Produkto aprašymas

Su trintuvu „Create 3 Sports“ sveikai gyventi bus lengviau. Ir skaniau. Paimkite bananą, kelias šviežias uogas ir šlakelį sulčių. Sumaišykite. Dabar galite mėgautis šviežiais ir sveikais tirštaisiais kokteiliais bei pasiimti juos su savimi, kad ir kur beeitumėte.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Patogus buteliukas išsinešimui „3 viename“.

Mėgstamiausius ingredientus sumaišykite tiesiai buteliuke „3 viename“ ir pasiimkite jį su savimi. Sudėkite mėgstamus ingredientus, sutrinkite ir uždėję dangtelį neškitės savo tirštąjį kokteilį, kur beeitumėte.

Lengva naudoti – tereikia spustelėti mygtuką.

Mygtuką nesunku naudoti – juo galėsite pasirinkti pageidaujamą konsistenciją užtikrinantį galingumą. Pageidaudami vienodai tirštos konsistencijos, mygtuką spauskite nepertraukiamai, o jei smulkinate ledą – spustelėkite keletą kartų. Universalus, paprastas ir efektyvus.

Optimalus trynimas naudojant peiliukus „TruFlow®“.

Smulkinate ledukus ar gaminate tobulos konsistencijos tirštąjį kokteilį? Peiliukai „TruFlow®“ užtikrins patikimus ir optimalius rezultatus.

Kompaktiško dizaino, tad taupo vietą.

Daugiau jokių sunkių ir didelių trintuvų, kurie užima daug vietos jūsų virtuvėje. Trintuvas „Create 3 Sports“ užima daug mažiau vietos, tad galėsite lengviau kvėpuoti neapkrautoje virtuvėje.

Lengvai išvalomas nuimamas peiliukas.

Panaudotą trintuvą tvarkingai ir nesunkiai išvalysite. Nuimamą peiliuką paprasta išimti ir nuplauti.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone