Produkto aprašymas

Su trintuvu „Create 4 Compact Blender“ sveikai gyventi bus lengviau. Ir skaniau. Paimkite bananą, kelias šviežias uogas ir šlakelį sulčių. Sumaišykite. Dabar galite mėgautis šviežiais ir sveikais tirštaisiais kokteiliais bei pasiimti juos su savimi, kad ir kur beeitumėte.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Patogus buteliukas išsinešimui „3 viename“.

Mėgstamiausius ingredientus sumaišykite tiesiai buteliuke „3 viename“ ir pasiimkite jį su savimi. Sudėkite mėgstamus ingredientus, sutrinkite ir uždėję dangtelį neškitės savo tirštąjį kokteilį, kur beeitumėte.

Nuoseklūs rezultatai naudojantis skirtingų greičių ir pulsavimo funkcija.

Tobulai tekstūrai pasiekti rinkitės iš dviejų greičių ir pulsavimo funkcijos. Nuo susmulkinto ledo iki glotnių tirštųjų kokteilių – mėgaukitės nuosekliais rezultatais, kokių ir pageidaujate.

Platus priedų pasirinkimas įvairiems produktams trinti.

Išbandykite daugelį maisto produktams trinti skirtų priedų. 600 ml talpos stiklinis indas tobulai tiks trinti namie, 2 buteliukuose išsinešimui (600 ml ir 300 ml talpos) galėsite pasigaminti tirštųjų kokteilių ir pasiimti juos su savimi, o malūnėlyje – susmulkinti kavos pupeles ir riešutus.

Optimalus trynimas naudojant peiliukus „TruFlow®“.

Smulkinate ledukus ar gaminate tobulos konsistencijos tirštąjį kokteilį? Peiliukai „TruFlow®“ užtikrins patikimus ir optimalius rezultatus.

Kompaktiško dizaino, tad taupo vietą.

Daugiau jokių sunkių ir didelių trintuvų, kurie užima daug vietos jūsų virtuvėje. Trintuvas „Create 4 Compact“ užima daug mažiau vietos, tad galėsite lengviau kvėpuoti neapkrautoje virtuvėje.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone