Produkto aprašymas

Vakuuminis plaktuvas „Explore 6“ išpumpuoja iš indo oro perteklių. Tai apsaugo nuo oksidacijos ir padeda išsaugoti vitaminą C, tad kokteiliai gaunami skanūs ir švieži.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Sveiki, gaivesni ir skanesni kokteiliai pasitelkus vakuuminę technologiją.

Mūsų vakuuminė technologija apsaugo nuo oksidacijos plakant ir po to. Tokiu būdu išsaugomas vitaminas C ir antioksidantai. Taip išgaunami žavių spalvų ir tolygesnės tekstūros maistingi gėrimai.

Suplakite ir pasidėkite arba pasiimkite su savimi.

Suplakite kokteilius, juos laikykite ir neškitės su savimi butelyje „3 viename“. Vakuuminė pompa ir oro nepraleidžiantis dangtelis išsaugo gėrimus šviežius ilgiau. Padeda Jūsų gėrimams išlaikyti vitaminą C ir skonį, net ir nešantis su savimi.

Puikiai maišančios geležtės „TruFlow®“

"Geležtės „TruFlow®“ kiekvienąkart sumaišys iki norimos konsistencijos. Šešios geležtės „TruFlow®“ pagerina maisto srautą, kad visi Jūsų mėgstami mišiniai būtų iki 48 %* smulkesni ir labiau vienalyčiai. *Palyginti su plaktuvu „Electrolux Create 3“ (E3TB1-4GB), remiantis vidiniu bandymu (2021), kuriuo matuojamas likučių virš 1 mm kiekis 1 minutę dirbant maksimaliu greičiu pagal standartinį receptą iš IEC 60335-2-14"

Karščiui atsparus stiklinis indas karštiems ir šaltiems mišiniams

Ypač galingas plaktuvas „Explore 6“ suteikia Jums laisvę išbandyti pačius įvairiausius receptus. Su pasimėgavimu sumaišysite bet kokius produktus nuo tirštojo kokteilio iki karštos sriubos – borosilikatinio stiklo indas gali atlaikyti didžiulius temperatūros pokyčius iki 100 °C^. ^Prieš pilant verdantį vandenį indas bent 4 valandas turi pabūti kambario temperatūroje (25 °C).

1 400 W galios variklis patikimam našumui

Norimą konsistenciją pasiekti lengviau nei bet kada. Galingas variklis įsuka geležtes taip, kad tinkamai apdorojami visi ingredientai nuo delikačios sriubos iki kieto ledo.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone