Produkto aprašymas

Gaminti įvairiausius sveikus ir gardžius mišinius dar niekada nebuvo taip lengva, kaip turint „Explore 6“ su geležtėmis „Truflow®“. Galingas 1 400 W variklis suka šešias geležtes, sukuriančias optimalų srautą, kai gaminami tiek karšti, tiek šalti produktai, ir pasiekiančias 48 %* labiau vienalytę konsistenciją. *Palyginti su plaktuvu „Electrolux Create 3“ (E3TB1-4GB), remiantis vidiniu bandymu (2021), kuriuo matuojamas likučių virš 1 mm kiekis 1 minutę dirbant maksimaliu greičiu pagal standartinį receptą iš IEC 60335-2-14
Skaitykite daugiau

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Puikiai maišančios geležtės „TruFlow®“

"Geležtės „TruFlow®“ kiekvienąkart sumaišys iki norimos konsistencijos. Šešios geležtės „TruFlow®“ pagerina maisto srautą, kad visi Jūsų mėgstami mišiniai būtų iki 48 %* smulkesni ir labiau vienalyčiai. *Palyginti su plaktuvu „Electrolux Create 3“ (E3TB1-4GB), remiantis vidiniu bandymu (2021), kuriuo matuojamas likučių virš 1 mm kiekis 1 minutę dirbant maksimaliu greičiu pagal standartinį receptą iš IEC 60335-2-14"

1 400 W galios variklis patikimam našumui

Norimą konsistenciją pasiekti lengviau nei bet kada. Galingas variklis įsuka geležtes taip, kad tinkamai apdorojami visi ingredientai nuo delikačios sriubos iki kieto ledo.

Karščiui atsparus stiklinis indas karštiems ir šaltiems mišiniams

Ypač galingas plaktuvas „Explore 6“ suteikia Jums laisvę išbandyti pačius įvairiausius receptus. Su pasimėgavimu sumaišysite bet kokius produktus nuo tirštojo kokteilio iki karštos sriubos – borosilikatinio stiklo indas gali atlaikyti didžiulius temperatūros pokyčius iki 100 °C^. ^Prieš pilant verdantį vandenį indas bent 4 valandas turi pabūti kambario temperatūroje (25 °C)

Pastovūs rezultatai pagal receptų programas ir įvairiu greičiu

Naudodamiesi didelės galios plaktuvu „Explore 6“ eksperimentuokite virtuvėje ir mėgaukitės pastovia mišinių konsistencija. Mygtuko palietimu visada gausite vienodai paruoštus tirštuosius kokteilius, grūstą ledą ar karštą sriubą. Galite tiksliai kontroliuoti įvairų plakimo greitį ir pridėti galios naudodamiesi impulso funkcija.

Talpus 1,75 l indas

Didelis indas puikiai sutalpina produktus bet kokiems patiekalams nuo gaivaus tirštojo kokteilio visai šeimai iki nuostabios sriubos ypatingomis progomis.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone