Produkto aprašymas

Stilingas nerūdijančiojo plieno šaldytuvas su šaldikliu „800 Cooling 360°“ užtikrina tolygų temperatūros paskirstymą kiekvienoje lentynėlėje. Apsaugo maistą, kad ir kur jį padėtumėte.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Kiekviename kampelyje. Kruopščiai vėsinama. Su „Cooling 360°“

Prabangaus nerūdijančiojo plieno „Cooling 360°“ pažangi vėsinimo sistema gali padėti ilgiau išlaikyti maistą šviežią. Veiksmingi oro kanalai užtikrina geresnį temperatūros paskirstymą po kiekvieną lentynėlę bei apsaugo maistą bet kurioje šaldytuvo vietoje.

Greitas ir lengvas durelių atidarymas

Spustelėjus rankeną į vidų, durys atsidaro greitai ir sklandžiai. Daugiau nebereikės sunkiai traukyti šaldytuvo durelių.

Dėl „CustomFlex®“ laikymo vietą galima reguliuoti

„CustomFlex®“ suteikia galimybę laisvai pritaikyti šaldytuvo erdvę pagal savo poreikius. Durelėse įtaisytas vidines skirtingų dydžių dėžutes galima perkelti, todėl erdvę galima pritaikyti savo poreikiams. Dėžutės yra nuimamos, todėl jas galima išimti iš šaldytuvo, kad maisto produktai būtų lengviau pasiekiami.

Stalčiuje „ExtraChill“ mėsos užkandžiai bus apsaugoti

Apsaugokite sūrių ir mėsos užkandžių kokybę „ExtraChill“ stalčiuje.

Kompresoriaus dešimties metų garantija

Būkite ramūs žinodami, kad kompresoriui taikoma dešimties metų garantija. Garantija taikoma žalai, padarytai prietaisą gaminant, gabenant, šalinant ir pripildant dujas arba atliekant bendrojo pobūdžio priežiūros darbus.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone