Produkto aprašymas

Gaminkite sveikesnį gruzdintą maistą su 700 serijos karšto oro gruzdintuve – iki 90 % mažiau riebalų ir iki 50 % mažiau kalorijų*. Greitai gruzdinkite, griliuokite ar kepkite įvairų gardų maistą visai šeimai.
* Palyginti su aliejuje gruzdintomis bulvytėmis. Analizę atliko akredituota laboratorija (ISO/IEC 17025:2017).

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Vietą taupantis pajėgus prietaisas

Gruzdintuvė „700 Air Fryer“ pasižymi patraukliu kompaktišku dizainu, todėl užima mažiau vietos, tačiau išlieka itin galinga. Vienu metu galite greitai paruošti iki 2.3 kg traškių gruzdintų bulvyčių.

Naudokitės iš anksto nustatytomis gaminimo funkcijomis ir nebespėliokite

Gruzdintuvė „700 Air Fryer“ turi išankstinius nustatymus, kurie palengvins gruzdinimą, kepimą ar maisto pašildymą. Automatinis maisto ruošimo laiko ir temperatūros reguliavimas bei galimybė tai padaryti patiems.

Lengva valyti ir galima plauti indaplovėje

700 serijos karšto oro guzdintuvė turi nepridegančią dangą, dėl kurios pagaminę maistą ją greitai ir lengvai nuvalysite. Plaukite rankomis arba sudėkite nuimamas dalis į indaplovę.

Patogus priminimas apversti maistą

Priminimas nurodo, kada laikas apversti maistą, kad šis vienodai iškeptų ir būtų traškus iš visų pusių. Priminimas suveikia įpusėjus maisto gaminimo procesui, kad patiems tuo nereikėtų rūpintis.

Praktiškas „Multi Coaster“ priedas

Jei norite sutaupyti vietos, universalųjį „Multi Coaster“ galite dėti ant gruzdintuvės viršaus, o ant jo – krepšelį, įrankius ar prieskonius. Taip pat jį galima padėti ant stalo, tiekiant maistą karštame krepšelyje.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone