Produkto aprašymas

Indukcinė kaitlentė „600 Bridge“ su integruotu gartraukiu suteikianti didesnę virtuvės planavimo laisvę. Sujungimo funkcija gali susieti 2 kepimo zonas į vieną didelę zoną, tinkančią pailgiems prikaistuviams.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Funkcija „Bridge“ apjungia kaitvietes kad turėtumėte daugiau vietos prikaistuviams

Funkcija „Bridge“ apjungia dvi atskiras kaitvietes į vieną didesnę. Temperatūros ir laiko nustatymai sinchronizuojami automatiškai, todėl šis paviršius puikiai tinka griliui „Plancha“ ar kitiems gaminimo indams.

4 atskirų kaitviečių valdikliai, kad gaminant būtų galima tiksliau valdyti

Naudodamiesi 4 atskirų kaitviečių valdikliais nesunkiai naudokitės 4 skirtingomis kaitvietėmis ir atskirais laikmačiais kiekvienai jų. Kiekviena kaitvietė turi 9 galios lygius ir kitų funkcijų, pvz., didesnės galios, aktyvaus palietimo, vaikų saugos užrakto ir „Hob2Hood“ valdymo.

Filtras „2 viename“ gaivesniam orui virtuvėje

Filtras „2 viename“ sudarytas iš anglies ir riebalų filtrų, kurie padeda užtikrinti gaivų virtuvės orą. Filtrą lengva išimti ir išplauti indaplovėje arba atnaujinti orkaitėje, kad ilgiau galėtumėte jį eksploatuoti.

Garų rinktuvas su „Hob2Hood®“ prisitaiko automatiškai

Naudodami garų rinktuvą, kuris automatiškai prisitaiko padidinant ar sumažinant veikimo galią, visą dėmesį galėsite skirti maistui. Technologija „Hob2Hood®“ užtikrina sklandų kaitlentės ir garų rinktuvo veikimą, todėl leidžia visą dėmesį sutelkti maisto ruošimui.

Greitai išvalykite orą virtuvėje su didesnės galios funkcija „Boost“

Tiesiog įjunkite gartraukio funkciją „Boost“ ir akimirksniu ims veikti galingas ištraukimas. Jis veikia 10 minučių ir veiksmingai išvalo virtuvės orą pašalindamas dūmų bei garų perteklių.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone