautiniais pasaulinės rinkos lyderiais „Google“ ir „Amazon“, kad užtikrintų paprastą ir sklandų ryšį.

Atraskite mūsų prijungiamus prietaisus, su kuriais namai be pastangų taps išmanesni.

Virtuvė

Mėgaukitės skanesniu maistu išnaudodami visas savo buitinės technikos galimybes su programėle „My Electrolux“. Praplėskite kulinarinį akiratį naudodamiesi garų orkaite. Be to, lengvai užregistruokite savo buitinę techniką, raskite specialią informaciją ir paslaugas, susisiekite su „Electrolux“, atsisiųskite vadovus ir kt.

Plačiau

Skalbimas

Su programėle „My Electrolux Care“ galite nuotoliniu būdu valdyti drabužių priežiūros prietaisus tiesiog išmaniuoju telefonu. Norėdami gauti ekspertų patarimų, kaip geriausiai juos išskalbti, naudokite funkciją „Priežiūros patarėjas“. O „Mano mėgstamiausiuose“ galima išsaugoti konkrečius nustatymus dažnai dėvimiems drabužiams.

Plačiau

Gera savijauta

Namuose jauskitės dar geriau, naudodamiesi valymo technika su išmaniąja sąsaja

Plačiau

Protingi sprendimai su „Smart Kitchen Experience“

Prijunkite savo „Electrolux“ prietaisus ir atraskite visas jų galimybes. Mūsų išmanieji prietaisai palengvina kasdienes užduotis ir suteikia joms daugiau komforto.

Nuotoliniu būdu valdykite savo buitinę techniką, tyrinėkite tai, ką siūlo mūsų partneriai, pvz., „Google Assistant“, „Init“ ir „Smarter“, bei gaukite asmeninę pagalbą, naudodamiesi programėle „My Electrolux Kitchen“.

Kelionė po išmaniąją virtuvę

Pasirinkę „Electrolux“, gaunate daugiau nei tiesiog prietaisą. Mūsų inovatyvios programėlės funkcijos padeda kurti fantastiškus skonius ir tampa partneriu virtuvėje.

Pasisemkite įkvėpimo ir gaminkite tobulai atradę receptų, gerindami savo kulinarinius gebėjimus drauge su mūsų partneriais. Galite sujungti išmaniąją virtuvės buitinę techniką su programėle „Init“ arba valdyti prietaisus balsu su „Google Assistant“, jei išsitepėte rankas.

Programėlė „My Electrolux Kitchen“

Jauskitės ramiai turėdami „Electrolux“ prietaisą, atsisiuntę išmaniąją programėlę. Čia rasite patogias instrukcijas, todėl prisijungimas ir registracija bus vieni juokai. „My Electrolux Kitchen“ leidžia išplėsti jūsų buitinės technikos pritaikymą – nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti, taip pat tvarkyti mėgstamus receptus.

Mėgaukitės visomis savo išmaniosios virtuvės buitinės technikos galimybėmis.

Platesnis pritaikymas

Mėgaukitės „Electrolux“ buitinės technikos valdymu balsu su „Google Assistant“.

Plačiau

Išnaudokite visas buitinės technikos galimybes sujungę su mūsų partnerių sprendimais

Atraskite gaminimo be pastangų patirtį, kuri tapo įmanoma mūsų patikimų partnerių dėka.

Plačiau

My Electrolux Care

Su programėle „My Electrolux Care“ galite nuotoliniu būdu valdyti drabužių priežiūros prietaisus tiesiog išmaniuoju telefonu. Norėdami gauti ekspertų patarimų, kaip geriausiai juos išskalbti, naudokite funkciją „Priežiūros patarėjas“. O „Mano mėgstamiausiuose“ galima išsaugoti konkrečius nustatymus dažnai dėvimiems drabužiams.

Nuotolinis valdymas

Programėlėje „My Electrolux Care“ pradėkite skalbimą ir tikrinkite jo eigą iš bet kurios namų vietos. Pasirinkite pageidaujamą skalbimo ciklą ir pasirinkite „Wi-Fi“ simbolį – tai aktyvuos nuotolinio paleidimo režimą. Ciklo eigą matysite programėlėje stebėjimo ekrane, taip pat ji praneš, kai skalbimas baigsis. „My Electrolux Care“ – visiška jūsų skalbinių kontrolė.

Priežiūros patarėjas

Ne tiesiog išskalbkite ir išdžiovinkite drabužius, o iš tiesų jais rūpinkitės. Programėlėje pasirinkite audinio tipą, spalvą ir nešvarumo lygį – „My Electroluc Care“ rekomenduos geriausią programą ir automatiškai nusiųs ją skalbyklei. Tai išmanus būdas rūpintis skalbiniais. Intuityvus priežiūros patarėjas padės ilgiau išlaikyti jų naujumą – suteikdamas profesionalią pagalbą, visuomet pasiūlydamas audiniams tinkamiausią priežiūros būdą.

DUK

Turite klausimų apie programėlę „My Electrolux Care“, mūsų išmaniąją buitinę techniką, o galbūt reikia pagalbos prijungiant ją prie savo „Wi-Fi“ tinklo? Peržiūrėkite DUK skiltį, kurioje rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Norite pradėti naudotis programėle „My Electrolux Care“ ir buitine technika su išmaniąja sąsaja? Atsisiųskite trumpas instrukcijas ir prisijunkite.

Kontrolinis sąrašas

  • „Apple“ telefonas arba planšetinis kompiuteris: „iOS 8.0“ arba naujesnė versija
  • „Android“ telefonas arba planšetinis kompiuteris: „Android 4.0.3“ ar naujesnė versija
  • „Wi-Fi“: 802.11 b/g/n @ 2,4 GHz su WEP, WPA arba WPA2 AES/TKIP su interneto ryšiu.
  • Įsitikinkite, kad toje vietoje, kur bus sumontuota buitinė technika, signalas yra pakankamai stiprus.
  • Jei ji toli nuo „Wi-Fi“ maršrutizatoriaus, gali prireikti tinklo ilgiklio.

Parsisiųskite programėlę iš App Store arba Google Play.

Namuose jauskitės dar geriau, naudodamiesi valymo technika su išmaniąja sąsaja

Švari aplinka 81 proc. žmonių suteikia daugiau laimės* – dabar tai pasiekti dar lengviau su išmaniąją sąsąja turinčia buitine grindų valymo technika. Prisėskite ir atsipalaiduokite, jausdamiesi tikri, jog yra kas pasirūpina jūsų bei šeimos narių gerove.

* „Hunting Dynasty“, „Clean Environment’s Impact on People’s Happiness“, 2019 m. gegužės men.