*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Electrolux - Integrated Vacuum Sealer - KBV4T

Atskleiskite skonį ir išsaugokite drėgmę gamindami vakuume

Naudodami vakuumavimo stalčių patirkite profesionalios virtuvės ypatumus namuose - išsaugodami skonį bei aromatą. Vakuumuojant maišeliuose ištraukiamas oras, todėl produktai apsaugomi nuo aplinkos veiksnių, išlaiko savo drėgmę, tuo atskleisdami išskirtinį skonį. Maistas nepraranda savo tekstūros bei ilgiau išsaugo visas maistines medžiagas. Ruoškite išskirtinai gardžius patiekalus.

Electrolux - Integrated Vacuum Sealer - KBV4T

Užmarinuokite greičiau nei per 10 minučių

Vakuumavimo stalčiaus pagalba maisto produktai marinuojami daug greičiau išvengiant įprasto valandų valandas reikalaujamo marinavimo proceso. Vienu mygtuko palietimu vakuumuojamas maistas įsigeria marinatą ir "užrakina" jį patiekalo viduje išsaugodamas skonių ir aromato savybes.

Vakuumuojamas maistas išlieka šviežesnis

Naudodami vakuumavimo stalčių, galite ilgiau mėgautis maisto produktais. Pašalinus iš maišelio visą orą, maistą galima laikyti daug ilgiau nei paprastai: kai kurių produktų laikymo trukmė pailgėja net tris kartus. Maisto produktai išlieka šviežesni, patogu dalinti į norimas porcijas, todėl išvengsite žalingo maisto švaistymo.

Vakuumuokite, gaminkite Sous Vide būdu, sužavėkite

Vakuumavimo stalčiaus pagalba patirsite išskirtinį patiekalų skonį gamindami Sous Vide būdu, tuo nenusileisdami profesionalios virtuvės šefų šedevrams. Galima paruošti sultingus mėsos patiekalus pvz. didkepsniai išsaugo drėgmę ir atskleidžia skonio ir aromato savybes, taip lyg būtų gaminta profesionalų.

Išsaugokite maisto produktų gerąsias savybes vakuumuodami stikliniuose induose

Išsaugokite gerąsias maisto produktų savybes vakuumuodami juos šiuose patogiuose stikliniuose induose – įdėkite juos į stalčių ir pasirinkite maksimalaus vakuumavimo nustatymus. Be to, naudodami stiklinius indus ar vakuumavimo maišelius, galite išsaugoti patiekalų maistines medžiagas.

Ką galvojate?
Padėkite tobulinti mūsų prietaisus

Jūsų nuomonė skatina mus nuolat tobulėti ir padeda kitiems klientams nuspręsti, kurį prietaisą pirkti. Norėdami palikti atsiliepimą, naudokite žvaigždutes.

Rašyti atsiliepimą

Sveikiname! Tai – Jūsų erdvė. Pateikite savo nuomonę. Kviečiame pasidalyti ir būti išgirstiems.

Pateikite atsiliepimą kaip svečias arba Prisijunkite ir palikite atsiliepimą

{{ props.errorNickname }}

Jis bus rodomas šalia Jūsų atsiliepimo. Jei naudosite savo tikrąjį vardą, atsiliepimas nebus paskelbtas

Mums reikia Jūsų el. pašto adreso atsiliepimui patvirtinti

{{ props.errorEmoji }}

Vertingiausi vartotojų atsiliepimai yra tie, kuriuose didžiausias dėmesys yra skiriamas buities prietaiso kokybei, išvaizdai ir vertei. Dėl atsiliepimų, susijusių su paslauga, pristatymu ar prijungimu, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šios apžvalgos yra peržiūrimos prieš jas paskelbiant šioje svetainėje. Norėdami sužinoti apie tai daugiau, aplankykite mūsų Apžvalgos gairėse.

Jūs privalote sutikti su teisinėmis sąlygomis

Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą

Patikrinkite gautų laiškų dėžutę, ar gavote patvirtinimo el. pranešimą.

Virtuvės vaizdas

Kiti produktai

Electrolux - Integrated Vacuum Sealer - KBV4X
Vakuumavimo stalčius 900 serija
  • Vakuumuokite, kad išsaugotumėte skonį bei aromatą
  • Atskleiskite skonį ir išsaugokite drėgmę gamindami vakuume
  • Užmarinuokite greičiau nei per 10 minučių
  • Vakuumuojamas maistas išlieka šviežesnis
  • Vakuumuokite, gaminkite Sous Vide būdu, sužavėkite

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „Electrolux“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo Electrolux prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą