Produkto aprašymas

Dėl patrauklaus stiklo dizaino ir greito užvirimo šis virdulys yra būtinas bet kurioje modernioje virtuvėje. Puikus stiklinio virdulio matomumas reiškia, kad galite lengvai pamatyti, kada reikia išvalyti virdulį. Taip sutaupysite laiko gamindami arba ruošdami karštus gėrimus, nes galite patikrinti, kada vanduo įkaista iki pageidaujamo lygio.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Patrauklus stiklinis dizainas

Pagamintas iš stiklo ir nerūdijančiojo plieno, šis patrauklus virdulys puikiai atrodys ant jūsų stalviršio. 1,7 l patvarus stiklinis indas užtikrina visišką matomumą, todėl galite pašildyti vandenį pagal savo poreikius.

Saugu ir greita

Apsaugos nuo išgaravimo užvirus funkcija išjungia virdulį, kai nėra vandens, o automatinis išsijungimas daro tą patį, kai pasiekiama virimo temperatūrą. Šildydami vandenį stikliniame vandens virdulyje taip pat sutaupysite laiko gamindami.

Belaidis patogumas

Belaidžio dizaino „Create 4“ virdulys turi 360° pasukamą pagrindą ir viena ranka atidaromą dangtelį visapusiškam jūsų patogumui.

Lengva priežiūra

Didelė anga leidžia lengvai patekti į virdulio vidų, o stiklo dizainas leidžia tiksliai matyti, kada reikia išvalyti virdulį. Virdulio kaitinimo elementas paslėptas pagrindo viduje, todėl jūsų virdulį mažiau įtakos rūdys bei kalkių nuosėdos.

Apsuaginis filtras

Nuo nukalkėjimo apsaugantis filtras išlaiko gryno vandens kokybę ilgiau, todėl virintas vanduo pasižymi geresniu skoniu.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone