Produkto aprašymas

Gruzdinkite karštu oru, gaminkite garuose arba darykite tai kartu. Su „800 Steam Air Fryer“ vaizduotei ribų nėra. Dabar galite paruošti sveikus ir gardžius patiekalus, kurie bus traškūs išorėje ir sultingi viduje – kiekvienas ras kažką sau.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Maistą skrudinkite su iki 90 % mažiau riebalų ir iki 50 % sumažinkite kalorijų.*

„800 Steam Air Fryer“ suteikia sveikesnį būdą mėgautis mėgstamu keptu maistu. Cirkuliuojantis karštas oras apskrudina maistą iš visų pusių ir suteikia jam natūralaus traškumo.

* Palyginti su gruzdintuvėje keptomis bulvytėmis. Analizę atliko akredituota laboratorija (ISO/IEC 17025:2017).

Sveikesnis maistas paruoštas garuose

Gaminkite mėgstamiausius patiekalus pasirinkę integruotą garų funkciją, kad maistas išsaugotų svarbiausias maistines medžiagas ir drėgmę. Tiesiog pripildykite 1,1 litro vandens indą ir lengvai gaminkite garuose bet kokį maistą, nuo žuvies ar daržovių iki koldūnų.

Naudokitės iš anksto nustatytomis gaminimo funkcijomis ir nebespėliokite

„800 Steam Air Fryer“ turi išankstinius nustatytus, kurie supaprastina mėgstamiausio maisto gruzdinimą, gaminimą garuose, kepimą ar džiovinimą. Išankstiniai nustatymai automatiškai koreguoja maisto ruošimo laiką ir temperatūrą, tačiau visuomet išlieka galimybė juos reguliuoti patiems.

Lengva valyti ir galima plauti indaplovėje

„800 Steam Air Fryer“ turi nepridegančią dangą, dėl kurios pagaminę maistą ją greitai ir lengvai nuvalysite. Plaukite rankomis arba sudėkite nuimamas dalis į indaplovę.

Patogus priminimas apversti maistą

Priminimas nurodo, kada laikas apversti maistą, kad šis vienodai iškeptų ir būtų traškus iš visų pusių. Priminimas suveikia įpusėjus maisto gaminimo procesui, kad patiems tuo nereikėtų rūpintis.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone