Produkto aprašymas

Naudodamiesi kavos aparatu „Explore 6 Manual Espresso“ baristos lygio kavos gėrimų sodriu aromatu ir aksomine tekstūra mėgaukitės jaukioje savo namų aplinkoje. Atskleiskite išskirtinio skonio paslaptį namuose, bet kuriuo metu.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Pasitelkus technologiją „Thermo Block“ tiksliai kontroliuojamas tobulas skonis

Naudodamiesi technologija „Thermo Block“ galite tiksliai kontroliuoti temperatūrą ir kavą paruošti greitai. Rezultatas – idealaus skonio kava kiekvieną mielą kartą.

Sužinokite daugiau kavos ruošimo galimybių naudojantis Filtrų rinkiniu

Filtrų rinkinys padeda atskleisti kavos ruošimo galimybes. Jame yra filtras „du viename“ ir „E.S.E“ kapsulėms skirtas įdėklas. Jie tobulai tinka lengvai reguliuoti intensyvumą arba pritaikyti aparatą pagal geriausią savo skonį.

Kiekio valdymo funkcija „Auto-Shot“ tobulai espreso kavai

Naudodamiesi funkcija „Auto-Shot“ galite pasirinkti kiekvienos espreso porcijos kiekį, kad jis tiksliai atitiktų norimą puodelį arba stiklinę. Nepriekaištinga tikslumo kontrolė mygtuko palietimu.

Dėl Nuimamojo lašėjimo padėklo valyti labai paprasta

Pasigaminus tobulą espreso kavą nuvalyti nepaprastai lengva nes lašėjimo padėklas yra nuimamasis. Nuėmus padėklą į aparatą gali tilpti iki 12 cm aukščio puodeliai.

Dideliu pieno plaktuvu suteiksite profesionalaus baristos lygio apipavidalinimą.

Naudodamiesi viso dydžio Pieno plaktuvu mėgaukitės tobulu baristos lygio baigiamuoju potėpiu kavai. Jis galingai suplaka pieną į aksominę smulkių burbuliukų putą, idealiai tinkančią kapučinui ir kitkam.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone