Produkto aprašymas

„Sense Boil & Fry“ maisto gaminimo jutiklių sistema reguliuoja kaitrą taip, kad vanduo nepervirtų. Jutikliai palaiko tobulą puodų temperatūrą, kad rezultatai būtų puikūs ir sunaudotumėte mažiau energijos, kad ir ką begamintumėte.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

„Sense Boil & Fry“ – jūsų asmeninis padėjėjas virtuvėje

„Sense Boil & Fry“ maisto gaminimo jutikliai veikia kaip puikus pagalbininkas virtuvėje. Kaitvietė intuityviai pakoreguoja nustatymus, kad vanduo prikaistuvyje nepervirtų, o keptuvė nepridegtų – taip visuomet galėsite mėgautis nepriekaištingais rezultatais.

„CookSmart“ jutiklinis ekranas. Puikūs rezultatai savaime

Mėgaukitės tobulais maisto gaminimo rezultatais vieno mygtuko paspaudimu „CookSmart“ jutikliniame ekrane. Gaminkite patys arba naudokitės kepimo vadovo funkcijomis, kad pasiektumėte dar geresnių rezultatų ir išplėstumėte savo patiekalų įvairovę.

Pasinaudokite kepimo vadovo funkcijomis ir paprastais nurodymais

Intuityvios kepimo vadovo funkcijos parenka nustatymus tobuliems jūsų pasirinktiems patiekalams. Gausite paprastus ir išsamius nurodymus, padėsiančius gaminti pagal naujus receptus ir išplėsti savo patiekalų įvairovę.

Funkcija „Bridge“ – lankstesniam maisto gaminimui

Patogi funkcija „Bridge“ leidžia dvi mažesnes kaitvietes naudoti kaip vieną didelę. Tobulai tiks dideliems puodams ir keptuvėms arba „plancha“ kepsninei, kad gaminant maistą karštis po visą paviršių pasiskirstytų tolygiai.

Gaminkite tvariau su tvaraus gaminimo patarimais

Su tvaraus gaminimo patarimais lengva gaminti tvariai ir taupyti energiją – be to, pasieksite nuostabių rezultatų. Pasinaudokite naudingais maisto ruošimo patarimais, kurie rodomi tiesiogiai kaitlentėje.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone