Produkto aprašymas

Su „TruFlow®“ kurkite gardžiausius patiekalus kiekvieną dieną. „Create 4“ rankinis trintuvas yra galingas, patogus ir universalus. Jūsų pagalbininkas virtuvėje.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Idealūs rezultatai su „TruFlow®“ technologija

„TruFlow®“ technologija – unikali trintuvo kojelė ir optimalus peiliukų dizainas – padeda tiksliai sutrinti ingredientus ir pasiekti nuostabių rezultatų.

Įvairiausi priedai kiekvienos dienos receptams.

Glotnučiai, salsa padažai, tyrės, sriubos ar smulkinti svogūnai. Su šiuo daugiafunkciniu įrankiu tapsite tikru virtuvės šefu. Rankinis trintuvas tiekiamas su šluotele, indu ir mini smulkintuvu.

Galingas 600 W variklis

Su šiuo galingu varikliu pagaminsite įvairiausias sriubas, tešlas, pesto užtepėles ir padažus – nuostabūs rezultatai visai Jūsų šeimai.

Turbo funkcija momentiniam galios proveržiui

Turbo mygtukas leis iš karto pasiekti didžiausią 600 W trintuvo galią ir greitai paruošti nuostabų mišinį. Naudokite šią funkciją, jei norite sutaupyti laiko. Taip pat galite ja pabaigti trynimo procesą.

Be BPA

Pagamintas be BPA, „Create 4“ rankinis trintuvas yra tinkamas įvairiems patiekalams ruošti, net ir sveikam kūdikių maistui.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone