Produkto aprašymas

Stilingas nerūdijančiojo plieno šaldytuvas su šaldikliu „800 Cooling 360°“ užtikrina tolygų temperatūros paskirstymą kiekvienoje lentynėlėje. Apsaugo bet kurioje vietoje padėtą maistą ir padeda sumažinti atliekų kiekį 28 %*.
*Palyginti su „500 ColdSense“ šaldytuvu. Remiantis nepriklausomais lentynose laikomo minkšto sūrio ir virto kumpio tinkamumo valgyti bandymais. Dėl maisto rūšies rezultatai gali skirtis. Maisto atliekų sumažėjimas apskaičiuotas vertinant vien prietaiso galimybes, neatsižvelgiant į naudotojo elgesį.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Padeda sumažinti maisto atliekų kiekį 28 %*

Prabangaus nerūdijančiojo plieno „Cooling 360°“ pažangi vėsinimo sistema padeda sumažinti maisto atliekų kiekį 28 %. Veiksmingi oro kanalai užtikrina geresnį temperatūros paskirstymą kiekvienoje lentynėlėje bei apsaugo maistą bet kurioje šaldytuvo vietoje.

*Palyginti su „500 ColdSense“ šaldytuvu. Remiantis nepriklausomais lentynose laikomo minkšto sūrio ir virto kumpio tinkamumo valgyti bandymais. Dėl maisto rūšies rezultatai gali skirtis. Maisto atliekų sumažėjimas apskaičiuotas vertinant vien prietaiso galimybes, neatsižvelgiant į naudotojo elgesį.

Visiška naujovė – unikalus šaldytuvas-šaldiklis iš perdirbto plastiko*

Didžiuodamiesi pristatome savo unikalų šaldytuvą-šaldiklį, kurio 70 % vidinės dangos pagaminta iš perdirbto plastiko. Nebenaudojamų šaldytuvų plastiką galima panaudoti naujų šaldytuvų gamyboje ir taip sumažinti aplinką išmetamų atliekų kiekį.

Net iki 95 % vitaminų išsaugoma dėka„GreenZone+“ technologijos.*

„GreenZone+“ stalčius tobulai tinka vaisiams ir daržovėms, nes pašalindamas drėgmės perteklių subalansuoja jos lygį. Jei palaikysite reikiamą drėgmės lygį, produktuose po 11 dienų išlieks iki 95 % vitaminų.*

*Vitaminų išsaugojimo rodiklis pagrįstas išoriniu vitamino C susilaikymo mėlynėse tyrimuose po 11 dienų „GreenZone+“ skyriuje.

Daugiau lankstumo su kaitomuoju šaldikliu

Mėgaukitės didesnėmis šaldytuvo-šaldiklio galimybėmis – naudokite šaldiklį kaip jums patinka. Dabar šaldiklyje galite nustatyti +4 °C temperatūrą ir naudoti jį kaip šaldytuvą arba tiesiog nustatyti įprastą nuo –15 °C iki –24 °C šaldiklio temperatūrą.

Electrolux - Montuojamas šaldytuvas su šaldikliu - ENC8MD19S

Tikslus temperatūros pastovumas su „TwinTech® No Frost Plus“

Technologija „TwinTech® No Frost Plus“ apsaugo maisto skonį. Daugiau kaip 4 kartus geresnis nei standartinis* temperatūros pastovumas ir iki 9 % tvaresnis energijos suvartojimas** – turėsite šviežiausią maistą ir sutaupysite energijos.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone