Produkto aprašymas

„Sense Boil & Fry“ maisto gaminimo jutiklių sistema reguliuoja kaitrą taip, kad vanduo nepervirtų. Jutikliai palaiko tobulą puodų temperatūrą, kad rezultatai būtų puikūs ir sunaudotumėte mažiau energijos, kad ir ką begamintumėte.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

„Sense Boil & Fry“ – jūsų asmeninis padėjėjas virtuvėje

„Sense Boil & Fry“ maisto gaminimo jutikliai veikia kaip puikus pagalbininkas virtuvėje. Kaitvietė intuityviai pakoreguoja nustatymus, kad vanduo prikaistuvyje nepervirtų, o keptuvė nepridegtų – taip visuomet galėsite mėgautis nepriekaištingais rezultatais.

4 zonų valdikliai užtikrina lankstumą

Atskirų zonų valdikliai suteikia visišką kaitlentės kontrolę ir padeda lengvai paruošti Jūsų mėgstamus patiekalus. Lengvai keiskite nustatymus, nuo vaikų užrakto iki laikmačio, ir naudokitės „PowerBoost“ funkcija, kad maistą paruoštumėte greitai.

Funkcija „Bridge“ – lankstesniam maisto gaminimui

Patogi funkcija „Bridge“ leidžia dvi mažesnes kaitvietes naudoti kaip vieną didelę. Tobulai tiks dideliems puodams ir keptuvėms arba „plancha“ kepsninei, kad gaminant maistą karštis po visą paviršių pasiskirstytų tolygiai.

„Hob2Hood®“ – gaivi virtuvė be jokių pastangų

Funkcija „Hob²Hood®“ palaiko nuolatinę gaivą virtuvėje, kad galėtumėte susitelkti į maisto gaminimą. Ji automatiškai susieja kaitlentę su gartraukiu bei sureguliuoja ventiliatoriaus greitį priklausomai nuo gaminimo parametrų. Kad gaminimas būtų intuityvesnis.

Su „PowerBoost“ gaminkite greičiau

Prireikus funkcija „PowerBoost“ leidžia sparčiai įkaitinti puodus ar keptuves. Tobulai tiks išvirti bulves, iškepti mėsą ar paruošti kitus patiekalus, kuriems reikalingas greitas įkaitinimas.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone