Produkto aprašymas

Su „TruFlow®“ kurkite gardžiausius patiekalus kiekvieną dieną. „Create 3“ rankinis trintuvas yra galingas, patogus ir universalus. Jūsų pagalbininkas virtuvėje.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Optimalus trintuvas, „TruFlow®“ technologija

„TruFlow®“ technologija – unikali trintuvo kojelė ir optimalus peiliukų dizainas – padeda tiksliai sutrinti ingredientus ir pasiekti nuostabių rezultatų.

Galingas 400 W variklis

Su šiuo galingu varikliu pagaminsite įvairiausias sriubas, tešlas, pesto užtepėles ir padažus – nuostabūs rezultatai visai Jūsų šeimai.

Turbo funkcija momentiniam galios proveržiui

Spustelėję turbo mygtuką iš karto pasieksite didžiausią 400 W trintuvo galią ir greitai paruošite nuostabų mišinį. Naudokite šią funkciją, jei norite sutaupyti laiko. Taip pat galite ja pabaigti trynimo procesą.

Didelis 600 ml trintuvo indas

Komplekte rasite didelį 600 ml indą, kuriame patogiai ir nesunkiai sutrinsite ingredientus. Unikali indo forma sukurta taip, kad nieko neištaškę pasiektumėte puikių rezultatų.

Be BPA

Pagamintas be BPA, „Create 3“ rankinis trintuvas yra tinkamas įvairiems patiekalams ruošti, net ir sveikam kūdikių maistui.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone