Produkto aprašymas

Skrudintuvėje „Explore 7“ galite atšildyti supjaustytą duoną ir paskrudinti riestainius – tiksliai, kaip to norite. Reguliuojamos nuostatos leidžia paruošti tobulą skrebutį. O naudodami papildomus priedus, galite netgi pašildyti bandeles.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Electrolux - Skrudintuvas - E7T1-6BP

Tikslūs rezultatai kas kart, naudojant septynis nustatymus

Nesvarbu, kokią duoną šildote, „Explore 7“ skrudintuve galite pasirinkti tobulus nustatymus. Pasirinkite iš septynių skirtingų skrudinimo parinkčių – nuo minkštų kepinių, pavyzdžiui, bandelių, skrudinimo, iki kietesnės duonos, pavyzdžiui, čiabatos. Skrudinkite taip, kaip to norite.

Electrolux - Skrudintuvas - E7T1-6BP

Atšildykite arba pašildykite vienu mygtuko paspaudimu

Sugrąžinkite savo duonos kepiniams šviežumą, naudodami „Explore 7“ pašildymo nuostatą. Naudojant šią programą duona bus šiek tiek pašildyta, bet pakartotinai neskrudinama. Šaldiklyje laikytus kepalėlius ir riekeles, naudodami atšildymo nuostatą, greitai atgaminsite tiksliai pagal savo skonį.

Electrolux - Skrudintuvas - E7T1-6BP

Pašildymo grotelių ir dangčio nuo dulkių priedai

Nestipriai pašildykite bandeles ir prancūziškus ragelius ant pridedamų pašildymo grotelių. Patogus priedas dedamas ant skrudintuvės viršaus ir jame galima lengvai vienodai pašildyti duonos gaminius, kurie per dideli dėti į skrudintuvę. Kai skrudintuvės nenaudojate, plastikinis dangtelis padės ją apsaugoti nuo dulkių.

Electrolux - Skrudintuvas - E7T1-6BP

Tikslūs rezultatai naudojant iškėlimo ir peržiūros funkciją

Naudodami iškėlimo ir peržiūros funkciją išvengsite per mažo arba per didelio skrebučio apskrudinimo. Svirtele valdoma sistema suteikia galimybę žvilgtelėti į skrebutį, netrukdant ciklui. Kaskart galite pasiekti tobulus rezultatus nespėliodami.

Electrolux - Skrudintuvas - E7T1-6BP

Lengva valyti, su dėklu trupiniams

Įtaisytasis dėklas trupiniams yra skirtas visiems trupiniams surinkti, todėl skrudintuvės nereikia apversti, kai ją reikia greitai išvalyti. Lėkštę lengva išstumti ir ištuštinti, todėl sutaupysite laiko priežiūros ir kitiems valymo darbams.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone