Produkto aprašymas

Virtuvės kombainas „Create 5“ padės jums kiekvieną kartą pasigaminti skanių kepinių – nuo duonos iki šokoladinio pyrago. Galingas orbitinio maišytuvo variklis užtikrina optimalius rezultatus ir visada kokybiškus kepinius. Patvaraus korpuso virtuvės kombainas „Create 5“ užtikrina patikimus rezultatus bet kokia proga – nuo kassavaitinių kepinių iki šventiškų skanėstų.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Optimalius rezultatus užtikrina orbitinė maišytuvo judėjimo trajektorija

Orbitinė maišytuvo judėjimo trajektorija užtikrina idealų visų ingredientų sumaišymą, todėl tobulai paruošite ir nedidelius, ir ypač sudėtingus gaminius.

1200 W galios variklis

Jei norite be vargo išsikepti sveiką viso grūdo duoną arba ploną ir traškų picos padą, jums reikalingas galingas variklis. Galingas variklis – tai patikimas ir universalus būdas kurti įvairius receptus bei leistis į nuostabias keliones po kepinių pasaulį.

Didelis 5 litrų nerūdijančiojo plieno dubuo

Didelis dubuo suteikia galimybę paruošti ne tik mažas, bet ir dideles porcijas – nuo keksiukų jūsų šeimos susitikimui iki nuostabių pyragų ypatingoms progoms.

Universalūs įrankiai

Norint gaminti skanų ir sveiką maistą reikia universalių įrankių. Naudodami tešlos kablį, plakiklį su nekimbančiu paviršiumi ir šluotelę išsikepsite mėgstamos natūralaus raugo duonos, pasigaminsite grietinėlės glaistą, morengų ir kitų gaminių.

Skirtingi greičiai ir impulsinis režimas

Su tiksliu šešių greičių valdymu ir impulsiniu režimu pasiekite nuoseklių ir kokybiškų rezultatų – nuo lengvos plaktos grietinėlės iki sunkios duonos tešlos.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone