Produkto aprašymas

Bešerkšnis šaldytuvas-šaldiklis „600 TwinTech® No Frost“ palaiko drėgmę ir maisto produktų sultingumą. Jo dviguba vėsinimo sistema palaiko idealų drėgnumą ir neleidžia maistui išdžiūti. Jos dėka jums niekada nebereikės atšildyti šaldiklio.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

„TwinTech No Frost“: apsaugo maistą ir neleidžia kauptis šerkšnui ar ledui

Dėka „TwinTech® No Frost“ dvigubos vėsinimo sistemos oras tarp šaldytuvo ir šaldiklio cirkuliuoja atskirai. Taip šaldytuve palaikomas tinkamas drėgmės lygis, kad maistas neišdžiūtų ir šaldiklyje nesikauptų šerkšnas ar ledas.

Jūsų produktai – jūsų pasirinktas saugojimo būdas

Šaldytuvas su „CustomFlex®“ – nuo šiol durelių lentynėles susidėkite taip, kaip patogu jums. Susikurkite norimą durelių dizainą, lengvai perdėdami ar pastumdami lentynėles į jums patogią vietą.

Stalčiuje „Extra Chill“ mėsos išpjovos bus saugios

Stalčiuje „Extra Chill“ apsaugosite sūrių ar šviežių mėsos išpjovų kokybę, skonį ir šviežumą. Šiame stalčiuje nuolat cirkuliuoja šaltas oras, todėl jame užtikrinama žemesnė temperatūra nei kitose šaldytuvo srityse.

10 metų garantija kompresoriui

Būkite ramūs žinodami, kad garantinis aptarnavimas taikomas visiems darbams, dalims bei transportavimui, kurie susiję su kompresoriaus gedimu net 10 metų!

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone