Produkto aprašymas

Kaitlentės paviršius iš nerūdijančiojo plieno „EasyClean“ sutaupo Jums laiko ir energijos, nes jos paviršius atsparus subraižymui ir dėmėms – lengvai nuvalomas tiesiog drėgna šluoste.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Palaikykite idealią kaitlentės švarą – nerūdijantysis plienas „EasyClean“

Kaitlentės paviršius iš nerūdijančiojo plieno „EasyClean“ sutaupo Jums laiko ir energijos, nes jos paviršius atsparus subraižymui ir dėmėms – lengvai nuvalomas tiesiog drėgna šluoste.

Electrolux - Dujinė kaitlentė - KGS64362XX

Patikima maisto gamyba su „StepPower“

Mūsų „StepPower“ valdikliais galėsite tiksliai reguliuoti savo dujinės kaitlentės liepsną. Pasirinkite karščio lygį nuo 1 iki 9 – lengvai nustatysite tinkamą kaitrą nesilankstydami žemyn.

Spartusis degiklis greitam gaminimui

Dujiniai spartieji degikliai – tai greitas ir veiksmingas būdas gaminti. Skirtingai nuo įprastų dujinių kaitlenčių, spartieji degikliai vartoja 20 % mažiau energijos. Jie taip pat tiksliai nukreipia liepsną, kad kaitintų puodų ir keptuvių pagrindą, tad maistą pagaminsite greitai.

Galingas „Wok“ degiklis, sodresniam skoniui

Pakelkite savo maisto skonį į aukštesnį lygį, naudodami galingą „Wok“ degiklį. Jis užtikrina aukštą karštį, kuris puikiai tinka šviežioms krevetėms kepti arba makaronams virti, kad pagamintumėte burnoje tirpstančius patiekalus. Sukurkite nuostabius skonius naudodami šio degiklio suteikiamą karštį.

Ketaus grotelių laikiklis keptuvėms suteiks profesionalumo įvaizdį

Ketaus grotelių laikikliai keptuvėms jūsų viryklei suteiks profesionalumo įvaizdį. Šie tvirti laikikliai yra stabilus pagrindas maistui gaminti. Dėl ketaus tvirtumo juos galėsite naudoti daugelį metų.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone