Produkto aprašymas

Universalus ir išmanus priedas, skirtas jūsų skalbyklės ir džiovyklės skleidžiamam triukšmui ir vibracijoms riboti. Itin plokšti padėkliukai saugo jūsų grindis nuo subraižymo ir tvirtai laiko jūsų prietaisą vietoje. Jie yra beveik nepastebimi, nes jų spalva yra neutrali, o dizainas – naujas ir plokščias. Išbandyta pagal TÜV. Matmenys: Ø 45 mm, 6 mm aukščio

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Skalbkite tyliai

Antivibracinius padukus galima lengvai pritvirtinti prie skalbyklių, apsaugant grindis nuo įbrėžimų ir sumažinant mašinos keliamą triukšmą.

Skalbyklės antivibraciniai padukai skirti triukšmui slopinti ir saugumui užtikrinti

Stabilizuojantys skalbyklės antivibraciniai padukai slopina mašinos keliamą triukšmą ir apsaugo grindis nuo subraižymo. 4 vienetų rinkinį lengva pritaisyti prie skalbyklių, kad jos taptų stabilesnės ir skalbtų tyliau.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
paplūdimio, uolų ir lūžtančių bangų vaizdas